Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристики

59 0 Новини високих технологій

В даний час вся побутова техніка розроблена з ухилом на максимальне полегшення трудомістких процесів. Це блендер, кухонний комбайн, пральна машина, мікрохвильова піч і, звичайно ж, потужний пилосос. Уявити собі життя без цих приладів досить складно. Якщо їх немає в наявності, процес приготування їжі, прання і прибирання буде займати весь день, а то і більше. Для сучасних людей це просто нереально. Зараз за допомогою новітніх технологій можна скоротити цей час до мінімуму. Одним з важливих помічників у будинку стане пилосос Bosch BGS 62530. Модель відрізняється великим функціоналом і рівнем потужності. Німецька компанія вже давно заслужила гарну репутацію. І навіть те, що даний апарат збирається в Китаї, не стає істотним мінусом. Варто зауважити, що така техніка відноситься до преміум-класу. Вона продається на території Росії в широкому асортименті. У кожному великому місті знаходяться сервісні центри, які надають якісне обслуговування та гарантійний ремонт. Що стосується оцінки покупців, то вона варіюється в межах 8 по десятибальній системі. «Чому не максимальна?» - запитаєте ви. На жаль, у даного апарату є мінуси, про які буде розказано трохи пізніше. А зараз давайте приступимо до опису та характеристиками даної моделі.

Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристикиBosch BGS 62530: огляд

Модель BGS 62530 розроблялася з акцентом на максимально зручне користування. Випускається вона під знаменитим брендом Bosch, який відомий у всьому світі. В даному апараті такі критерії, як надійність і практичність, стоять на першому місці. Важливою деталлю є і дизайн. Багато оригінальних рішень використано у зовнішньому вигляді. Наприклад, ламані лінії, поєднання плавності і прямолінійності, комбінування квітів – все це додає унікальність приладу. А адже багато покупців, не розбираючись в технічних характеристиках, основним критерієм вважають саме зовнішній вигляд. А в цьому практично немає конкурентів у пилососа Bosch BGS 62530. Ціна стартує від 16000 рублів. За ці гроші покупець отримує потужний і функціональний апарат.


Для виготовлення корпусу використовувався якісний пластик, який відрізняється високим рівнем міцності. Навіть під час тривалої роботи неприємний запах відсутній. Для хорошої мобільності пилосос оснащений гумовими колесами. Вони відмінно пересуваються по кожному виду покриттів, не залишаючи слідів і механічних пошкоджень. Прилад не відрізняється великими габаритами, тому для його зберігання можна без особливих труднощів і незручностей знайти місце.
Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристики

Технічне оснащення

Технічні характеристики – важливий критерій для вибору подібного роду техніки. Модель BGS 62530 – потужний пилосос, за допомогою якого можна прибирати будь-якого виду поверхні. Таку репутацію він отримав неспроста. Під час роботи пил і бруд всмоктуються з потужністю 550 Вт. Цей показник - вище середнього. В увімкненому стані він споживає 2500 Вт. Розрахований тільки на сухе прибирання. Місткість пилозбірника – 3 л Пил збирається в пластиковому контейнері, який оснащений новітньою циклонічною системою. Завдяки їй після збирання повітря в приміщенні залишається чистим. Виставляти потужність можна вручну за допомогою регулятора, який розташований на корпусі. Оснащений системою SensorBagless, контролює продуктивність апарату. Працює прилад від мережі 220 В. Довгий електрошнур (9 м) дозволяє збільшити радіус прибирання до 11 метрів. В комплекті є телескопічна трубка і чотири насадки. Вага пилососа – 85 кг Прилад додатково оснащений місцем для зберігання насадок, автоматичною системою змотування кабелю, ножним вимикачем, вертикальної паркуванням, фільтром тонкого очищення.
Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристики

