Як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі": покрокова інструкція, налаштування та рекомендації

107 0 Новини високих технологій

У кожній соціальності мережі передбачені повідомлення, які сповіщають користувачів про нових публікаціях, лайку, повідомлення, прямих ефірах і т. д. Для того щоб не пропустити важливі події, що відбуваються в профілі, досить включити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні". У цій статті розглянемо, які варіанти налаштування сповіщень пропонує даний сервіс.

Загальна інформація

Indtagram запустив зручну функцію, яка дозволяє отримувати інформацію про різних публікаціях. Тому користувачі цікавляться, як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі" і бути в курсі останніх подій. Для установки буде потрібно зайти в особистий аккаунт і підписатися на цікавить людину. У верхній частині сторінки слід активувати розділ з основними настройками і вибрати пункт "Включити оповіщення про публікаціях".

Опис нової функції

З недавніх пір соціальна мережа Instagram впровадила функцію Stories, яка дозволяє переглядати публікації людей в режимі реального часу. Тепер користувачі можуть без проблем ділитися цікавою інформацією, яка відбулася за день. Опублікована інформація зберігається протягом 24 годин, а потім автоматично видаляється. Історії можна видаляти, зберігати, відправляти в стрічку, приховувати і т. д. Для того, щоб своєчасно переглядати публікації друзів, необхідно знати про те, як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі".

Для чого потрібно

Оповіщення необхідні для того, щоб своєчасно отримувати інформацію про нових публікаціях. Якщо активувати push-повідомлення, можна не підписуватися на профілі цікавлять людей. Оповіщення будуть приходити в тому випадку, якщо почався прямий ефір, з'явився новий коментар додалася публікація в історії, прийшло повідомлення в Direct і т. п. Додаток також інформує про те, що публікація потрапила в розділ "Вибране", або про те, що один з "Фейсбуку" зареєструвався "Інстаграмі". Повідомлення досить просто коригувати, оскільки користувачеві досить зайти у вкладку параметри в особистому профілі. Далі необхідно просто зняти або поставити галочки проти пунктів, які необхідні.

Як включити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні" в налаштуваннях?

Як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі": покрокова інструкція, налаштування та рекомендації
Кожному власникові мобільного апарату компанії Apple відомо, що програма надає можливість отримувати повідомлення по стандартних налаштувань. При необхідності їх можна вимкнути або активувати знову. Перераховані операції можна здійснити через основні налаштування. Вирішуючи питання, як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі", потрібно виконати нескладні маніпуляції. Користувачеві потрібно зайти в особистий профіль і клікнути по фігурці чоловічка. Потім слід клацнути по шестірні і вибрати рядок з оповіщеннями. Далі здійснюється настроювання необхідних параметрів. Якщо алгоритм дій був виконаний правильно, результат не змусить себе чекати. Кожен користувач може налаштувати функціонал за своїм уподобанням. Подібна функція дозволяє першим побачити і оцінити цікаві публікації. Повідомлення будуть автоматично висвічується на екрані мобільного пристрою у верхній частині. Таким чином, можна швидко включити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні" 7 та інших пізніх версіях мобільних апаратів.

Активація через налаштування телефону

Власнику гаджета потрібно перейти в основні налаштування і клацнути по рядку "Повідомлення". Увазі користувачів відкриються списки встановлених програм, серед яких слід знайти додаток "Instagram". Потім можна активувати пункт "Допуск" і подивитися додаткові налаштування.

Як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі": покрокова інструкція, налаштування та рекомендації
Після установки необхідних параметрів, користувач буде автоматично отримувати цікавлять сповіщення. Тепер стало ясно, як включити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфон" і налаштувати необхідні функції. Якщо повідомлення не приходять, слід зайти в програму і активувати пункт "Показувати" в основних налаштуваннях.

Що робити, якщо збилися налаштування?

Якщо у соціальній мережі "Instagram" пропали оповіщення, то причини можуть критися або в самому додатку, або в налаштуваннях мобільного апарату. Не має великого значення тип пристрою, оскільки принцип роботи скрізь однаковий. Для вирішення проблеми необхідно перевірити, чи не збилися основні налаштування, і подивитися активність значка у формі півмісяця. Такий елемент виставляється, для того щоб захистити користувача від небажаних дзвінків і повідомлень. Щоб відновити повідомлення, необхідно деактивувати дану функцію. Після проведення правильної установки і перевірки додатки оповіщення про нові події знову будуть приходити.

Як включити звук?

Якщо користувачеві потрібно відключити оповіщення, необхідно діяти з точністю до навпаки - через налаштування. Багатьом цікаво знати про те, як налаштувати повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні" зі звуковим сповіщенням. Така операція виконується легко і просто, головне - дотримуватися певної інструкції.
Як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі": покрокова інструкція, налаштування та рекомендації
Для цього необхідно скористатися налаштуваннями телефону, оскільки розробники програми не передбачили дану опцію. Для здійснення даної операції потрібно зайти в категорію "Звук" і вибрати пункт "Налаштування звуку в додатках". Після редагування та активації сповіщень користувач завжди буде в курсі останніх новин.

Як налаштувати повідомлення від конкретного користувача?

Якщо є бажання отримувати оповіщення про конкретну людину, необхідно діяти наступним чином. Потрібно зайти на сторінку цікавить користувача та кликнути по значку з трьома крапками в правому верхньому куті. Після дотику система видасть підтвердження у вигляді спливаючої підказки.
Як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі": покрокова інструкція, налаштування та рекомендації
Додаток відкриє список опцій, серед яких слід вибрати пункт "Увімкнути сповіщення про публікації". З цього моменту на мобільний пристрій будуть приходити повідомлення про лайку, прямих ефірах, коментарях і т. д.

Підводимо підсумки

У даній статті ми докладно розглянули питання про те, як включити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні". Дана функція набуває особливої важливості, оскільки своєчасне отримання інформації дозволить бути в курсі цікавих подій. Зручна опція звільнила користувачів від необхідності регулярно перевіряти останні новини. Кожному користувачу важливо знати, як зробити повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні".
Як на "Айфоні" включити повідомлення в "Інстаграмі": покрокова інструкція, налаштування та рекомендації
Дана опція призначена для більш зручного використання програми. Тепер написаний коментар під постом і поставлений лайк не доведеться моніторити годинами і постійно оновлювати сторінку. Необхідна інформація буде оперативно відображатися на екрані мобільного апарату. При бажанні користувачі можуть налаштувати звукове повідомлення в "Інстаграмі" на "Айфоні".

Популярі новини
Загрузка...