Драконова броня в "Скайриме". Як знайти драконячу броню в грі "Скайрим"

904 0 Новини високих технологій

У грі «Скайрим» існує величезна кількість різних обладунків та зброї, зробити або знайти який можна в процесі проходження. І кожне з них відрізняється силовими або захисними характеристиками. Але не секрет, що найкраще спорядження – це Драконова броня. У "Скайримі" чимало небезпек, але цей обладунок допоможе захиститися навіть від самих кровожерливих монстрів.

Драконова броня в "Скайримі". Як знайти драконячу броню в грі "Скайрим"

Характеристики

Драконова броня в «Скайримі» складається з двох наборів – важких і легких обладунків. Кожен з них включає в себе шолом, кирасу, чоботи, рукавички і щит. І кожна з цих речей володіє підвищеною міцністю і рівнем захисту, яким практично немає аналогів у грі «Скайрим». Мод на Драконячу броню – Dragonbone - додає можливість створення не тільки покращених варіантів цього обладунку, але і дозволяє викувати таке ж «забійне» зброя: кістяні і лускаті мечі і кинджали, сокири і сокири, луки, молоти, дворучні мечі і стріли. Так що приготуйтеся до того, що драконів вам знадобиться вбивати «пачками».


Драконова броня в "Скайримі". Як знайти драконячу броню в грі "Скайрим"
Базові характеристики, якими володіє драконова броня в «Скайримі», досить високі самі по собі, крім того, їх можна поліпшити на верстаті». Для цього знадобляться кістки або луска драконів, залежно від того, легкий чи важкий обладунок ви хочете поліпшити.

Ковальська справа

Навіть не сподівайтеся випадково знайти Драконячу броню в "Скайримі", адже подібні обладунки не лежать у скринях або ящиках. Крім того, їх не носять противники, так що взяти її з трупа не вийде. Також подібні речі не продасть вам один торговець. Але не все так погано. Подібні набори дістануться вам завдяки прокачуванню «ковальської справи». Звичайно, для того щоб вам стали доступні ці обладунки, знадобиться максимально вивчити цей навик. Крім того, потрібно відкрити всю гілку важких або легких обладунків і вбити чимало драконів, адже для створення подібних обладунків будуть потрібні їхні кістки та луска в чималій кількості.


Драконова броня в "Скайримі". Як знайти драконячу броню в грі "Скайрим"
Наприклад, щоб зробити легку кирасу, необхідно мати чотири штуки луски дракона. А щоб створити весь комплект такого обладунку, необхідно мати 14 «лусочок» крилатих бестій. Ще гірше справа йде з «важкими» обладунками. Приготуйтеся до того, що подібна Драконова броня в "Скайримі", а точніше створення повного набору панцирних обладунків, зажадає від вас 6 штук кісток і 13 «лусочок», і це тільки «одяг» без зброї. Так що доведеться чимало поїздити по околицях у пошуках «матеріалів».

Коди і коди

Звичайно, консольні команди не вважаються «чесним» способом добування того або іншого ресурсу в будь-якій грі. Але що ж робити, якщо хочеться отримати набір драконячої броні прямо зараз, і немає бажання прокачувати «ковальська справа» або нишпорити по грі в пошуках крилатих монстрів? В цьому випадку можна застосувати спеціальні консольні команди, які відразу ж додадуть вам потрібні речі в інвентар. Для того щоб скористатися цим способом, необхідно відкрити консоль гри. Зробити це можна клавішею «~». Далі потрібно прописати спеціальну команду player.additem і до неї додати код предмета і кількість. Чити на лускату броню:
 • Кіраса – 0001393E.
 • Чоботи – 0001393D.
 • Рукавички – 0001393F.
 • Шолом – 00013940.
 • Щит – 00013941.
 • Панцерний набір:
 • Кіраса – 00013966.
 • Чоботи – 00013965.
 • Рукавички – 00013967.
 • Шолом – 00013969.
 • Щит – 00013968.
 • Наприклад, для того щоб отримати панцирні рукавички, вам необхідно прописати таку команду: player.additem 00013967 1. Таким простим способом ви можете дістати будь-яку річ навіть на початкових рівнях гри.

  Популярі новини
  Загрузка...