Як переглянути демку в "КС: ГО". Детальна інструкція

331 0 Новини високих технологій

Кіберспортивна дисципліна Couter-Strike Global Offensive пристосована до того, щоб звичайні користувачі могли переглядати змагальні ігри прямо з клієнта гри. Це зроблено для найбільшої зручності: ви можете дивитися на геймплей від особи різних гравців, а також через вільну камеру. При цьому запис гри ведеться силами сервера і ніяк не навантажує комп'ютер. Але чи знали ви, що гравці можуть самі записувати демо і потім дивитися їх поза змагальних ігор? Давайте розберемося, як подивитися демку в "КС: ГО".

Як переглянути демку в "КС: ГО". Детальна інструкція

Процедура запису

Щоб подивитися що-то, спочатку потрібно створити. Тому почнемо з інструкції по запису демороликов геймплея. Для цього необхідно відкрити консоль перед тим моментом, який повинен бути записаний, і надрукувати команду "record назва ролика", після чого натиснути клавішу Enter. Тепер почнеться запис, а вам залишиться просто грати.


Щоб зупинити запис, ви повинні знову відкрити консольну рядок і вписати команду stop. після цього запис буде завершена. Якщо ви не знаєте, на яку клавішу у CS: GO відкривається консоль, то подивитеся налаштування гри. Тепер розберемося, як подивитися демку в "КС: ГО".

Інструкція до перегляду

Якщо мова йде про записи змагальних матчів, то подивитися їх ви можете наступним чином:
 • Заходьте в гру і відкриваєте розділ "Дивитися".
 • Тепер вибираєте вкладку "Ваші матчі".
 • Тут знаходиться список ваших рейтингових ігор. Ви можете непросто подивитися статистику (рахунок, вбивства, зброю і так далі), але і завантажити демку для перегляду.
 • Однак до простих ігор такий метод не підходить. Вам доведеться вчинити так:


 • Знову відкриваємо консоль і вводимо команду demoui.
 • Після цього на екрані з'явиться вікно з плеєром.
 • Тепер тиснемо на кнопку Load і вибираємо необхідну демку з числа тих, що ви записували самостійно.
 • Після цього натискаємо на кнопку Play, щоб почати відтворення ролика.
 • Також можна включити демку ще простіше. Відкрийте консоль і скористайтеся командою "playdemo *назва демки*". Після цього на екрані автоматично з'явиться потрібний вам ролик. Однак для цього необхідно заздалегідь запам'ятати назву запису.
  Як переглянути демку в "КС: ГО". Детальна інструкція

  Де знайти демозаписи

  Тепер ви знаєте, як подивитися демку гри "КС: ГО". Залишилося розібратися, де знаходяться самі файли, щоб їх можна було завантажити або переміщати. Всі демки зберігаються в каталозі csgo, який знаходиться в бібліотеці з іграми Steam - steamapps. У цій папці потрібно відкрити каталог Counter-Strike Global Offensive, в якому і буде папка csgo з усіма демками. Проте подивитися їх як звичайний відеоролик через будь-плеєр не вийде, оскільки у них спеціальний дозвіл .dem.

  Популярі новини
  Загрузка...