Основні моменти роботи

Перед тим як включити пилосос Bosch BGS 62530 треба патрубок шланга вставити в спеціальний отвір на корпусі. Якщо зробити це правильно, то почуєте характерне клацання. Після цього потрібно з'єднати ручку з телескопічною трубкою. Надійну фіксацію забезпечує разблокировочная муфта. Налаштовувати висоту можна за допомогою натискання на спеціальний повзунок, напрямок показують зображені на ньому стрілки. Насадка встановлюється на вільний кінець трубки. Вона не має додаткових кріплень, тому вставляти треба до надійної фіксації. Закінчивши складання, можна включити прилад. Для цього розмотується мережевий кабель потрібної довжини, вилка вставляється в розетку. Кнопка «вкл./викл.» розташована на корпусі. Її натисканням включається або вимикається прилад. Потужність регулюється перемикачем. Обертається він плавно в напрямку стрілки. Апарат оснащений трьома рівнями потужності:
 • Перший призначений для очищення тонких тканин (штор).
 • Другий використовується при слабкому забрудненні.
 • Третій – для підлогових покриттів, міцних тканин і сильних забруднень.
 • Після закінчення роботи слід вимкнути прилад з розетки. Потягніть трохи за мережний кабель, і він автоматично змотається.
  Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристики

  Насадки

  Пилосос Bosch BGS 62530 оснащений чотирма різними насадками. Вони призначені для різних видів прибирання.
 • Підлога/килимові покриття. На насадці знаходиться перемикач, за допомогою якого регулюється довжина ворсу.
 • М'які меблі. Можна застосовувати для очищення тканинних поверхонь, наприклад, штор, оббивки.
 • Щілинна. Ідеально підходить для прибирання вузьких місць, сходів і кутів.
 • Паркетна . Використовується для збирання твердих поверхонь, таких як керамічна плитка, паркет та інші.
 • Переваги

  Bosch BGS 62530 – пилосос, що володіє великим переліком переваг.
 • Потужність всмоктування висока.
 • Гарний оригінальний дизайн.
 • Міцні матеріали.
 • Контейнер для збору пилу з фільтром.
 • Компактні розміри і прийнятний вагу.
 • Регулятор потужності.
 • Великий радіус прибирання.
 • Співвідношення ціни та якості.
 • Сервісне обслуговування.
 • Маневреність.
 • Функціональність.
 • Простота експлуатації і догляду.
 • Працює неголосно.
 • Наявність змінних насадок.
  Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристики
 • Недоліки

  На жаль, навіть у такої техніки є мінуси. Їх, звичайно, набагато менше, ніж переваг, але все ж вони є. Отже, давайте розглянемо основні:
 • Насадка підлога/килим не оснащена роликами.
 • Незручне розташування регулятора потужності.
 • Очищення фільтра і пилозбірника перед кожним використанням.
 • Відсутність ручки для перенесення.
 • Ступеневе перемикання потужності.
 • Сервісне обслуговування

  В комплекті до кожного пилососа додається гарантійний талон, а в інструкції є повний перелік сервісних центрів. Не варто забувати перевіряти правильність заповнення документації під час покупки, так як хоч дана модель пилососів ламається рідко, але все ж бувають і такі випадки. Безкоштовний гарантійний ремонт здійснюється протягом одного року. Протягом цього часу передбачено сервісне обслуговування. Якщо покупець виявив поломку, то необхідно звернутися в магазин. Після цього апарат здається на комісію; рішення, як правило, приймається протягом одного місяця. Якщо виявляється заводський брак, то пилосос без проблем буде замінений на новий. Однак при порушенні покупцем техніки безпеки і умов роботи, а також герметичності корпусу, в безкоштовному обслуговуванні буде відмовлено.
  Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристики

  Bosch BGS 62530: відгуки

  Велика кількість покупців по достоїнству змогли оцінити дану модель пилососа ТМ «Бош». Багато з них підтверджують високий рівень потужності всмоктування, зручність при збиранні, гарну маневреність. Практично нікого не залишив байдужим дизайн, а червоний мережевий кабель просто привів у захват (досить нестандартне рішення для техніки). Адже у більшості приладів шнур білого або чорного кольору. Дістати мішок гранично просто – підняти ручку і все. Під час прибирання пил не розлітається по всьому приладу, а збивається в контейнері. Також багато оцінили якісну очистку повітря, що виходить.
  Пилосос Bosch BGS 62530: переваги, недоліки, характеристики
  Тепер варто поговорити про слабкі сторони моделі Bosch BGS 62530. Перше, що заслуговує уваги, – глянсовий корпус, на якому не залишаються відбитки пальців. При забрудненні фільтра пилозбірника пилосос починає часто включати режим самоочищення. Для того щоб уникнути цього, необхідно після або перед кожною прибиранням все добре вичищати самостійно.