Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8

1207 0 Новини високих технологій

Восьма версія ОС Windows відноситься до того типу програмних продуктів, які для нормальної роботи або використання всіх можливостей потрібно активувати. Як активувати «Віндовс 8», читайте далі. Тут буде наведено кілька основних методів, які дозволять користуватися системою в повній мірі з введенням ключа або без нього.

Навіщо потрібна активація Windows 8?

Якщо хто не знає, сама операційна система цієї модифікації нормально працює тільки протягом 30 днів з моменту інсталяції на комп'ютер або ноутбук. Після цього можуть початися досить серйозні проблеми.
Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
На екрані постійно «висить» повідомлення про те, що система не активована, а деякі функції виявляються просто заблокованими. Так, наприклад, абсолютно неможливо змінити тему оформлення, поміняти шпалери (замість них з'являється чорний фон з вказівкою на відсутність активації), програми мимовільно згортається в трей, а замість них вискакує вікно з вимогою ввести ключ активації «Віндовс 8», нарешті, система починає без видимої на те причини перезавантажуватися кожні кілька годин. Погодьтеся, це викликає дискомфорт і, м'яко кажучи, роздратування. Але навіть у такій ситуації вихід є.

Ключ активації «Віндовс 8»

Найперше і правильне легальне рішення – використання ключа, який поставляється при купівлі або завантаження інсталяційного дистрибутива системи з офіційного ресурсу Microsoft.
Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
Активація Windows 8 може бути зроблена ще на стадії установки шляхом введення 25-ної комбінації в спеціальне поле. Якщо ж ця процедура була відкладена, теж нічого страшного немає.
Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
Проблема того, як активувати «Віндовс 8» вже на стадії використання встановленої системи, абсолютно елементарно вирішується через виклик властивостей комп'ютера, де потрібно зробити клік на гіперпосиланні подробиць інформації про процедуру, вибрати розділ активації Windows і перейти до зміни ключа. Далі вводиться код продукту, вказаний на коробці (диску) чи отриманий в електронному вигляді на адресу e-mail.

Після цього у виборі методу активації (верифікації ключа) при наявності підключення до інтернету краще вибрати саме його. У цьому випадку система сама відправить дані в Microsoft і перевірить достовірність коду. Якщо інтернету немає, можна зв'язатися з представником корпорації по телефону і просто продиктувати наявний ключ.

Як зробити відстрочку активації?

Можна вчинити інакше, постійно продовжуючи пробний термін використання системи. Назвати повноцінною активацією такий підхід не можна, але в деяких випадках знання цієї методики може стати в нагоді. Для відстрочки знадобиться запустити командну консоль з правами адміна (cmd у меню «Виконати»), після чого прописати рядок cscript %windir%system32slmgr.vbs –rearm або комбінацію, як показано на зображенні нижче.
Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
Після виконання команди систему в обов'язковому порядку потрібно перезавантажити, після чого почнеться відлік нових 30 днів пробного використання. Якщо потрібно дізнатися, скільки часу залишилося до закінчення строку, в тій же командної консолі слід виконати команду cscript %windir%system32slmgr.vbs –dlv (але врахуйте, що такий варіант працює без проблем всього протягом чотирьох місяців).

Відключення пропозиції активації в реєстрі

Тепер кілька слів про те, як активувати «Віндовс 8» через реєстр. Знову ж таки, за великим рахунком, це теж не активація, а просто відключення відповідної вимоги.
Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
Як активувати «Віндовс 8» в цьому випадку? Для початку слід викликати редактор системного реєстру командою regedit в консолі «Виконати» (Win + R). Само собою зрозуміло, що запускати виконання потрібно від імені адміністратора системи. В редакторі використовується гілка HKLM, в якій через розділ SOFTWARE потрібно спуститися по дереву директорій і в каталозі SoftwareProtectionPlatform знайти папку Activation. В правій частині є параметр DWORD з ім'ям Manual, якому потрібно присвоїти значення 1 викликавши меню зміни параметрів або подвійним кліком, або з контекстного меню правого кліка. Після збереження змін для системи проводиться повний рестарт, а повідомлення з'являтися перестане. У деяких випадках така методика не спрацьовує, і знову актуальним виявляється питання про те, як активувати «Віндовс 8». Можливо доведеться в тому ж розділі знайти параметр NotificationDisabled і присвоїти значення одиниці саме йому, після чого слід повністю перевантажити систему.

Використання KMS-активатор

Є ще один альтернативний метод, що дозволяє вирішити проблему того, як активувати «Віндовс 8» без ключа. В даному випадку мова йде про універсальний активаторі KMSAuto Net (він же KMS Activator). Для його використання потрібно виконати кілька обов'язкових умов у вигляді установки платформи .NET Framework версії не нижче 4.5 і завантаження програми з надійного джерела, оскільки в іншому випадку можна замість активатора отримати набір вірусів. При завантаженні і запуску аплета бажано повністю відключити захист (штатний антивірус і Windows Defender).

Як активувати "Віндовс 8"? Способи активації Windows 8
Як активувати «Віндовс 8» з допомогою цієї утиліти? Немає нічого простіше. Запускаємо програму від імені адміна, на головній сторінці тиснемо кнопку активації, після чого вибираємо активацію системи (у разі пропозиції установки спеціального ключа GVLK потрібно з ним погодитися). Пропозицію про постійну повторної активації теж слід прийняти (це позбавить вас від постійного запуску програми в ручному режимі після закінчення строку дії ліцензії). Після підтвердження будуть виконані необхідні дії, а у віконці знизу з'явиться повідомлення про те, що система успішно активована. Як і у всіх попередніх випадках, перевантажуємо систему і працюємо як ні в чому не бувало.

Що віддати перевагу?

З усього вищесказаного стає зрозуміло, що всі методи досить прості, за винятком хіба що дій з системним реєстром. Проте якщо підходити до питання активації системи з практичної точки зору, простіше всього використовувати KMS-утиліту, хоча це в деякому сенсі є протизаконним. Якщо ж здійснювати такі дії легальним способом, без ключа (коду продукту) не обійтися ніяк. А питання відстрочки або відключення повідомлень з вимогами введення коду виглядають неактуальними, хоча знання таких методик явно не завадить.

Популярі новини
Загрузка...