Новини високих технологій
» » Excel: помилка при направленні команди з додатком. Причини, як виправити

Excel: помилка при направленні команди з додатком. Причини, як виправити

24-12-2017, 22:23
748
Не секрет, що офісні пакети, що випускаються корпорацією Microsoft, незважаючи на всі переваги в плані обробки документів будь-якого типу, мають і ряд недоліків. Зокрема, це стосується появи помилки при направленні команди з додатком. Excel 2007 або більш свіжої версії схильний до такого збою найчастіше. Однак і текстовий редактор Word не застрахований від появи помилок подібного роду. Але, оскільки в даному випадку нас цікавить саме табличний редактор, розглядати усунення проблем будемо саме на його прикладі. Варіантів можна запропонувати кілька, причому всі вони відрізняються між собою.

Excel: помилка при направленні команди з додатком. У чому причина виникнення збою?

Для початку кілька слів про першопричини. Чому в Excel 2010 помилка при направленні команди додатком з'являється, одно як і у всіх інших модифікаціях цього програмного продукту? Невже самі розробники «Офісу» не задумувалися про виправлення такого бага? А адже при роботі з базами даних Access така ситуація не спостерігається практично ніколи, не кажучи вже про інших основних програмних продуктах, які входять в стандартні офісні набори. Але давайте розглянемо всі можливі рішення, переходячи від простих і найбільш застосовних методів до кардинальних способів усунення проблем, якщо нічого не допоможе.


Основна проблема того, що помилка при направленні команди додатком в Excel 2013 або версіях інших модифікацій пакету з'явилася тільки після зміни стандартного формату відкриваються за замовчуванням файлів XLS на XLSX, що стосується і Word (DOC/DOCX). Програма просто некоректно сприймає відкривається файл. І це стосується навіть тих випадків, коли відкривається файл, створений в більш нової версії редактора навіть за умови встановлення перетворювача (наприклад, для відкриття файлів в Office 2003). Основна причина, з якої з'являється помилка при направленні команди додатком в Excel 2013 полягає навіть не в самих програмах, а в операційних системах, які, як виявляється, при старіння не підтримують повноцінну роботу офісних аплетів найновіших модифікацій (хоча повинні). Таким чином, вихід очевидний: необхідно використовувати запуск новітніх версій програм в режимі сумісності зі старими системами. В Windows для цього застосовується найпростіше рішення.

Помилка Excel при направленні команди додатком: як виправити збій найпростішим способом?

Для початку слід перейти до каталогу Program Files, використовуючи для цього будь-який файловий менеджер, знайти в дереві директорій папку «Офісу» і перейти в директорію, в якій розташовані компоненти Excel. Тут необхідно вибрати виконуваний EXE-файл програми і через меню ПКМ перейти до властивостей об'єкта.
Після цього на вкладці сумісності слід обрати операційну систему, яку може бути зіставлено цей додаток, і відзначити пункт запустити від імені адміністратора, після чого зберегти зміни і спробувати відкрити потрібний файл повторно. Якщо з якихось причин зміни цих параметрів виявляється неможливим, необхідно увійти в систему під адміністратором.
В деяких випадках допоможе зниження рівня контролю реєстраційних записів UAC, де в налаштуваннях фейдер рівня необхідно перемістити в саме нижнє положення. Щоб довго не шукати дані опції, просто введіть потрібний запит в пошуковому полі головного меню «Пуск».

Установка ігнорування запитів DDE

Ще один момент, пов'язаний з помилкою при направленні команди програмі Excel 2016 наприклад, може бути пов'язаний з тим, що основна програма при відкритті шуканого об'єкта може звертатися до сторонніх редакторам, виконуючи так звані запити DDE. Їх потрібно відключити (поставити у ігнорування).
Оскільки мова йде саме про помилку при направленні команди програмі Excel, розглянемо налаштування саме цього додатка. Для усунення несправностей необхідно використовувати кнопку «Офісу» або основні установки, після чого перейти до параметрів і в розділі додаткових налаштувань відключити відповідні запити.
Примітка: аналогічний розділ версії програми 2003 року знаходиться на вкладці «Загальні», що, по суті, вирішення проблеми не міняє.

