Як зробити нескінченну розминку в CS:GO. Покрокова інструкція

560 0 Новини високих технологій

Щоб успішно грати на серверах CS:GO, необхідно вивчити локації і розібратися в основних механіків гри. Для цього створено спеціальний режим – «Розминка». Тут ви зможете потренуватися і розім'ятися з друзями або відточити свою майстерність на ботах. Але в цьому режимі є один вагомий недолік. Розминка триває не більше хвилини. А за такий короткий термін новачок навряд чи вивчить картку або розбереться в механіці. Але не варто засмучуватися, адже є один дієвий спосіб, як в CS:GO зробити розминку нескінченною, і про нього ви дізнаєтеся з нашого гайда.


Як зробити нескінченну розминку в CS:GO. Покрокова інструкція

Покрокова інструкція

Як зробити в CS:GO нескінченну розминку? Перш за все вам необхідно запустити гру і створити свій сервер з ботами, ну або лобі для баталій з друзями. Подібні дії доступні лише гравцям, встановив офіційну версію гри. Так що власникам «піратки» пора задуматися про покупку нового контенту. Крім того, щоб створити свій сервер, необхідно завантажити програму SteamCMD. Якщо у вас вже стоїть цей контент, то можете переходити до наступної фази того, як в CS:GO зробити розминку нескінченною. Якщо ж ні, то саме час зайнятися установкою додаткового софта. Далі відкриваємо ігрову консоль. Для цього переходимо в «Параметри гри». Знаходимо пункт «Включити консоль» і навпроти нього ставимо слово «так». Далі повертаємося в гру і натискаємо клавішу «~». Після цього у відкрите поле пишемо таку команду: sv_cheats 1. Це дозволить зняти обмеження ігри на введення чіт-кодів.


Як в CS:GO включити нескінченну розминку: Продовження

Далі вам необхідно прибрати ботів. Зробити це можна за допомогою консольної команди. Для цього натисніть клавішу "~" і пропишіть такий набір сімовлов: bot_kick. Звичайно, ви можете залишити супротивників, але вони навряд чи дадуть вам спокійно вивчити локацію. Краще для початку позбутися від ботів і освоїться на місцевості, а вже потім повернути ворогів на полі бою. Зробити це можна за допомогою все тієї ж консолі. Для цього пропишіть цю команду: bot_add. При цьому при бажанні ви зможете самі вибирати кількість і характеристики додаються ботів.
Як зробити нескінченну розминку в CS:GO. Покрокова інструкція
Тепер потрібно збільшити тривалість нашого тренувального бою, який у грі називається прогріву. Команда на нескінченну розминку в CS:GO виглядає так: mp_warmuptime X, де Х – це бажаний час. При цьому ви можете встановити будь-яку тривалість режиму. Пам'ятайте, що розробники пильно стежать за дотриманням правил у грі, і використання чітів може призвести до блокування аккаунту. Тому перш ніж активувати нескінченну розминку, краще вийти в офлайн-режим. Наступною командою, яку необхідно прописати в консолі буде ця: mp_do_warmup_offine 1. Після цього все, що потрібно зробити, це запустити режим розминки. Знову відкриваємо консоль і вводимо таку команду: mp_warmup_start. Після цього ви можете нескінченно розминатися і вивчати карти гри.
Як зробити нескінченну розминку в CS:GO. Покрокова інструкція

Зупиняємо режим

Тепер, коли ви знаєте, як в CS:GO зробити розминку нескінченною, буде не зайвим дізнатися, як з неї вийти. І відключити її буде набагато простіше, ніж запустити. Для цього знову повертаємося в консоль розробника і прописуємо таку команду: mp_warmup_end. Після цього розминка буде завершена, і ви зможете відправитися на сервери гри і продемонструвати свою майстерність у боях з реальними супротивниками.

Популярі новини
Загрузка...