Де знайти кар'єрний камінь у "Скайриме": поради та рекомендації

541 0 Новини високих технологій

Багато гравці цікавляться, де знайти кар'єрний камінь у "Скайримі". Цей ресурс дуже важливий для тих, хто вирішив займатися виробничими культурами. При будівництві і розвитку маєтку він необхідний дуже часто. Тільки от гравці не знають, де саме його дістати. Насправді все не так важко, як здається. Всі гравці без особливої праці здатні здобути кар'єрний камінь у "Скайримі". Але як це зробити?

Опис

Перед тим як думати, де знайти кар'єрний камінь у "Скайримі", потрібно зрозуміти, про який ресурс йде мова. Це, як вже було сказано, дуже важлива складова, яка використовується при виробництві і будівництві. На жаль, відшукати її просто так вельми проблематично. Без цього ресурсу не вийде побудувати маєток. Тому гравці цікавляться, де відшукати кар'єрний камінь. Які варіанти розвитку подій мають місце?
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайримі": поради та рекомендаціїПошук на карті

До того, як у гравця не з'явиться свій власний ділянку, не варто замислюватися над рішенням задачі. Адже кар'єрні камені з'являються тільки після покупки землі в грі. Як раз в той момент, коли в них виникає необхідність. Де знайти кар'єрний камінь у "Скайримі"? Після придбання земельних ділянок можна побродити в околицях своїх володінь. Там обов'язково будуть невеликі ділянки з каменями, які можна дробити киркою. Це і є кар'єрні камені. Деякі гравці запевняють, що ресурс може розташовуватися поблизу річок та озер. Де знайти кар'єрний камінь у "Скайримі"? Досить часто рекомендується шукати його поклади в горах близько помістя. Відзначається, що просто так на карті відшукати досліджуваний ресурс ніяк не можна. Він розташовується саме біля володінь гравця.


Купівля

А чи можна купити кар'єрний камінь? Багато ресурси "Скайримі" вдається не тільки самостійно, але і придбати у торговців. Що можна сказати про досліджуваному об'єкті? Дійсно він продається?
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайримі": поради та рекомендації
В якійсь мірі так. Де можна купити кар'єрний камінь у "Скайримі"? Щоб не мучитися з поставленим завданням, необхідно просто у керуючого в тій чи іншій галузі купити готовий будинок. Тоді не доведеться шукати кар'єрний камінь. За певну кількість монет можна відбудувати будинок автоматично. А от окремо від усього кар'єрний камінь не продається. Тому або його доведеться шукати самостійно поблизу купленої земельної ділянки, або вдаватися до допомоги керуючого, який швидко відбудує те або інша будівля. Більше ніяких варіантів немає.

Популярі новини
Загрузка...