Як воскресити НПС в "Скайриме": вирішено!

496 0 Новини високих технологій

Знаменита на весь світ гра Skyrim, продовження культової серії The Elder Scrolls, славиться своїм великим світом і нелінійними оригінальними сюжетними лініями. І нерідко для проходження квесту гравцям необхідно зберегти життя певного персонажу, але не завжди це виходить. В такому випадку, щоб пройти сюжетну лінію до кінця, необхідно знати, як воскресити НПС в "Скайримі", щоб не завантажувати найближчим збереження.

Адже це не спортивно!

«Воскрешати персонажів, загиблих в бою, не спортивно, - можуть заявити геймери. Однак гра багата не тільки на цікавих монстрів, бандитів і велетнів, здатних розправитися з жителями провінції одним ударом. Невід'ємним атрибутом гри є всілякі баги зразок літаючих мамонтів або провалилися під текстури об'єктів, які вбивають сюжетних персонажів. В такому випадку знати, як воскресити НПС в "Скайримі", просто необхідно для нормальної гри!


Як воскресити НПС в "Скайримі": вирішено!
Бувають і більш неприємні ситуації: ви звикли до свого хускарлу-охоронець, наприклад до Лідії, але в запалі битви випадково зачепили її мечем і вбили. Продовжувати грати без улюбленого помічника, готового слідувати за вами у вогонь і введення, після цього не хочеться, а збереження було зроблено давно. От саме в таких випадках слід користуватися консольними командами.

Консольні команди

Як воскресити НПС в "Скайримі"? Задача вирішується просто.
Як воскресити НПС в "Скайримі": вирішено!
Для цього необхідно дотримуватися наведеної нижче послідовності дій:
 • Відкрити меню введення консольних команда (клавіша "Е").
 • Не закриваючи вікна введення, клацнути по трупу лівою кнопкою миші.
 • Ввести команду Resurrect 1 і натиснути "Enter".
 • Після цих маніпуляцій персонаж оживе і почне жити своїм життям. Однак у грі можуть виникнути й інші ситуації. Наприклад, вампіри увірвалися в місто, вбили улюбленого вами хускарла, потім воскресили його і відправили на бій з вами. І нічого дивуватися, що після битви він перетвориться в жменьку попелу.


  Повертаємо НПС, коли немає трупа

  Дотримуючись запропонованого плану, ви змусите прах персонажа говорити і навіть торгувати, але повноцінного людини ви не повернете в "Скайрим". Як воскресити НПС, якщо немає тіла? Для цього необхідно зробити наступне:
 • У меню консольних команд ввести prid , де - персональний код персонажа.
 • На наступному рядку вбийте enable – це активує обраного НПС.
 • Напишіть moveto player і натисніть "Enter" – це перемістить «новий» труп до вас.
 • Ввести команду Resurrect 1 і натиснути "Enter".
 • Якщо ви слідуватимете цим планом, у вас не виникне питання про те, як воскресити НПС в "Скайримі". Ця ж комбінація команд допоможе у випадку, коли ви просто забули, де знаходиться мертве тіло.

  Як воскресити ігрового персонажа?

  У разі коли з якихось причин загинув сюжетний персонаж, торговець або член/лідер фракції, наведені вище комбінації не повернуть в гру справжньої людини. Буде присутня його копія, не пов'язана з сюжетом і геймплеєм.
  Як воскресити НПС в "Скайримі": вирішено!
  Але і в такому разі у вирішенні питання, як воскресити НПС в "Скайримі", консоль зможе допомогти. Для цього необхідно:
 • Ввести команду prid .
 • Активувати геймплейного персонажа фрази recycleactor.
 • Воскресити ігровий об'єкт введенням комбінації resurrect.
 • Перемістити новоспеченого НПС до вас командою moveto player.
 • Перед тим як проводити подібні маніпуляції, рекомендується створити чисте збереження. Це допоможе уникнути багатьох внутрішньоігрових помилок.

  Популярі новини
  Загрузка...