Як прописати павутинку в Counter-Strike 1.6

301 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Counter-Strike 1.6 яка стала легендарною дисципліною в кіберспорті і популярним аркада, існує безліч корисних консольних команд. Серед них можна знайти як забавні коди, що дозволяють веселитися з друзями на приватних серверах, так і корисні команди для адміністраторів. У даній статті ви дізнаєтеся, як прописати павутинку в CS і для чого вона потрібна.

Як прописати павутинку в Counter-Strike 1.6

Що це таке?

Для тих, хто не знайомий з класикою, може здатися, що павутинка являє собою місцевий сленг і не має нічого спільного з реальним значенням слова. Однак це не так - в CS 1. 6 дійсно можна включити режим польоту по локації на павутині. З допомогою цієї функції ви зможете прикріплятися до стін і предметів, розташованим на карті, після чого притягатися до них. Цю фішку може застосовувати як адмін сервера, так і інші гравці, якщо буде дозволений доступ. Використовувати дану функцію можна двома методами - з допомогою консольної команди або через окремий плагін hook. Розглянемо обидва варіанти докладніше.


Як прописати павутину?

Для початку розглянемо найпростіший варіант включення даної опції, який не передбачає використання стороннього софту. Для цього необхідно відкрити командний рядок за допомогою клавіші "~" (якщо ця клавіша не працює, то призначте іншу у налаштуваннях управління). Після цього з'явилася консолі потрібно ввести команду bind "клавіша" "+ rope". Замість "клавіша" вставляємо будь-яку вільну клавішу, яка буде відповідати за політ на павутині. Наприклад, щоб призначити кнопку K, необхідно написати команду bind "k" "+rope". Тепер при натисканні на K буде випускатися павутина в ту точку, куди спрямований приціл гравця.
Як прописати павутинку в Counter-Strike 1.6

Установка плагіна

Вам необхідно завантажити плагін під назвою Hook і розпакувати файли в папку amxmodx, яка розташовується в папці plugins cstrike/addons. Тепер відкриваємо файл plugins.ini з допомогою "Блокнота" або будь-якого іншого текстового редактора і вставляємо туди рядок prokreedz_hook.amxx. Після чого закриваємо файл зі збереженням змін. Тепер залишилося призначити клавішу для польоту на павутині. Для цього необхідно ввести команду в консолі як в попередньому способі. Рядок виглядає наступним чином: bind "клавіша" "+hook". Введіть команду і натисніть Enter для застосування. Тепер ви знаєте, як включати павутинку на серверах в даному шутере. Якщо ви є адміністратором, то ні в якому разі не використовуйте цю фішку в змагальних поєдинках, оскільки польоти у будь-яку точку карти стануть перевагою перед командою ворогів. Дана опція додана для тестування або розваги.

Популярі новини
Загрузка...