Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень

627 0 Новини високих технологій

Запам'ятовування всіляких паролів для сучасного користувача комп'ютера або мобільного девайса є справжнім головним болем. В кінцевому підсумку практично всі, хто працює з Windows-платформами, задаються питанням щодо «Віндовс 8»: як прибрати пароль при вході? Нічого особливо складного в цьому немає, і вживані рішення згодяться і для «сімки», і для «десятки».

Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: основні налаштування

Зрозуміло, що постійне вимога пароля при завантаженні системи виведе з себе кого завгодно. Але для початку варто зрозуміти, що відключення ідентифікатора безпечного входу в систему має сенс тільки в тому випадку, якщо мова йде виключно про домашньому терміналі, на якому, крім самого користувача, ніхто більше не працює. Якщо ж це офісний ПК, займатися подібними речами (хоча б у плані конфіденційність особистих даних) не рекомендується взагалі.

Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень
Але раз є запитання, повинен бути і відповідь. У плані вирішення проблеми того, як прибрати пароль на «Віндовс 8» найпростішими методами, можна визначити кілька основних напрямків, за якими і буде вироблятися настройка доступу в систему:
 • видалення реєстрації;
 • використання контролю облікових записів з правами адміна;
 • кошти редактора реєстру;
 • зміна схеми живлення;
 • командний рядок.
 • Окремо буде сказано про мобільних системах (на них аналогічні дії виконати теж можна).

  Як прибрати пароль з ноутбука («Віндовс 8»): дії в Інтернеті

  По-перше, можна зробити скидання пароля на ресурсі accounts.live.com, який відповідає за зберігання реєстраційних даних користувачів будь-яких версій Windows.

  Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень
  Тут доведеться відповісти на кілька питань, але краще вказати, що пароль втрачений або забутий. Після отримання листа на електронну пошту або повідомлення на прив'язаний номер телефону залишиться просто перейти до зміни налаштувань, де можна або поміняти пароль, або відключити його використання взагалі.

  Використання адміністративних засобів

  Але це був самий примітивний і далеко не кращий спосіб, як прибрати пароль при запуску «Віндовс 8». Більш прийнятним рішенням стане відключення вимоги паролю в якості ідентифікатора через управління обліковими записами.
  Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень
  Щоб даремно не витрачати час, краще всього відразу викликати консоль «Виконати» через комбінацію Win + R, після чого ввести в рядку команду netplwiz або control userpasswords2. Далі на вкладці користувачів потрібно просто зняти галочку навпроти рядка затребування пароля – тільки і всього. Після цього потрібно буде ввести адресу поштової скриньки, пароль і зберегти зміни. Далі буде активовано режим автоматичного входу в систему. В принципі, прибрати пароль облікового запису «Віндовс 8» можна і звичайним її відключенням, що робиться в тому ж розділі, але тільки навпроти рядка власного облікового запису використовується кнопка її відключення. Після цього відбудеться перемикання з адміністраторською закладки на локальну, після чого залишиться лише ввести потрібні дані, як це було описано вище. Коли перемикання набуде чинності, поля пароля при підтвердженні потрібно залишити порожніми.

  Системний реєстр

  Можна поступити і по-іншому, щоб вирішити питання, як прибрати пароль на «Віндовс 8», записи і значення ключів реєстру, які відкриваються через меню «Виконати» командою regedit.
  Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень
  Тут потрібно розгорнути гілку HKLM і знайти в ній розділ WinLogon. Праворуч у вікні редактора буде видно параметр AutoAdminLogon, якому через редагування (подвійний клік або контекстне меню правого кліка) потрібно присвоїти значення «1». Якщо такого параметра немає, його треба створити (рядковий параметр DefaultPassword зі зміною користувача в параметрі DefaultUserName). Після цього залишиться зробити перезавантаження системи.

  Електроживлення

  Нерідко запит підтвердження пароля відбувається під час виходу з режиму сну (сон), якщо такий встановлений.
  Як прибрати пароль на «Віндовс 8»: кілька простих рішень
  Для вирішення питання, як прибрати пароль на «Віндовс 8» в цьому випадку, використовується налаштування схеми електроживлення (в ноутбуках для цього служить меню правого кліка на значку батареї в системному треї), де застосовуються налаштування запиту пароля при пробудженні (просто галочка в пункті «Не вимагати пароль»). Зазвичай ці налаштування знаходяться у змінах, які в даний момент недоступні.

  Мобільні системи

  У мобільних системах найбільш простим методом вважається звичайний скидання налаштувань до заводських. Однак, щоб зробити аналогічні дії в працюючій системі, багато фахівців рекомендують застосовувати утиліти начебто ERD Commander або DaRT, які створюють завантажувальні записи, розташовувані на змінних картах пам'яті.

  Замість підсумку

  Можна, звичайно, використовувати ще і завантажувальні носії кшталт оптичних дисків або звичайних флешок, при старті з яких необхідно викликати командний рядок, в якій доведеться прописати кілька команд, але здається, рядовий юзер навряд чи буде використовувати такі засоби, якщо під рукою є більш прості інструменти. Тому саме ця методика не розглядалася взагалі (здебільшого вона розрахована на більш просунутих користувачів).
  В іншому ж наведені методи дозволяють відключити вимога пароля швидко і просто. Правда, у випадку з втручанням в системний реєстр потрібно бути вкрай обережним, а то і вся система «полетить». І перед тим як робити його редагування, бажано спочатку створити резервну копію, так би мовити, на всяк випадок, а то хіба мало що. Зробити це можна в самому редакторі з вибором функції експорту або засобами системи для створення точки відновлення або образу, який буде збережений на жорсткому диску або знімному носії.

  Популярі новини
  Загрузка...