Engine.exe. Системна помилка. Як виправити збій у різних ситуаціях?

740 0 Новини високих технологій

Відомо, що збої програмного типу у Windows-системах є справжнім головним болем для користувачів. Зараз мова піде про один з найголовніших компонентів системи – службі Engine.exe. Системна помилка такого типу може виникати внаслідок багатьох причин. Розглянемо основні.

Engine.exe: системна помилка. Що вона означає?

Як вважається, збій цього типу призначено головному компоненту самої операційної системи, а саме – файлу старту. Якщо розібратися, сам англійський термін «engine» у самому широкому розумінні можна трактувати, як «пристрій або механізм запуску».


Engine.exe. Системна помилка. Як виправити збій у різних ситуаціях?
Проблема зі службою Engine.exe (системна помилка) може проявлятися виключно у випадках виникнення пошкодження системних компонентів внаслідок збоїв системного диска або, що ще гірше, внаслідок впливу вірусів і шкідливих виконуваних кодів.

Engine.exe. Системна помилка. Як виправити?

Для початку в якості найпростішого методу усунення збою можна запропонувати звичайне відновлення системи до працездатного стану, що можна зробити або з відповідного розділу «Панелі управління», або з меню, що викликається клавішею F8 при старті системи. Але це допомагає не завжди, і проблема зі службою Engine.exe (системна помилка) залишається. В такому випадку доведеться застосовувати інші методи. Деякі користувачі намагаються застосувати своє рішення для збою компонента Engine.exe (системна помилка). Як видалити службу? Та ніяк. І взагалі, робити цього не рекомендується, оскільки вся система злетить. Така постановка питання застосовна хіба що до вірусів (якщо це дійсно загроза).


Engine.exe. Системна помилка. Як виправити збій у різних ситуаціях?
Для усунення потрібно використовувати якусь потужну портативну утиліту зразок KVRT або Dr. Web CureIt!, але краще завантажитися з диска Kaspersky Rescue Disk ще до старту ОС, встановивши пріоритет завантаження з оптичного носія в BIOS, а потім перевірити систему з використанням поглибленого аналізу. Якщо віруси виявлені не будуть, значить проблема полягає саме в помилках системного розділу або відсутніх компонентах, на які посилається служба при запуску системи. Якщо завантаження ОС можлива, можна провести перевірку диска з її середовища. В іншому випадку слід використовувати будь-завантажувальний диск (настановний дистрибутив або той же LiveCD), де в основному меню вибрати командний рядок (як правило, це поєднання Shift + F10) і вже звідти запустити команду sfc /scannow, після чого відбудеться відновлення необхідних системних компонентів. На крайній випадок, якщо вже взагалі нічого не допомагає, слід використовувати команди перевірки або перезапису завантажувального сектора.
Engine.exe. Системна помилка. Як виправити збій у різних ситуаціях?

Підсумок

В принципі, проблема сама по собі проблемою не є. Досить просканувати вінчестер на предмет відсутніх системних компонентів і переконатися у відсутності вірусів. За умови можливості завантаження додатковим засобом може стати утиліта DLL Suite, яка завантажує відсутні бібліотеки, але в цьому випадку потрібно доступ до інтернету. Іноді може допомогти і невелика програма під назвою Microsoft Fix It!, яка покликана виправляти достатньо велику кількість проблем в Windows-системах.

Популярі новини
Загрузка...