Редагування системного реєстру

Якщо такий підхід не спрацює, а помилка при направленні команди програмі Excel з'явиться знову, можна зробити деякі додаткові кроки, які, правда, доведеться виконувати на свій страх і ризик. Для початку відкрийте редактор реєстру, використовуючи для цього комбінацію regedit, що вводиться в консолі «Выполнить», після чого через гілку HKCU перейдіть до CurrentVersion і видаліть абсолютно всі каталоги, які там є, а потім повністю перезавантажте систему.

У всьому винне додаток TuneUp?

Але буває і так, що помилка при направленні команди програмі Excel прямого відношення до самої програми не має. Якщо у користувача встановлена програма TuneUp, вона може створювати власні блокування.
Excel: помилка при направленні команди з додатком. Причини, як виправити
У цьому випадку необхідно скористатися налаштуваннями і перейти до розділу оптимізації (Optimize), натиснути кнопку недоступності програм для оптимізації (Disable Programs) та виключити з списку всі компоненти MS Office (іноді може знадобитися вимкнення апаратного прискорення).

Самий радикальний метод

Якщо вже й це не допоможе, скачайте найсвіжіший інсталятор «Офісу» з сайту Microsoft, після чого встановіть весь пакет вручну, попередньо видаливши попередню модифікацію. Якщо виникнуть проблеми з реєстрацією, скористайтесь портативної утилітою KMSAuto Net, яка, до речі сказати, здатна виробляти і активацію Windows-систем будь-якої версії. Але в більшості випадків до застосування таких методів справа не доходить. До того ж малоймовірно, що пересічний користувач буде використовувати обліковий запис Microsoft для реєстрації офісних продуктів, встановлювати для них оновлень, які за замовчуванням, або вступати в групи на кшталт Microsoft Community, куди в основному входять виключно розробники програмного забезпечення і всі ті, хто займається його тестуванням на практиці.

Замість післямови

У загальному і цілому проблеми, пов'язані саме з «Экселем», усувається саме вище запропонованими методами. В принципі, їх можна використовувати і для виправлення помилок у «Ворді», але відключення запитів DDE тут не працює. Втім, встановлення певного режиму сумісності, видалення папок системного реєстру або навіть повторна інсталяція можуть дати свої результати. Зверніть увагу, що зараз повний пакет встановлювати не потрібно, а можна обмежитися тільки вибіркової встановленням того ж «Екселю» або «Ворда». Це і правильно. Навіщо перевстановлювати програму, в якій таких збоїв не спостерігається спочатку? Але тут варто звернути увагу на те, що наявна версія офісного пакету може бути несумісна з установлюваної, а після інсталяції деякі програми можуть перестати працювати. Будьте уважні при завантаженні дистрибутива і враховуйте не тільки версії «Офісу», але і розрядності (архітектури) встановленої на комп'ютері або ноутбуці операційної системи.
Цікаво по темі
Помилка напрямки команди додатком: що це за збій, і як з ним боротися?
Помилка напрямки команди додатком: що це за збій, і як з ним боротися?
При використанні офісних пакетів Microsoft досить часто можна зустріти поява ситуації, коли виникає помилка напрямки команди з додатком. Зверніть
Excel: "Помилка при направленні команди з додатком". Поради сисадміна: як виправити помилку
Excel: "Помилка при направленні команди з додатком". Поради сисадміна: як виправити помилку
Нечасто, звичайно, але іноді при відкритті офісних документів (форматів XLS і XLSX) на екрані з'являється повідомлення про помилку Excel – «помилка
Як відкривати для редагування файли формату XML в Excel: кілька простих способів
Як відкривати для редагування файли формату XML в Excel: кілька простих способів
Найчастіше деяким користувачам доводиться мати справу з файлами XML, що представляють собою дані на основі введення опису з тегами або налаштувань
ODS (файл) як відкрити, і в якій програмі він був створений?
ODS (файл) як відкрити, і в якій програмі він був створений?
Поширення вільних форматів файлів - справа хороша, але іноді може зіграти злий жарт з непідготовленою ...
Як можна конвертувати Excel в PDF?
Як можна конвертувати Excel в PDF?
Нерідко по завершенні роботи з документами Excel потрібно зафіксувати результат, щоб виключити можливість редагування. Один з варіантів, як домогтися