Новини високих технологій
» » Помилка сценарію: як прибрати? Основні методи.

Помилка сценарію: як прибрати? Основні методи.

31-12-2017, 22:40
1 287
Напевно, не потрібно говорити, що багато користувачів комп'ютерів на основі Windows досить часто, відвідуючи деякі інтернет-ресурси, виявляють проблему, яка пов'язана з тим, що, замість очікуваного відкриття сторінки, браузер видає повідомлення про те, що сталася помилка сценарію. Як прибрати це повідомлення і викорінити сам збій, і далі буде розглянуто. А для початку пропонується вивчити деякі теоретичні відомості, які при усуненні збою в подальшому можуть стати в нагоді. І особливих проблем в усуненні такого збою не передбачається. Але, насамперед, визначимо всі найважливіші аспекти.

Що таке помилка сценарію?

Насамперед, давайте розглянемо саму природу збою. Якщо хто не знає, при відвідуванні будь-якого інтернет-ресурсу на сторінці можуть міститися не лише текстові вставки або об'єкти на аудіо та відео, посилання на які спрацьовують автоматично.


Так, насправді, все автоматизовано в плані того, що користувачеві надається можливість комфортної роботи не тільки в плані запуску якихось програвачів, дозволяють відтворювати відео або аудіо (зазвичай за це відповідає Flash Player), але і в сенсі виконання додаткових програмних аплетів, які інтегровані безпосередньо в веб-сторінку (за це відповідають елементи ActiveX, які в даній ситуації розглядатися не будуть). Простіше кажучи, натискаєте якусь кнопку, а далі слідує виконання якоїсь команди або перехід на додаткове меню. Це є засоби виконання скриптів на основі VB Script і Java Script. Якщо ж підтримка даних виконуваних компонентів і їх початкових платформ відключена, відповідно, і отримаєте помилку сценарію. Як прибрати поява такої напасті далі розглянемо більш докладно. Незалежно від встановленої операційної системи рішення щодо усунення цієї проблеми виглядають практично однаково.

Помилка сценарію: як прибрати на «Віндовс 7» найпростішими методами?

В основному, це збій стосується встановленого в Windows Internet Explorer. Незважаючи на всі удосконалення, що відносяться до апгрейду до Windows 10 цей оглядач популярним так і не став, хоча й демонструє непогані показники в плані працездатності.

Але, якщо вирішувати проблему того, як прибрати помилку сценарію на комп'ютері з Windows-системою на борту, спочатку потрібно увійти в налаштування самого браузера IE, встановленого в якості інструменту для інтернет-серфінгу (за умовчанням в Windows 10 - це Edge). Для початку просто спробуйте перезапустити браузер або навіть перезавантажити всю систему. Якщо збій носить тимчасовий характер, він буде усунутий. Точно так само просто можна використовувати і звичайне оновлення сторінки (F5).

Помилка сценарію: як прибрати на «Віндовс 10». Налаштування виконання скриптів.

Само собою зрозуміло, що розраховувати на такі примітивні методи не доводиться. Оскільки збій проявляє себе саме в IE, варто використовувати налаштування, де вибирається пункт властивості браузера.
На вкладці «Додатково» є кілька важливих пунктів, з якими необхідно виконати наступні дії: встановити вимкнути налагодження сценаріїв; вимкнути показ повідомлень про помилки. Після виконання таких дій повідомлення про якийсь збій, принаймні, просто не з'явиться. Але ж сама помилка система залишається. Як вчинити в такій ситуації?

Додавання дозволів

Тут в питанні того, як прибрати помилку сценарію, хочете ви цього чи ні, доведеться редагувати ключі системного реєстру.
Спочатку увійдіть в редактор шляхом введення команди regedit з меню «Виконати», потім зробіть правий клік на гілці HKLM, а з контекстного меню виберіть рядок дозволів. Після цього відбудеться переадресація на розділ установки прав для конкретних користувачів, де для обраного суб'єкта слід встановити повний доступ.

Реєстрація бібліотек

Після цього закрийте редактор і перейдіть до використання командного рядка (cmd від імені адміністратора).
Тут потрібно ввести рядок regsvr32 c:windowssystem32msxml.dll і натиснути клавішу вводу. Але це ще не все. Питання того, як прибрати помилку сценарію, що передбачає реєстрацію деяких додаткових бібліотек (DLL) з використанням основної команди regsvr32: leaut32; ole32; msxml2; msxml; wshext; vbscript; scrobj; scrrun; jscript; dispex; corpol; atl.

Додаткові заходи

Якщо в працюючій системі з'являється чорний екран (пов'язано це, в основному, з виконанням скриптів на основі run.vbs, що вказує на неявне видалення вірусів), можна скористатися перезапуском процесу explorer.exe з «Диспетчера завдань». Якщо це не спрацює, проблема того, як прибрати помилку сценарію, може бути вирішена за рахунок часткового втручання в реєстр, де в гілці HKLM потрібно знайти розділ Winlogon, а для параметра Shell ввести значення explorer.exe. Аналогічно для ключа Userinit встановлюється значення у вигляді повного шляху до файла C:WindowsSystem32userinit.exe.

Замість підсумку

На даний момент це є всі рішення, які дозволяють позбутися від описуваної помилки. Застосовувати спочатку варто налаштування вбудованого браузера, якщо, звичайно, ви не хочете відмовитися від його використання. Але, як вважається, оптимальним рішенням стане просто зміна браузера, що в системі буде використовуватися за замовчуванням.
Цікаво по темі
Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
Восьма версія ОС Windows відноситься до того типу програмних продуктів, які для нормальної роботи або ...
Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень
Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень
Запам'ятовування всіляких паролів для сучасного користувача комп'ютера або мобільного девайса є справжнім головним болем. В кінцевому підсумку
Engine.exe. Системна помилка. Як виправити збій у різних ситуаціях?
Engine.exe. Системна помилка. Як виправити збій у різних ситуаціях?
Відомо, що збої програмного типу у Windows-системах є справжнім головним болем для користувачів. Зараз мова піде про один з найголовніших компонентів
Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?
Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?
Досить часто користувачі Windows-систем стикаються з проблемою того, що при спробі автоматичної установки апдейтів система видає попередження про