Маршрутизатори серії Cisco 800: комплектація, параметри та призначення

135 0 Новини високих технологій

Серія маршрутизаторів Cisco 800 призначена для створення компактних обчислювальних мереж з підвищеним рівнем захисту. У цьому огляді буде розглянуто моделі комунікатор 857-К9. Це мережевий пристрій входить в дану лінійку маршрутизаторів, і саме на його прикладі і буде розглянута дана серія роутерів.

Маршрутизатори серії Cisco 800: комплектація, параметри та призначення

Комплектація

Список поставки розглянутого пристрою складається з таких основних елементів:
 • Роутер з встановленою на ньому однієї знімною антеною.
 • Консольний кабель для налаштування маршрутизатора.
 • Силовий кабель для реалізації електропостачання мережевої системи.
 • Набір документації.
 • Цифровий носій з програмним забезпеченням і керівництвом користувача.
 • Це типова комплектація комунікатора даної серії. Вона достатня і дозволяє налаштувати і почати використовувати таке обладнання без найменших проблем.

  Установки та підключення мережного пристрою

  Максимальна швидкість передачі інформації в бездротовому сегменті, яку може забезпечити такий комутатор, становить 54 Мбіт/сек. При цьому радіус дії покриття може досягати 100 метрів. До складу провідної частини ЛВС може входити максимум три комп'ютери, і в цьому випадку швидкість обміну може збільшитися до 100 Мбіт/сек. Також один порт використовується для обміну даними з обладнанням провайдера.

  Тому підключення Cisco 800 складається з двох основних етапів. Перший з них - це комутація силового кабелю з системою електропостачання. А другий - це підведення витої пари від провайдера і встановлення її у відповідний порт пристрою. Обсяг ОЗП даного роутера, становить 64 Мб. Аналогічний розмір і вбудованого накопичувача.
  Маршрутизатори серії Cisco 800: комплектація, параметри та призначення

  Вартість

  Дуже дорогим пристроєм є будь-роутер модельного ряду Cisco 800. На поточний момент маршрутизатор 857-К9 варто 23000 - 24000 рублів. Якщо б це був бюджетний роутер, то така його ціна була б захмарною. Але в цьому випадку ми маємо справу зі спеціалізованим мережевим рішенням. Ключова його особливість - це високий рівень захисту переданої інформації. Відповідно і вартість у нього значно більше, ніж у звичайного побутового роутера.

  Коли краще використовувати? Налаштування

  Найбільш оптимально 851-К9 використовувати в офісних умовах. При цьому до захисту переданої інформації висуваються підвищені вимоги. Цей роутер працює під управлінням операційної системи під назвою Cisco IOS і має спеціалізоване програмне забезпечення. З допомогою останнього і забезпечується максимальний рівень захисту переданої інформації. Також кількість підключених до такого мережного вузла обчислювальних пристроїв не повинно бути більше 10 штук. Налаштування Cisco 800 - це досить складна операція. Для її реалізації потрібно знати систему команд Cisco IOS. Тому довірити її виконання найкраще професіоналу. Погано підготовленому спеціалісту з нею впоратися досить проблематично.

  Відгуки

  Фахівці з мережевих технологій вельми позитивно відгукуються про маршрутизатори серії Cisco 800. Розглянутий в рамках цього огляду роутер не є винятком. У нього високий рівень надійності та стабільності. Також захищеність ЛВС при його використанні нарікань не викликає. Єдиний мінус будь-якого такого маршрутизатора - висока вартість. Але такі просунуті комутатори за замовчуванням не можуть мати низьку ціну. Та й бренд Cisco говорить сам за себе.
  Маршрутизатори серії Cisco 800: комплектація, параметри та призначення

  Висновок

  Серія комутаторів Cisco 800 має офісну спеціалізацію. Причому купувати такий роутер має сенс лише в тому випадку, коли передається інформація потребує підвищеному рівні захисту. При цьому також потрібен кваліфікований спеціаліст, який може налаштовувати та обслуговувати таке обладнання. У всіх інших випадках застосування такого маршрутизатора недоцільно.

  Популярі новини
  Загрузка...