Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?

646 0 Новини високих технологій

Досить часто користувачі Windows-систем стикаються з проблемою того, що при спробі автоматичної встановлення апдейтів система видає попередження про збій служби Windows Script Host (помилка). Як виправити її, зараз і буде розглянуто. Для цього можна використовувати кілька основних методів.

Що означає збій Windows Script Host

Що стосується природи самого збою і появи помилок, причиною може бути тільки те, що система або не знаходить апдейти, або встановлює їх некоректно.
Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?
Наприклад, при порушенні зв'язку може з'являтися величезна кількість повідомлень з різними кодами. З усіх можливих ситуацій найбільш часто зустрічаються збої 80070002 і 800A0046 Windows Script Host (помилка). Як виправити таку ситуацію?


Доведеться задіяти свої знання з ручного управління службами. Зокрема, нас цікавить сама система оновлення.

Windows Script Host. Помилка. Як виправити (код 80070002)

У найпростішому випадку потрібно використовувати розділ адміністрування, де вибирається меню служб (найпростіше запустити редактор служб через консоль «Виконати», де прописується команда services.msc).
Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?
Тут потрібно знайти службу windows update і в меню правого кліка використовувати рядок зупинки процесу. Але для усунення збою це ще не всі дії, оскільки знову може з'явитися повідомлення про пошкодження Windows Script Host (помилка). Як виправити ситуацію? Далі слід зайти в кореневу директорію системи і знайти там каталог SoftwareDistribution. У ньому є папка Downloads, з якої потрібно видалити весь вміст. Після цього повертаємося в розділ служб і заново запускаємо апдейт-клієнт.


Далі входимо безпосередньо в «Центр оновлення» і запускаємо ручний пошук апдейтів. Коли вони будуть знайдені, їх слід просто встановити (можливо, буде потрібно перезавантаження системи).

Windows Script Host. Помилка. Як виправити (код 800A0046)?

Зустрічається і ще одна неприємна ситуація. Можливий і інший вид збою Windows Script Host (помилка). Як виправити проблеми при видачі вищезазначеного коду? Для початку потрібно зрозуміти природу неполадки.
Збій служби Windows Script Host. Помилка. Як виправити її найпростішими методами?
Вважається, що в даному випадку користувач спостерігає збій дескриптора безпеки системи. У найпростішому варіанті потрібно просто видалити обліковий запис, яка викликає збій (для цього використовується розділ членства в групах). Проте краще використовувати редактор політик безпеки (команда secpol.msc в меню «Виконати»). Тут потрібно використовувати вузол політик безпеки, після чого з вибором розділу прав користувача встановити уособлення клієнта після перевірки автентичності. Потім слід додати користувача або групу на вкладці локальних параметрів безпеки у відповідний список, зберегти зміни і перезавантажити комп'ютер. Нарешті, можна скористатися клієнтом RPC. Для цього використовується той же розділ служб, де вибирається рядок із зазначенням на RPC, після чого у властивостях встановлюється вхід з системної обліковим записом. Знову ж таки, після збереження змін слід повне перезавантаження системи.

Замість підсумку

Помилка сама по собі не є критичною і усувається досить просто. У деяких випадках може допомогти такий найпростіший варіант, як перегляд і ручне видалення апдейтів (деякі з них дійсно можуть викликати збої в системі). Робиться це з того ж таки «Центру оновлень». На крайній випадок, якщо користувач точно знає момент виникнення помилки, можна використовувати навіть звичайне відновлення системи, тільки при виборі точок потрібно відобразити їх усі, після чого і зробити відкат до заданого стану. Але і вищенаведені методи спрацьовують. Природно, якщо самі прості рішення не дають належного результату, краще використовувати саме те, що було представлено. Звичайно, трохи покопатися доведеться, зате стовідсоткове виправлення помилки в даному випадку гарантрируется.

Популярі новини
Загрузка...