Новини високих технологій
» » "Скайрим": знаки-зберігачі. Місце розташування і бонуси каменів

"Скайрим": знаки-зберігачі. Місце розташування і бонуси каменів

3-01-2017, 20:11
904
Якщо ви раніше грали в ігри серії The Elder Scrolls, то пам'ятайте, що на старті вам надавалася можливість вибрати сузір'я, яке давало бонуси протягом всієї гри. Але це правило абсолютно не придатним для комп'ютерної забави під назвою "Скайрим". Знаки, або камені сузір'їв, розкидані по всій великій карті. Більш того, немає ніяких певних вказівок, де їх шукати. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся, де розташовані знаки, а також про те, які бонуси дає кожен з них.

"Скайрим": знаки-хранителі

Перш ніж відправитися на пошуки того або іншого каменю, вам варто зрозуміти, що бонус від сузір'їв ви можете отримати тільки один. Тобто, якщо ви хочете поміняти знак, мати від нього надбавку, то попередній перестане діяти. Але завдяки швидкому переміщенню, ви завжди зможете повернутися до того чи іншого каменю і активувати бонус від нього. Це допоможе збільшити деякі свідчення в проходженні гри "Скайрим".


Знаки-зберігачі, які можна знайти ще в самому початку шляху, розташовуються на березі річки, біля дороги від Хелгена до Ривервуду. Тут варто відразу три каменю. Але активувати за раз можна лише один з них. Тому, перш ніж визначитися з вибором, вивчіть бонуси від кожного.

Бонуси від каменів

Знак Злодія поліпшує на 20% такі навички, як легка броня, злом, кишенькові крадіжки, скритність, красномовство і алхімія. Камінь-зберігач Воїна дає 20% надбавку до зростання таких здібностей: одноручне і дворучне зброю, стрільба, носіння важкої броні, ковальська майстерність і блокування. Знак Мага збільшує на 20% швидкість вивчення таких умінь, як руйнування, зачарование, відновлення, чаклунство, ілюзія і зміна.


Перш ніж активувати камінь, подумайте, який шлях ви хочете обрати. Наприклад, якщо ви намагаєтеся досягти успіху в ратній справі, то вибирайте камінь Воїна. А якщо ж вам до душі заклинання і тонкий світ чарівництва, то зробіть ставку на знак Мага.

"Скайрим". Камінь коханця

Це знак є відмінною альтернативою попереднім, адже завдяки йому можна вивчати відразу всі навички та вміння. Але, замість бонус в 20% приріст досвіду буде дорівнює 15%. Знайти цей камінь можна північно-східний міста Маркарт.

Знак учня

Знайти цей камінь можна в болотах Хьялмарка, між Солитьюдом і Морфалом. Цей знак підвищує швидкість відновлення магії на 50%. Але разом з тим він робить героя уязвимей для ворожих заклинань. Так що активувати його краще магів, які досить серйозно прокачали навички відображення і опору.

Знак Атронаха

Знайти цей камінь можна в тундрі Истмарка, до північно-заходу від Туманної застави і трохи южней Скелетного гребеня. При активації знака у героя підвищується запас магії на 50 одиниць, а також збільшується на 50% здатність поглинання магічного шкоди. Негативним ефектом каменю є зменшення на половину швидкості відновлення магії.

Знак вежі і змії

Знайти камінь Вежі можна на вершині гори, розташованої між Винтерхолдом і Данстаром, на півночі від печери Хоба і західніше Колегії. При активації герой зможе один раз в ігрові добу відкрити замок будь-якого рівня складності. Одночасно камінь Змії дає можливість раз на добу паралізувати одного ворога на 5 секунд і завдати йому шкоди у 25 одиниць. Знак розташований на північному сході від місця аварії «Гордості Тель Воса» і на сході від Вінтерхолда.

Знак Коня

Цей камінь збільшує вантажопідйомність на 100 одиниць. Крім того, дозволяє швидко пересуватися у важкій броні навіть без прокачаного навички «Наполеглива Тренування». Знайти цей знак можна на заході від Солитьюда. Потрібно пройти трохи на північ від квестової печери «Вовчий череп».

Інші знаки

Знак Леді при активації на 25% збільшується швидкість відновлення запасу сил і здоров'я. Камінь знаходиться біля Фолкрита, трохи южней від локації «Глибини Илиналти». Камінь Лорда дає надбавку 25% до опору магії. Крім того, він на 50% збільшує захист від втрат (броню). Цей знак стоїть на горі південно-західніше Данстара, східний Морфала. Активувавши камінь Ритуалу, герой зможе раз на добу підняти всі мерців на свій захист. Знайти його можна на схід Вайтрана, по дорозі в Виндхельм. Знак Тіні дає можливість герою раз на добу залишатися невидимим протягом 60 секунд. Знайти його можна на півдні від Рифтена – одного з основних міст. Пам'ятайте, що в грі "Скайрим" знаки – це найпростіший спосіб добути деякі бонуси, які будуть корисні в проходженні гри. Так що варто обов'язково зайнятися пошуком.
Цікаво по темі
Як отримати розпилене колоду. "Скайрим": будівництво
Як отримати розпилене колоду. "Скайрим": будівництво
Якщо ви втомилися від подорожей по Тамриелю, значить вам саме час обзавестися власним будинком. Правда, на його споруду вам знадобиться чимала
«Скайрим: Храм Небесної Гавані». Проходження локації, поради та рекомендації
«Скайрим: Храм Небесної Гавані». Проходження локації, поради та рекомендації
У цьому гайде вас чекає опис невеликого квесту основної сюжетної лінії гри «Скайрим: Храм Небесної Гавані». Крім того, локація часто називається
Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квести
Опис гри "Бородач". Як знайти знак у грі "Бородач" та інші квести
У мобільному додатку «Бородач. Зрозуміти і пробачити» вам доведеться виступити в ролі невдалого охоронця і допомогти йому виплутатися з чергового
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube – особлива нагорода за віртуальні досягнення. Що це за предмет, як його отримати і чи правда, що така відзнака може заробити
Де знайти кар'єрні камені в "Скайриме", або Як почати будівництво будинку в грі
Де знайти кар'єрні камені в "Скайриме", або Як почати будівництво будинку в грі
Кар'єрний камінь - ресурс, необхідний для будівництва "Скайримі". Але де його взяти? У даній статті буде розказано про те, як відшукати кар'єрний
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайриме": поради та рекомендації
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайриме": поради та рекомендації
"Скайрим" - гра, повна різноманітних можливостей. У ній можна збирати всілякі ресурси. Де взяти кар'єрний камінь? Кращі поради та рекомендації щодо