Модифікація Pixelmon: скам'янілості. Де знайти?

501 0 Новини високих технологій

У цій статті ми вирішили поговорити про нові пакемонів у популярної на сьогоднішній день грі «Майнкрафт». На сьогоднішній день їх є всього шістнадцять видів, але ми вирішили присвятити цю статтю найпопулярнішим з них, а точніше розмова піде про пакемонів скам'янілого типу. В даний час такий вид можна без особливих зусиль зловити. Однак ця дія буде доступно тільки для тих гравців, які використовують спеціальний мод під назвою Pixelmon.

Модифікація Pixelmon: скам'янілості. Де знайти?
Якщо ви вже почали використовувати це додаток, тоді у вас напевно відразу виникне питання, де знаходити скам'янілості в Pixelmon. Адже саме з допомогою цього явища ви зможете вирощувати своїх покемонів і наділяти їх особливими характеристиками.


Root Fossil

Для того щоб отримати кам'яного покемона, вам будуть потрібні в Pixelmon скам'янілості, які добути не так вже й просто. Але за допомогою наведеної статті ви зможете дізнатися більше інформації. Існують такі поняття, як Root Fossil. За допомогою них ви не зможете отримати більшу частину покемонів, але перед вами буде представлено ще вісім скам'янілостей, які зовсім не складно добути.

Копалини

Першим ділом вам потрібно отримати спеціальну руду. Вона називається у грі Fossil. Цю руду, як відомо, ви зможете знайти в шахтах, де присутні стінки з гравієм. Вони знаходяться на висоті від двадцятого до п'ятдесятого рівня, під океанським биомом. У Pixelmon скам'янілості може отримати кожен гравець, який встановив спеціальний мод. Але добути необхідні копалини не кожному під силу.
Модифікація Pixelmon: скам'янілості. Де знайти?

Обробка

Після того як ви отримаєте в додатку Pixelmon скам'янілості, вам буде потрібно очистити від брудної частинки. Для цього необхідно використовувати Fossil Cleaner. Коли в Pixelmon скам'янілості будуть очищені, ви можете приступати до отримання нового покемона. До речі, деяких подібних істот можна зустріти в дикій природі і приручити.

Популярі новини
Загрузка...