Як одружитися на Серане в "Скайриме"? Нововведення в грі Skyrim

1346 0 Новини високих технологій

У новому глобальному доповнення гри «Скайрим» під назвою Dawnguard ви познайомитеся з цікавим персонажем – стародавньої вампіршей по імені Сьорана. Незважаючи на більш ніж солідний вік, дівчина виглядає дуже привабливо. Більш того, вона розумна і саркастична, дотепна і цікава. Так що багато гравців починають міркувати про те, чи можна одружитися на Серане в «Скайримі». Відповідь на це питання ви знайдете в нашому невеликому гайде за цим додатком.

Як одружитися на Серане в "Скайримі"? Нововведення в грі Skyrim

Пошук вампірши

Де знайти Серану в «Скайримі»? Для того щоб зустріти цього персонажа в грі, насамперед необхідно встановити DLC Dawnguard. Після цього вам стане доступне нове пригода, в якому ви познайомитеся з цією дівчиною. Перш ніж дізнатися, як одружитися на Серане в «Скайримі», давайте спробуємо з нею познайомитися.

Як одружитися на Серане в "Скайримі"? Нововведення в грі Skyrim
Для початку необхідно послухати розмови стражників, які розкажуть про відродження «Варти світанку». Після цього запуститься однойменний квест, для проходження якої вам належить дізнатися чимало таємниць з життя монстрів і борців з ними в грі Skyrim. Сьорана – знаковий персонаж, з нею вам доведеться виконати чималий шлях для того, щоб вирішити долю людства і вампірів.

Переваги персонажа

Ця дівчина й сама не проти попити людської крові, але вважає, що вампіри не повинні використовувати людей лише як харчовий ресурс. Вперше ви зустрінете цього персонажа в склепі, в якому Сьорана провела кілька сот років. Після цього вас чекає чимало спільних пригод, в процесі проходження яких ви не раз задумувалися над тим, як одружитися на Серане в «Скайримі». Адже ця дівчина є ідеальним компаньйоном.
Як одружитися на Серане в "Скайримі"? Нововведення в грі Skyrim
На відміну від інших напарників Сьорана досить розумна і може самостійно приймати деякі рішення. Крім того, вона сильна, витривала і здатна використовувати не тільки сокири, палиці або мечі, а й магію. Але пам'ятайте, що давати дворучне зброю або щит дівчині вкрай не рекомендується, адже у цьому випадку будуть зайняті обидві її руки і вона не зможе застосувати магічні заклинання.

Краса і безсмертя

Дівчина володіє почуттям гумору і здатна «їдким» коментарем розвіяти нудьгу під час тривалої подорожі. Ну і, звичайно, вона досить красива. Її привабливість відіграє не останню роль у тому, що багато гравців замислюються: чи можна одружитися на Серане в «Скайримі»? Крім того, ця дівчина єдиний можливий безсмертний напарник. Ви не втратите її навіть в самому скрутному й небезпечному пригоді, і для цього не знадобиться застосовувати заклинання «Цілющі руки». Адже цей персонаж сам може накласти на себе излечивающие закляття, і вам не доведеться переживати про «виживання» такого напарника, як Сьорана.

Скайрим: моди на одруження

Такі позитивні характеристики не змогли не позначитися на ставленні геймерів до цієї дівчини. І, звичайно, багато хто з них задумалися, як одружитися на Серане в «Скайримі». Без модів це зробити нереально. Справа в тому, що розробники не передбачили такий поворот подій. І в офіційній версії гри ви не зможете одружитися з цим персонажем. Незрозуміло, чим керувалася компанія Bethesda Softworks, приймаючи подібне рішення. І навіть численні петиції і скарги гравців не змогли вплинути на ситуацію. Але не варто засмучуватися, адже «народні умільці» давно придумали, як одружитися на Серане в «Скайримі» і створили чимало модів і доповнень, що дозволяють зробити це.

Як одружитися на Серане в "Скайримі"? Нововведення в грі Skyrim

Установка плагінів

Перш за все, вам потрібно завантажити і встановити додатковий мод. Пам'ятайте, що сторонні програми можуть принести чимало проблем, так що перед процесом вивчіть інформацію про це контенті і почитайте відгуки гравців. Якщо у коментарях не було негативу, то можна встановлювати мод. Такий підхід дозволить звести ризик до мінімуму. Після установки необхідно розпакувати архів в головну папку гри і, можливо, замінити деякі файли – інструкцію ви знайдете в самій модифікації.

