Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки

306 0 Новини високих технологій

Вибір телевізора в сучасних умовах є непростим завданням. Асортимент представленої продукції перевищує всі уявні межі. Навіть знаючи про всіх параметрах, що пред'являються шуканого зразком, складно визначитися з вибором виробника. Всі наявні в продажі марки відрізняються персональними характеристиками, що впливають на термін служби і якість переданого зображення. Для повного уявлення про якості виробів фірм, що постачають на ринок різні типи телевізорів, можна провести не великий екскурс.

Представники бюджетної групи

Сучасний телевізор, як завжди, залишається одним з дорогих придбань, тому власники насамперед прагнуть придбати модель, здатну прослужити якомога довше. Здійснюючи покупку, кожна людина намагається спиратися на власний досвід, отриманий на базі минулих надбань. Завжди довіряють більше, тим виробникам, чия продукція добре зарекомендувала себе в минулому. Серед моделей телевізорів старого типу досі можна зустріти наступні марки:


 • "Горизонт";
 • "Витязь";
 • "Рубін";
 • Thomson;
 • Sharp;
 • JVS.
 • Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки
  Вони як і раніше готові служити, передаючи чітке кольорове зображення і навіть відрізняються цілком пристойним терміном експлуатації. Проте основним їх перевагою є лише низька вартість. За іншими параметрами ці моделі значно поступаються більш респектабельним маркам. Далі розглянемо світові бренди, що виробляють телевізори.

  "Тошиба"

  Бренд, який у минулому здобув чималу популярність, і сьогодні прагне йти в ногу з часом, систематично покращуючи функціональну базу своїх виробів впровадженням нових технологій. Вони відрізняються великими можливостями за типами дозволу телевізорів. Одним з останніх пропозицій цієї компанії стала нова смарт-система під назвою Toshiba Places. Ця модель дає можливість кожному користувачеві створювати персональну обліковий запис для зручності використання.


  Дана система дозволяє здійснювати контроль програм, які можуть виявитися в межах досяжності дітей. Використовуючи нову функцію, можна спокійно довіряти ТБ дітям, самостійно займатися вибором каналів, розуміючи, що все заборонене залишиться прихованим від їхніх очей. Крім цього, система може забезпечити доступ до інтернету або до соціальних мереж за допомогою налаштувань облікового запису. Ця японська компанія веде власні розробки для поліпшення якості техніки, представленої на ринку.

  Телевізори "Панасонік"

  Ця фірма не раз підтвердила на прикладах своєї продукції, японське якість. Даний тип телевізорів і сьогодні вважається одним з найнадійніших. Фірма "Панасонік" прагне не поступатися конкурентам, представляючи нові розробки в програмному забезпеченні. Останнім відкриттям стала система Viera Connect. При її долі на дисплеї можна побачити сітку, що складається з 9 кадрів. У центрі розташована пряма трансляція, а по периметру можна зберігати швидкий доступ до інших джерел.
  Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки
  Даний тип телевізорів володіє дуже простим інтерфейсом, якому все влаштовано логічним чином для зручності сприйняття навіть дитиною. Також тут є доступ в інтернет-магазин Panasonic, через який можна купувати необхідний контент, завантажуючи різні програми або гри. Фірма надає велике значення якості зображення на своїх моделях телевізорів, що стимулює споживчий попит.
  Якими-небудь характерними недоліками цей тип телевізорів не відрізняється, однак завжди необхідно перевіряти при покупці техніку на наявність заводського браку. Фірма Panasonic відрізняється чудовим сервісним обслуговуванням, доступними в більшості міст. Ця марка займає середину цінового рейтингу, де утримує стабільні позиції.

  Philips

  Телевізори цієї фірми користуються великим попитом. Завдяки технологіям, що використовуються компанією, вони представляють великий інтерес своєю унікальністю. Наприклад, функціональне додаток під назвою Wi-Fi Miracast має здатність передавати різні файли за допомогою бездротової мережі, відмовившись від всіляких ліній передачі. Також немає необхідності використовувати маршрутизатор. Передача даних здійснюється безпосередньо.
  Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки
  Візитною карткою телевізорів Philips служить світлодіодне підсвічування під назвою Amilight, яка завжди привертає увагу покупців. Попит товарів даної марки обумовлений високою якістю зображення, а також наявністю багатьох допоміжних функцій при порівняно невисокій вартості продукції. Невелике запізнення меню є єдиним недоліком цього типу телевізорів. Так споживачі говорять у відгуках. Але це недолік, яким в даній ситуації можна знехтувати.
  Цікавий факт – з 2012 року компанія Philips відмовилася від власного виробництва телевізорів. Сьогодні фірма займається розробками і поставками техніки для компанії Vision TV. Дана фірма заробила гарну репутацію багаторічними поставками продукції на ринки Європи, проте до вітчизняних прилавків вона ще не дійшла.

  Телевізори LG

  Безумовно, цю марку телевізійних моделей можна назвати лідером продажів серед товарів середньої вартості. Чудова якість підсвічування і найкраще з сьогоднішніх 3D багаторазово підняли популярність товарів цієї фірми. Саме для фірмових моделей з Кореї вперше стала доступна система Smart TV. Крім телевізійної продукції, компанія постачає на ринок якісну побутову техніку, яка також користується великим попитом.
  Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки
  З досягнень компанії, перш за все, слід відзначити чудове сервісне обслуговування, яке демонструє лояльне ставлення виробника до користувачів, забезпечуючи підтримку своєї продукції комплектуючими деталями. Також варто відзначити постійні оновлення типів телевізорів LG новими позитивними якостями, які з кожним разом дозволяють спрощувати управління. Для прикладу, пульт, яким укомплектовані новітні моделі, спрямований спрощувати роботу з інтернетом. За загальним оцінками, цінова політика виробника товарів такої якості вважається лояльною.

