Режим CSDM: сервера і опис

164 0 Новини високих технологій

Deathmatch - популярний режим в більшості мультиплеєрних ігор. Його суть полягає в тому, що гравці не чекають закінчення раунду, а з'являються через кілька секунд після смерті. Таким чином геймплей перетворюється в постійну стрілянину і екшен. В залежності від гри змінюються деякі умови. Наприклад, в Counter-Strike (у грі даний мод називається CSDM) гравці можуть вибрати зброю і додаткове спорядження перед початком кожної життя. Популярність режиму незаперечна сервера CSDM досі існують в 1.6 і постійно наповнені в Global Offensive.

Режим CSDM: сервера і опис

Опис серверів

Даний режим дозволяє зануритися в безперервне веселощі, якщо вам набридли тривалі і напружені матчі в рейтингу або паблике. Крім розваги, CSDM дозволяє поліпшити навички стрільби і реакцію, оскільки небезпечні ситуації і перестрілки тут відбуваються кожну секунду. Всі сервера CSDM можна поділити на кілька категорій. По-перше, це одиночний режим. У ньому гравці борються за себе, не ділячись на команди. На таких серверах відбувається справжній хаос: персонажі постійно вмирають, воскресають, супротивники чекають один одного на точках респауна, і так далі. Весело, але набридає досить швидко, якщо ви не любитель бездумних перестрілок. До того ж в таких режимах неможливо навчитися тактиці або правильного вибору позиції.


Другий тип - це командний Deathmatch. На такі сервера найкраще заходити разом зі своїми друзями, щоб тактовно відстрілювати ворогів з різних позицій. І третій варіант - з додатковими можливостями. Наприклад, за окрему плату ви можете встановити додаткові гармати або лазери, які будуть наносити смертельні постріли по ворогам, що знаходяться в полі зору. Однак, щоб заробити на їх покупку, вам доведеться постаратися і знищити багато противників.
Режим CSDM: сервера і опис

Де знайти подібні сервера?

Серед російськомовних гравців сервера CSDM в КС 1.6 є донині актуальними. Якщо мова йде про класичну частини Counter-Strike, то ви можете знайти повний список зареєстрованих серверів на будь-якому тематичному сайті. Наприклад, Topms.ru або подібні. По них можна судити про те, що дана тема дуже популярна серед гравців: в середньому більшість слотів заповнено майже до кінця. У грі Global Offensive можна знайти схоже розвага. Для цього достатньо здійснити пошук по одному з тегів death match, DM, csdm. Якщо ви заздалегідь знаєте IP адресу приватного сервера, то відкрийте консоль і приєднаєтеся до гри з допомогою команди connect.

Популярі новини
Загрузка...