Роутер Trendnet TEW-651BR. Призначення, параметри і алгоритм налаштування

325 0 Новини високих технологій

Роутер моделі Trendnet TEW-651BR відмінно підходить для реалізації локальних обчислювальних мереж початкового рівня. Саме його технічні параметри, комплектація, список поставки, а також алгоритм налаштування будуть в подальшому розглянуті. У цього роутера дуже низька вартість.

Роутер Trendnet TEW-651BR. Призначення, параметри і алгоритм налаштування

Призначення. Перелік поставки

Як було вже зазначено раніше, розглянутий маршрутизатор належить до бюджетного класу пристроїв. Найбільш оптимально з позиції технічних специфікацій його задіяти при реалізації комп'ютерних мереж в домашній обстановці. Також його можна використовувати в невеликому офісі. В інших же випадках його параметрів буде недостатньо для створення повноцінної мережевий точки доступу.


Розглянута точка доступу Wi-Fi має наступну комплектацію:
 • Роутер.
 • Інтерфейсний комп'ютерний провід.
 • Блок живлення.
 • Гарантійний талон.
 • Диск з ПО, набором діагностичних утиліт і документацією.
 • Керівництво користувача.
 • Основні параметри

  Розглянутий в цьому матеріалі мережний вузол Trendnet TEW-651BR має наступні характеристики:
 • Комунікаційний роз'єм RJ-45 з позначенням WAN використовується для підключення до обладнання провайдера. Найбільше значення швидкості передачі інформації у цьому становить 100 Мбіт/сек.
 • Для створення локальної мережі цей пристрій оснащений 4 портами з маркуванням LAN і найбільшою пропускною здатністю 100 Мбіт/сек.
 • Точка доступу Wi-Fi розглянутого рішення відповідає специфікаціям 80211 і функціонує в комбінованому режимі b/g/n. Пікова її пропускна здатність становить 150 Мбіт/с.
 • Для передачі інформації в бездротовому режимі використовується тільки одна антена. Її коефіцієнт підсилення дорівнює 2 дБ.
 • Роутер Trendnet TEW-651BR. Призначення, параметри і алгоритм налаштування

  Порядок налаштування. Тестування мережевий точки

  Налаштування TEW-651BR виконується наступним чином:


 • Вибираємо місце установки точки доступу до глобальної павутини. Рекомендується його розміщувати якомога ближче до центру приміщень (або групи кімнат) для забезпечення максимальної якості покриття. Також в цьому місці повинна розташовуватися розетка для забезпечення електропостачання маршрутизатора, і щоб до нього можна було без проблем протягнути виту пару від провайдера.
 • Після установки роутера необхідно виконати комутацію в повному обсязі. Для цього кабель від провайдера підключаємо до роз'єму синього кольору з маркуванням WAN. Далі блок живлення встановлюється в розетку, а його кабель з роз'ємом - у відповідне гніздо мережевого вузла. При необхідності реалізуємо провідну частину обчислювальної мережі. Включаємо точку доступу і чекаємо закінчення її завантаження.
 • На будь-якому мережевому пристрої включаємо передавач Wi-Fi і запускаємо операцію з пошуку доступних підключень. Потім у виведеному на екран переліку знаходимо SSID TRENDnet651. Підключаємося до цієї мережі.
 • Запускаємо браузер і задаємо адресу відвідуваної сторінки 19216810.1. Далі необхідно вказати логін і пароль. Для цього в кожному з полів потрібно набрати ключове слово admin.
 • Після входу в меню установки заходимо в пункт MAIN і вибираємо підрозділ PASSWORD. Далі необхідно задати новий пароль адміністратора і користувача.
 • Потім переміщаємося в розділ WIRELESS і вибираємо пункт Security. Тепер необхідно задати тип аутентифікації WPA-AUTO і встановити прапорці PSK і TKIP. Також у двох полях набору задаємо новий пароль для підключення до Wi-Fi. Для збереження налаштувань клікаєм на кнопці APPLY.
 • Наступний етап - це настройка параметрів Trendnet TEW-651BR для отримання інформації з "глобальної павутини". Переходимо знову на вкладку MAIN і вибираємо пункт WAN. Необхідну інформацію для конфігурування цього розділу можна уточнити в договорі, який укладено з провайдером. Вибираємо тип підключення PPPoE, L2TP або ж PPTP. Також задаємо тип адресації, логін, пароль та іншу інформацію. Знову зберігаємо параметри і виходимо з налаштування системи.
 • Перевіряємо налаштування підключення шляхом запуску браузера і відкриття будь-якого мережевого ресурсу.
 • Роутер Trendnet TEW-651BR. Призначення, параметри і алгоритм налаштування

  Відгуки власників. Вартість точки доступу

  Даний роутер Trendnet власники характеризують як надійне, просте у використанні і дуже доступне рішення. У нього достатня комплектація, яка дозволяє відразу після покупки його налаштувати і почати застосовувати за призначенням. Умовно до мінусів можна лише віднести коефіцієнт підсилення, який, як було вже зазначено раніше, дорівнює 2 дБ. Тому область покриття цього пристрою досить маленька і не перевищує 7 метрів. Якщо ж є якісь перешкоди на шляху сигналу, то вона ще менше буде. Вартість маршрутизатора на поточний момент становить 1000-1200 рублів, і це типовий цінник для даної ніші роутерів.
  Роутер Trendnet TEW-651BR. Призначення, параметри і алгоритм налаштування

  На закінчення

  Маршрутизатор моделі Trendnet TEW-651BR є типовим пристроєм економ-класу. Він відмінно підходить для дому або ж компактного офісу. В інших випадках актуальніше купувати більш дорогі мережні системи з покращеними параметрами та специфікаціями.

  Популярі новини
  Загрузка...