Новини високих технологій
» » Як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом: докладна інструкція

Як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом: докладна інструкція

18-12-2018, 18:26
467
Творці "Інстаграму" захищають авторські права своїх користувачів. Швидше за все, саме з цієї причини в даній соціальній мережі досі не з'явилися інструменти та плагіни для перепоста публікацій. Але як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом, коли це необхідно? Відомо кілька варіантів репостинга публікацій. Без сторонніх програм, зрозуміло, не обійтися. Існують програми як для "яблучних" пристроїв, так і для "Андроїда".
Як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом: докладна інструкція

Найпростіший спосіб

Легкий і швидкий варіант - зробити миттєве фото дисплея (скріншот). Напевно ви нерідко зустрічали такі пости в "Вконтакті", "Однокласниках". Це дуже зручно, але знімки з величезною кількістю позначок і символів виглядають непривабливо. Звичайно, якщо необхідно терміново поділитися інформацією, можна скористатися цим прийомом. Як зробити репост сторінки "Інстаграмі", застосувавши функцію моментального знімка?


На смартфонах Android слід утримувати клавіші регулювання гучності і виключення. У ранніх версіях (до 4.0), щоб зробити миттєвого фото, потрібно натиснути кнопку «Нещодавні програми» і утримувати її деякий час. Власникам айфона слід одночасно натиснути та утримувати клавіші "Додому" (у нижній частині смартфона) і "Вимкнути". Використовуючи комп'ютер, можна також зробити знімок. Для цього існує опція "Ножиці" і особлива клавіша Print Screen. Можна завантажити додатковий додаток, яке не тільки "сфотографує" екран, але і відредагує отримані кадри з додаванням тексту та інших символів.

Програми для репоста

У багатьох виникає питання: як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом автора, використовуючи спеціальну програму? Слід зауважити, що софт такого типу і для "Айфонів", і для "Андроїда" має практично однаковий дизайн і функціонал, адже розробники одні і ті ж.


Щоб знайти програму для репостинга, необхідно в графі "Пошук" в магазині додатків ввести Repost for Instagram. Одним з перших в списку додатків в App Store буде InstaRepost. Ця програма дуже популярна серед користувачів соцмережі, адже вона настільки проста, що з нею впорається будь-який. Як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом: Встановити додаток. Відкрити публікацію, яку збираєтеся репостить. Натиснути на крапки у правому верхньому куті. У вікні вибрати "Копіювати посилання". Потім увійти у вже встановлене додаток Repost for Instagram. Там має з'явитися публікація з скопійованої посилання. Необхідно натиснути на неї. Далі вибираємо параметри для відображення даного посту (чи є ця запис репостом з іншого сторінки або немає). Натиснути "Поділитися" (Repost). Потім ви отримаєте повідомлення, що репост запису з іншого сторінки з текстовим описом був скопійований в буфер обміну. Натисніть на "Відкрити "Instagram" (Open Instagram). Програма перенаправляє на вашу сторінку для оформлення нової публікації. Редагуємо знімок до потрібних розмірів і тисне на стрілку. За бажанням можна застосувати фільтри. Потім натиснути "Далі". У віконці, що з'явилося вставити скопійоване опис репоста. У завершенні просто натиснути "Поділитися". На "яблучний" смартфон зробити репост в "Інстаграмі" з текстом, як бачите, дуже просто. Тепер розглянемо софт для "Андроїда". Одне з популярних програм для репостинга так і називається - Repost. Завантажуємо і входимо в нього. Заходимо в стрічку новин (спочатку інтерфейс програми може здаватися незвичним, але до нього просто треба звикнути). Відкрийте пост, якими хочете поділитися. Знайдіть клавішу repost і просто клікніть по ній. Все, тепер текст з іншої сторінки з'явиться у вашому акаунті.

Як зробити репост історії в "Інстаграмі"

Не так давно розробники "Инстаграма" зробили своїм користувачам подарунок: тепер кожен може ділитися "Сторіс" з інших акаунтів на своїй сторінці. Зайдіть в "Instagram", відкрийте стрічку, в якій відображаються чужі "Сторіс"". Натисніть на значок літачка поруч з сподобалася історією. Потім натисніть на "Додати публікацію в вашу історію". Після цього "Сторіс" з іншого аккаунта з'явиться на вашій сторінці.

Підсумок

Тепер ви знаєте, як поділитися цікавими записами в своєму профілі, і більше не повинно виникнути питання, як зробити репост в "Інстаграмі" з текстом. Використовуйте будь-яку з перерахованих вище програм або скачайте інші в магазині додатків. Перед репостом також не забувайте питати дозволу у автора запису на розміщення його вмісту на своїй сторінці.
Цікаво по темі
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Користувачі, які не так давно використовують його і ще не ознайомилися з усіма його функціями, часто задають питання, як відкрити рахунок у
Як у "Інстаграмі" в історії зазначити людини: різні способи
Як у "Інстаграмі" в історії зазначити людини: різні способи
Instagram - одна з найбільших соціальних мереж. Щодня цю мережу відвідують мільйони людей, а новинна стрічка рясніє найрізноманітнішими фотографіями.
Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?
Поради інста-блогерам: як зробити абзаци в "Інстаграмі"?
Кожен поважаючий себе блогер веде сторінку від свого імені в соціальній мережі Instagram. Сьогодні це майданчик для просування бізнесу, PR-компаній,
Як видалити публікацію в "Інстаграмі" з комп'ютера в браузері і з телефону?
Як видалити публікацію в "Інстаграмі" з комп'ютера в браузері і з телефону?
У статті буде розглянута тема, яка хвилює багатьох користувачів: як видалити публікацію в «Інстаграмі» з комп'ютера і з мобільного пристрою.
Коротко про те, як зробити в "Однокласниках" репост
Коротко про те, як зробити в "Однокласниках" репост
Практично третина населення планети щодня використовує різні соціальні мережі, в яких люди спілкуються між собою, перебуваючи при цьому в різних