Двемерский злиток: способи добування і застосування

362 0 Новини високих технологій

Двемерский злиток - лише один з тисячі матеріалів, які застосовуються в ремеслах величезною гри під назвою "Скайрим". Кожний користувач, який почав свою пригоду в провінції суворих норд обов'язково повинен ознайомитися з процесом створення предметів. Прокачавши ковальська справа, він знайде здатність працювати в кузні над крафтінгом зброї, броні та інших корисних речей. Саме тому важливо розуміти призначення кожного матеріалу та знати місця для їх видобутку.

Історія і опис предмета

Сам по собі двемерский злиток виглядає як звичайний сплав металу трапецієподібної форми. Колір нагадує мідь, хоча в історії це двемер. Тисячі років тому на території світу Тамріель існувала цивілізація двемеров. Вони були розвиненої технологічної нацією, яка придумала сотні механізмів для полегшення життя простих людей. Внаслідок природних катаклізмів та міжусобних війн вони вимерли. На момент подій Скайріма залишилися тільки руїни і залишки деяких матеріалів. Також можливо знайти ще робочі механізми, які відрізняються силою і ворожим настроєм. Серед цього скупчення речей іноді знаходяться і двемерский злиток.


Двемерский злиток: способи добування і застосування

Перший спосіб видобутку

Насамперед, варто зрозуміти, що код на двемерский злиток - вигадка. Розробники зовсім не передбачили введення чіт-кодів. Зробити це можна тільки скачавши трейнер і, ввівши спеціальний номер предмета, отримати його. Цей спосіб варто застосовувати лише в крайньому випадку, адже тоді пропадає сам азарт гри в "Скайрим". Найбільш популярний спосіб видобутку – виплавка. При прокачуванні навички ковальської справи ваш персонаж отримає доступ до роботи в кузні. Молот, піч і хутра допоможуть створити стільки ресурсів, скільки буде доступних матеріалів. Двемерский злиток виплавляється далеко не з усіх предметів цієї культури, які знаходяться в руїнах. Наприклад, після бою з механізмами з них падають важелі, шестерні та інші деталі. Вони не підходять для виплавки, так як вже пройшли обробку тисячі років тому. Найбільш відповідними речами для переплавки вважаються двемерские металеві пластини всіх розмірів, двемерские балки різних видів, металобрухт з руїн і виливки.


Система виплавки непроста в грі "Скайрим". Двемерский металевий злиток має свою вагу, як і матеріали для них. Необхідно заплатити грошима, набрати ресурсів, хоча при цьому не зникає шанс невдачі. Наприклад, за виплавку п'яти злитків потрібно віддати в п'ять разів більше двемерских металевих виливків, при цьому шанс на успіх тільки 02. В інших згаданих вище предметів ціна і коефіцієнт вище.
Двемерский злиток: способи добування і застосування

Другий спосіб видобутку предмета

Існує й інший спосіб знайти бажану річ у світі провінції Скайрим. Двемерский злиток іноді трапляються в цілісному вигляді, і залишається тільки забрати його собі в сумку. Тільки от подорожувати по величезному світу в його пошуках, це складніше, ніж шукати голку в стозі сіна. На обшуки всіх двемерских міст і руїн піде велика кількість часу. Серед них є ті, в яких знаходиться один або два злитки, а є локації з десятками.
Двемерский злиток: способи добування і застосування

Місця видобутку

Перерахуємо найбільш корисні місця для гравця:
 • Аванчнзел - територія "Парові машини" таїть у собі рівно десять злитків. Колись це був величний місто колишньої цивілізації. Він знаходиться в горах округу Ріфт, а веде до нього невелика стежка.
 • Двемерская вежа Аркнгтамз дозволить забрати гравцеві дев'ять злитків. Знаходиться вона в окрузі Межі і доступна тільки з доповненням Dawnguard. Орієнтуватися можна по орочьей фортеці Душник-Йал на південно-східній стороні.
 • Найкраще двемерский злиток шукати в Коморі гномів. Це окремий вхід в Мзулфт, який являє собою невелику будівлю. У ньому по всіх куточках розкидано шістнадцять злитків.
 • Інші локації не варто перераховувати, адже у них не знайдеться більше трьох вакансій, що вас предметів. Який спосіб з двох вибирати, вирішує кожен гравець для себе самостійно. Найчастіше користувачі полюють за готовими злитками, але при цьому не забувають збирати і матеріали. Це допоможе заощадити час і дозволить накопичити максимальну кількість потрібних речей.
  Двемерский злиток: способи добування і застосування

  Застосування предмета

  Двемерский злиток використовується в Скайримі" за двома напрямами. Перше - це виплавка предметів спорядження та зброї. Найпопулярнішими речами з цього розряду є повний набір двемерских обладунків, одноручні і дворучні булави, сокири і мечі. Вони володіють непоганими характеристиками і можуть стати в нагоді в подорожах. Найчастіше гравці починають полювання на зливки заради заточування наявних предметів. Робиться це за допомогою верстата й точильного каменю. Їх можна знайти в будь-якому поселенні живих істот. Обмежень по заточенню немає, але потрібно стежити за кількістю поліпшень. Кожне нове збільшує шанс на поломку речі. Ризик варто результату, адже пропорційно підвищуються і важливі параметри броні і зброї. Тут кордон можна знайти тільки методом постійних проб і записів результатів. Користувачу варто спробувати сили на дешевих зливках і старих предметах.

  Популярі новини
  Загрузка...