Інструкція, як в "КС" додавати ботів

695 0 Новини високих технологій

"Контер Страйк" ("КС") - це найбільша гра з жанру шутери від першої особи. Щодня мільйони гравців приєднуються на тисячі серверів, щоб пограти у цей шедевр. Але навіть незважаючи на те, що серверів дуже багато, є ймовірність того, що кому-то не знайдеться місця. Для цього була створена гра з ботами. Крім цього, даний режим відмінно підійде для новачків, щоб ознайомитися з геймплейний особливостями шутера. А професійні гравці можуть вдосконалити свої вміння у боях на максимальній складності.


Інструкція, як в "КС" додавати ботів
У даній статті мова піде про те, як в "КС" додавати ботів. Справа в тому, що версій ігор багато, а дана функція у кожній різна, а деякі так і зовсім відсутня. Ми розберемо всі основні версії гри і докладно розповімо про те, як в тій чи іншій здійснювати представлену операцію.

Як додавати ботів у версію без них

Першим ділом поговоримо про тих версіях гри, в яких не передбачений режим гри проти ботів. В цьому випадку потрібно буде скористатися спеціальною програмою, яка розроблена самої Valve - офіційним розробником "Контер Страйк".

Програма ця називається zBot. Завантажити її можна запросто в інтернеті, всього лише варто ввести назву і вам здадуться сотні посилань на завантаження. Отже, давайте перейдемо безпосередньо до докладної інструкції, як в "КС" додавати ботів. Першим ділом скачайте і встановіть програму. Викачаний буде архів, а для установки необхідно розархівувати його в кореневу папку гри. Все, програма встановлена. Щоб додати в гру ботів, потрібно увійти в неї і натиснути клавішу H. Після цього з'явиться меню. Якщо з якоїсь причини меню не з'являється, то можна скористатися консоллю, прописавши в ній "+commandmenu".


Інструкція, як в "КС" додавати ботів
У меню виберіть рядок "Боти" -> "Додати ботів". Тепер ви можете вказати необхідну вам кількість. У цьому меню ви здатні вказати і складність ботів, для цього натисніть "Боти" -> "Налаштування ботів".

Додаємо в "Контер Страйк" версії 1.6

"Контер страйк 1.6" - це класична версія. В ній вже є функція додавання ботів, але для цього потрібно скористатися консоллю. Давайте розберемося, як додати ботів в "КС" через консоль. Для цього вам потрібно створити нову гру. Тепер скористайтеся клавішею "е", щоб викликати консоль. В ній введіть наступну команду "bott_add". Після натискання клавіші Enter додасться бот, але його команда буде обрано випадковим чином. Якщо ви хочете додати терориста, то введіть "bot_add_t", якщо контер-терористи - "bot_add_ct". Але врахуйте, що ці команди додають всього одного бота, і для збору команди, вам потрібно вводити їх багато разів.

Щоб додати певну кількість ботів, ви можете скористатися командою "bot_quota", але не поспішайте натискати Enter, вам потрібно ще вказати кількість бійців. Для цього через знак нижнє підкреслення "_" вкажіть кількість ботів. Це виглядає, наприклад, так - "bot_quota_10". Якщо хочете поміняти складність бійців, то скористайтеся командою "bot_diffcylti". У цьому випадку ви також можете вказати цифру через нижнє підкреслення, від 0 до 3 де 0 - мінімальна складність, а 3 - максимальна. Ось ми і розібралися, як в "КС" додавати ботів для версії 1.6. Але це ще не все, тому продовжуємо.

Додаємо в "Контер Страйк: Соурс"

Інструкція, як в "КС" додавати ботів
Тут, якщо чесно, можна і не говорити, як в "КС" додавати ботів, адже в "Соурс" є спеціальне меню, в якому за допомогою зручного інтерфейсу можна швидко вказати всі значення і характеристики ботів.
Щоб знайти це меню, натисніть "Створити сервер", далі виберіть, на якій карті ви хочете зіграти, і поставте галочку поруч із "Створити комп'ютерних гравців". Ось і все, ось ви і дізналися ще один спосіб, як додати ботів в "КС". Російська версія від зарубіжної, до речі, нічим не відрізняється, тому всі операції дублюються.

Додаємо в Counter Strike: Global Offensive

Тут все так само, як і в Source, але варто поговорити про режими гри, це перша гра з серії, де вони присутні. Отже, у грі є п'ять режимів гри з ботами:

  • Бій на смерть - після загибелі ви відразу ж з'являєтеся і можете грати.
  • Гонка озброєнь - ви починаєте з самим слабким зброєю і по мірі вбивств вам будуть даватися нові. Бій закінчується, коли хтось робить 27 вбивств.
  • Знищення об'єкта - всього 20 раундів, потрібно провести всі. Перемагає та команда, яка лідирує.
  • Звичайний режим - всього 15 раундів, як тільки ця цифра досягається - визначається переможець.
  • Класичний змагальний - дається 30 раундів, перемога в кожному дається за три дії - знищити ворогів, розмінувати бомбу або вивести заручників.
  • В цілому це все, до речі, в CS:GO є можливість додавати ботів з допомогою консолі.

    Популярі новини
    Загрузка...