Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт

574 0 Новини високих технологій

Величезна кількість харизматичних і пам'ятних персонажів подарувала нам гра Fallout 4. Кейт саме одна з таких героїнь. Цей персонаж не дасть вам занудьгувати в подорожі, крім того, завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину. Ця дівчина, з якою головний герой може завести романтичні відносини, що володіє незвичайним характером зі своїми достоїнствами і недоліками. У цьому невеликому огляді ми розповімо, де знайти цю супутницю, а також як домогтися її розташування і завести з нею роман.

Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт

Минуле Айті Кейт

Fallout 4 відрізняється від попередніх частин франшизи тим, що повністю розкриває характер і минуле всіх супутників, якими може обзавестися головний герой. В процесі подорожі Кейт розповість про своє нелегке життя. У дитинстві ця дівчина відчувала брак любові з боку батьків. А як тільки їй виповнилося 18 років «добрі родичі» продали в рабство. Наступні 5 років життя були найважчими. Щоб позбутися рабства, Кейт доводилося красти, але вона все ж назбирала потрібну суму і викупила себе.
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з КейтЗнайшовши свободу, насамперед дівчина вирушила «подякувати батьків» і, не замислюючись, знесла їм обом голови пострілами з дробовика. Що говорити, таке життя залишила глибокий слід на характер Кейт – в ній не залишилося доброти або співчуття, крім того, вона стала наркоманкою. Зрештою, дівчина зважилася покінчити життя самогубством, але захотіла зробити це чужими руками. Тому й стала брати участь у гладіаторських боях – одному з смертельних розваг світу Fallout 4 де Кейт отримала величезну популярність і стала кращим бійцем.


Як отримати Кейт в напарники

Щоб зробити цю дівчину своїм компаньйоном, головному героєві необхідно відправитися в «Бойову зону», розташовану в східній частині Даймонд-сіті – основну локацію Fallout 4. Кейт б'ється на арені, і, перш ніж поговорити з нею, вам доведеться знищити банду рейдерів, контролюючих це місце. Особливу увагу приділіть бармену – цей противник не буде економити коктейлі Молотова в бою, так що нейтралізувати його першим.
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт
Після сутички поговоріть з людиною, що сидить у клітці. Він дасть вам контракт, і тепер можна умовити дівчину стати вашим супутником у подорожі по світу Fallout 4. Кейт з легкістю погодиться, і ви обзаведетеся досить вмілим компаньйоном.

Переваги персонажа

Кейт – відмінна напарниця, адже її бойове минуле дає про себе знати, так що будь проходження місій з цим персонажем стане легкою прогулянкою. Дівчина прекрасно вміє поводитися з дробовиком, і її влучність не раз врятує ваше життя або здоров'я. Крім того, Кейт вміє справлятися з замками на рівні майстра. Так що, зіткнувшись з замкненим ящиком або дверима, ви завжди зможете попросити напарницю розкрити їх для вас. Але в той же час, Кейт – «погана дівчинка». Вона п'є, вживає наркотики, краде, загрожує жителям пустки. Можливо, тому з цим персонажем так цікаво проводити час. Крім того, досягнувши максимального рівня довіри з дівчиною, можна отримати відмінне вміння «Поспішна стрілянина». Цей перк дає можливість швидкого відновлення очок дії, якщо здоров'я головного героя впаде до 25%.

Fallout 4. Відносини з Кейт

Максимально поліпшити свої відносини з цим супутником можна, якщо ви будете робити вчинки, які подобаються Кейт. Ще при подорожі з дівчиною уникайте виконувати дії, які вона не схвалює. Так що якщо ви хочете зробити щось, що не сподобається вашій супутниці, то краще відправляйте її на базу. Кейт обожнює, коли головний герой вживає алкоголь і займається крадіжками. Крім того, дівчині до душі, якщо ви торгуєтеся за плату з роботодавцями та в розмовах ведете себе жорстко. Також, Кейт любить, коли її супутник ходить голим. Її ставлення до наркотиків залежить від проходження квесту «М'яке втручання». Поки ви не закінчили це завдання, Кейт ставитися більш ніж позитивно до наркотичної залежності. Після завершення місії її думка змінюється на протилежне.
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт
Якщо ви хочете досягти максимального рівня відносин з дівчиною, то при ній не допомагайте поселенцям у завданнях минитменов і синтам. Незважаючи на зовнішню жорстокість, Кейт дуже не любить вбивство невинних, і негативно ставиться до канібалізму. Крім того, поки ви повністю не прокачаєте свої відносини з цим персонажем, краще не вступати у фракції Підземки, Минитменов або Братства Сталі.

Основний квест супутниці

Як тільки ви досягнете 750 очок репутації у дівчини, вона зізнається вам у сильній наркотичної залежності, після чого запуститься квест «М'яке втручання». Щоб допомогти Кейт позбутися від хвороби, головний герой повинен відвести її в притулок 95 адже саме там є апаратура, яка допомагає з цією проблемою.
Персонажі Fallout 4: Кейт. Опис характеру, де знайти і як завести відносини з Кейт
Перед тим як відправитися в це місце, не забудьте запастися патронами і аптечками, адже мешканці притулку дуже агресивні до відвідувачів. Зачистивши територію, посадіть дівчину в спеціальне крісло. Так ви закінчите виконання цього квесту гри Fallout 4. Кейт позбудеться від залежності, і ви зможете завести з нею романтичні відносини. Тільки врахуйте, що тепер ваша супутниця вкрай не схвалює вживання наркотиків.

Популярі новини
Загрузка...