Маршрутизатор Cisco 2811: комплектація, характеристики і рекомендації по використанню

118 0 Новини високих технологій

Мережеві маршрутизатори серії Cisco 2811 призначені для створення мережевих систем початкового рівня. Їх технічні характеристики найкращим чином підходять для такого використання. Саме комплектації, параметрами і можливих їх варіантів використання і буде присвячений даний матеріал. Найбільший інтерес в подальшому викладена інформація буде представляти для потенційних покупців таких комунікаторів.

Маршрутизатор Cisco 2811: комплектація, характеристики і рекомендації по використанню

Комплектація

Комплектація будь-якого маршрутизатор Cisco 2811 включає такі основні елементи:
 • Комунікатор.
 • Силовий кабель. З використанням останнього реалізується електропостачання мережевого вузла.
 • Керівництво користувача у паперовому форматі і в стислій формі.
 • Цифровий носій. На ньому записані різні діагностичні та керуючі утиліти. Також на ньому можна знайти документацію.
 • Гарантійний талон.
 • Налаштування Cisco 2811 вимагає також наявності персонального комп'ютера. Оскільки дану операцію найбільш просто реалізувати за допомогою ноутбука, то саме такі мобільні обчислювальні системи рекомендується в цьому випадку використовувати. Також на етапі конфігурування не обійтися без обтиснутої витої пари. Цей провід також купується окремо.

  Маршрутизатор Cisco 2811: комплектація, характеристики і рекомендації по використанню

  Параметри. Рекомендації

  Характеристики Cisco 2811 вказують на наявність лише двох портів RJ-45. Причому вони функціонують в режимі Fast Ethernet. Тобто максимальна швидкість в цьому випадку може становити 100 Мбіт/сек. Але таке швидкодія може бути досягнуто лише в тому разі, якщо для створення мережі використовувалася вита пара категорії 5. Якщо використовувати будь-який інший аналогічний кабель, то швидкість передачі інформації складе всього лише 10 Мбіт/сек. Маршрутизатор Cisco 2811 є распределяющим мережевим пристроєм. Тобто до нього каскадно може бути підключено до 2-3 некерованих комутаторів. Тому в такому сегменті ЛВС може перебувати до 36 системних блоків ПК. Тобто для створення обчислювальних мереж початкового класу такий маршрутизатор підходить просто чудово. Також його технічних параметрів цілком достатньо і для створення ЛВС середнього рівня. Це і є основні випадки, в яких такий пристрій дійсно найбільш оптимально використовувати. Ще один важливий нюанс з цією модифікацією маршрутизатора – це підтримка РоЕ. Тобто таке мережне пристрій дозволяє повноцінно використовувати різні системи IP-телефонії. Ця обставина зайвий раз акцентує увагу на тому, що цей комунікатор має офісну спрямованість. По суті – це шлюз для обміну інформацією між ЛВС невеликої організації та інтернетом.

  Маршрутизатор Cisco 2811: комплектація, характеристики і рекомендації по використанню

  Відгуки. Вартість

  На сьогоднішній день такий бездротової роутер можна придбати за 15000 рублів. З одного боку, це досить висока вартість для маршрутизатора початкового рівня. Але, якщо при оцінці враховувати реалізовані в ньому технічні специфікації, то такий цінник можна вважати цілком обгрунтованим. Більшість фахівців з комп'ютерних мереж героя даного огляду характеризують в основному з позитивної сторони. У нього немає істотних недоліків. Навіть будь-яких натяків на них немає. А ось до плюсів можна віднести порівняно демократичну вартість (знову ж, з урахуванням характеристик), надійність, достатні технічні параметри і відмінну комплектацію. Алгоритм налаштування такого комутатора досить складний. З ним під силу впоратися лише добре підготовленого фахівця. Але для офісних організацій середнього рівня вирішення такого питання не доставить проблем. Тому даний момент явно не є недоліком таких маршрутизаторів.
  Маршрутизатор Cisco 2811: комплектація, характеристики і рекомендації по використанню

  Висновок

  Цей оглядовий матеріал присвячений такій моделі мережевого маршрутизатора, як Cisco 2811. Це розподільчий шлюз, який дозволяє з'єднати між собою внутрішній сегмент ЛОМ і глобальну павутину. Також він допускає реалізацію телефонної мережі в межах офісу. До того ж до нього можна підключити будь-багатофункціональний пристрій, який здатний автономно реалізовувати функції сервера друку. Тобто це дійсно чудовий комутатор для таких комп'ютерних мереж. При цьому у нього демократична вартість і надійність на високому рівні. Але для обслуговування такого обладнання в штаті організації повинен бути працівник відповідного профілю і з належною кваліфікацією.

  Популярі новини
  Загрузка...