Підготовка до «весілля» в Skyrim

Сьорана після установки додаткових модів стане можливим супутником життя. Але це не означає, що справу зроблено. Адже для того, щоб «завоювати серце дівчини, доведеться трохи попрацювати. Насамперед, якщо ви вже встигли одружитися на комусь, то забудьте про весілля з Сераной, адже в грі неможливо двоєженство. Так що вам знадобиться анулювати попередній шлюб.
Як одружитися на Серане в "Скайримі"? Нововведення в грі Skyrim
Зробити це можна за допомогою спеціального чита або мода. Якщо ж ваш герой досі самотній, то йому необхідно дістати артефакт «Амулет Мари». Це намисто можна дістати такими способами:
 • Артефакт дістанеться вам безкоштовно після проходження місії «Книга любові». Узяти це завдання можна в місті Рифтене у Данії Балу, що мешкає в храмі богині Мари.
 • «Амулет Мари» можна придбати у жерців цієї богині в місті Рифтене, послідовника Марамала з форту Греймур, квартирмейстеров Братів Бурі або в «Ривервудском торговця». Така покупка обійдеться в 200 золотих монет.
 • Артефакт можна випадково знайти в скринях і схованках квестових локацій.
 • Ще кілька умов

  Для того щоб ваші «відносини» з Сераной призвели до шлюбного союзу, необхідно виконати ще кілька умов. Насамперед, вам необхідно завершити квест про вампірів і знищити батька дівчини – лорда Харкона. Крім того, під час зустрічі з Валерикой, матір'ю напарниці, вам необхідно заявити про свої серйозні наміри. Також потрібно завершити місію «Родинні зв'язки». Цей квест ви візьмете у Вульфа Дика кров, якого можна знайти в Солстхейме. В процесі проходження необхідно відшукати брата головного мисливця і вступити з ним у сутичку, після цього можна приступати до одруження на вашої чарівної супутниці.


  Як одружитися на Серане в "Скайримі"? Нововведення в грі Skyrim
  До того моменту, як ви закінчите всі ці додаткові завдання, не варто говорити з Сераной про одруження, адже це ні до чого не призведе. Більше того, перед установкою модифікації необхідно тимчасово розлучитися зі своєю супутницею. Не переживайте, ви швидко знайдете, адже Сьорана буде чекати вас у вежі Вартою Світанку або в замку Волкихар, в залежності від того, чию сторону ви прийняли. Якщо ж ви не можете знайти супутницю в цих локаціях, то скористайтеся спеціальною командою, яка перенесе вас до персонажа. Для цього відкрийте консоль за допомогою клавіші «~». Після цього пропишіть таку команду: player.moveto xx002b74 де xx – номер мода в грі. Найчастіше Dawnguard позначається цифрами 02 або 03. За допомогою цього чита ви без праці знайдете дівчину у будь-якому куточку «Скайрим», навіть якщо випадково залишили її чекати в будь-якій локації і забули про це.

  Додаткові можливості

  Більшість модів, які дозволяють одружитися на Серане, додадуть в гру кілька нових можливостей, наприклад, зміна діалогів або зовнішності персонажів. Що стосується другого пункту, то тут фантазія гравців не на жарт розігралася. Адже змінити зовнішність Серани можна найрізноманітнішими способами: від одягу до рис обличчя і фігури. Загалом, якщо вас щось не влаштовує у зовнішності дівчини, то ви завжди зможете «переробити» її на свій розсуд. Є ще кілька бонусів, які принесе вам одруження на Серане. Після весілля ви зможете не тільки привести дружину в будинок, але і викликати її в будь-який момент спеціальним заклинанням. Але, як і будь-які інші «домашні» програми, моди від гравців містять чимало помилок і помилок. При цьому найпоширеніша «неприємність» - це небажання дівчата переїжджати з замку в будинок чоловіка. Виправити цей баг можна за допомогою консольної команди або перевстановлення плагіна. На цьому наш гайд про те, як одружитися на Серане в «Скайримі», підходить до кінця. Сподіваємося, наші поради стали в нагоді вам, і ви змогли укласти шлюб з цим оригінальним і цікавим персонажем.

  Популярі новини
  Загрузка...