  Samsung

  Дана корейська компанія не перший рік є лідером поставок телевізійної продукції на світовий ринок. З 2010 року компанія змогла почати виробництво своєї техніки на території РФ, таке положення речей дозволило знизити вартість товару, який затребуваний у всіх без винятку верстви населення. Цілком респектабельна модель на сьогоднішній день має вартість в межах 26 тисяч рублів.

  Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки
  Крім цього, сервісне забезпечення фірми завжди знаходиться на висоті, в кожному місті можна розраховувати не тільки на наявність сервісного центру, але і на якісне обслуговування, великий асортимент комплектуючих, включаючи різні типи роз'ємів телевізорів. Додатковою перевагою є дуже доступний для розуміння інтерфейс, керування яким адаптовано навіть для дитячого сприйняття. Чудовий дизайн моделей представляє їх у як гідного елемента для будь-якого інтер'єру. За відгуками, яскравість зображення і контрастне поєднання знаходяться в безумовної гармонії, що чудово позначається на якості картинки і представляє кращі статистичні, а також динамічні якості. Велике зміст функцій в сучасних моделях телевізорів забезпечує дозвілля насиченими враженнями. І в завершенні незайвим буде відзначити, що різноманітний асортимент фірми дозволяє реалізувати потреби всіх бажаючих, адже мінімальна ціна телевізора марки Samsung становить 15 тисяч рублів.

  Sony

  Характерним представником японських товарів високої якості є торгова марка Sony, яка, навіть часом здаючи кращі позиції, все одно залишається на вершині рейтингів продажів. Споживачів приваблює не тільки престижний дизайн моделей, але також і бездоганну якість зборки. Абсолютна більшість сьогоднішніх моделей володіє широкими функціональними можливостями, і вони здатні здивувати навіть найдосвідченіших споживачів.
  Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки
  Лінії складання розташовані в Словаччині, а також у Малайзії, так що якщо є причини не довіряти групам товарів вітчизняної збірки, має сенс купувати телевізори саме від цієї компанії. Звичайно, ціна на таку продукцію буде вище, однак завжди можна розраховувати на високу якість. Серед достоїнств фірми Sony, перш за все, варто відзначити дуже великий асортимент представлених товарів. Мінімальна вартість телевізора цієї компанії становить 10 тисяч рублів, техніка розрахована на широкий споживчий попит. Чудове сервісне обслуговування доступно в будь-якому місті. Як заявляють споживачі, найвищу якість зображення, наближене до реального сприйняття, дозволить отримувати насолоду від перегляду.

  Матриці телевізорів. Типи

  Різні телевізійні матриці володіють персональними фізичними властивостями. Проте всі вони служать одній меті – несуть відповідальність за якість зображення. Здійснюючи вибір телевізійної продукції для домашнього використання або інших графічних цілей, непогано мати уявлення про властивості різних типів екранів цієї техніки. Такі знання допоможуть зробити оптимальний вибір, що дозволяє вирішити конкретні завдання. Для того, щоб отримати уявлення про існуючі типи матриць телевізорів, можна провести невеличкий огляд.

  Рідкокристалічні матриці

  Останні покоління телевізійної техніки об'єднує одна спільна риса – принцип їхньої роботи заснований на використанні рідких кристалів. Ці елементи були відкриті далеко 19 столітті, проте нові типи екранів телевізорів із застосуванням такої складової були придумані недавно. Дані кристали володіють унікальною здатністю – перебуваючи в рідкому стані, вони можуть утримувати кристалічну структуру. Це явище дало можливість виявити цікаві оптичні властивості, які використовували в нових типах LED-екранів телевізорів для насичення колірної гами зображення та прискорення моделювання квітів. Справа в тому, що кожна клітинка, складова матрицю з кристалів, розділена на колірні сегменти, яких є всього три: зелений, синій і червоний. Таким чином виходить точка зображення піксель. Картинки на екрані складаються з мільйонів пікселів. Це означає, що за своєю структурою будь-яка сучасна екран телевізора складається з ЖК-пікселів, а спосіб пристрою пікселя визначає тип матриці.

  TN

  Це більш сучасні типи екранів телевізорів. Подібні матриці застосовуються в основному для конструкцій не найдорожчих ТБ. В точному перекладі ця назва буде звучати, як «скручений кристал». За допомогою використання додаткового покриття, яке дозволяє розширити межі огляду, можна зустріти моделі, що мають позначення TN+Film, представляють їх в якості засобу, призначеного проводити перегляди. Такий тип цифрових телевізорів став представником бюджетної лінії продукції. Завдяки використовується у виробництві екранів технології, можна отримувати цілком пристойне зображення, з номінальними колірними рішеннями. Перевагами даного виду матриць є доступна ціна продукції, висока швидкість передачі кольорів і низьке енергоспоживання. Однак, TN-технологія володіє одним істотним недоліком. Для повноцінної повноти сприйняття контрастності і кольору необхідно перебувати під прямим кутом до екрану. Про це свідчать і відгуки споживачів. При вертикальних або горизонтальних переміщеннях кута зору картинка починає розмиватися.

  VA

  Ця назва в перекладі на російську мову звучить як вертикальне вирівнювання. Ця розробка належить фахівцям японської компанії Fujitsu. Вона володіє явними превосходствами над технологією TN. Основною перевагою даної технології є здатність кристалів вступати у взаємозв'язку з сусідніми. Це дозволяє істотно поліпшити насичення колірної гами зображення. Недолік кута огляду, виражений у попередньому бренд, компенсувався за допомогою перпендикулярного положення всіх циліндрів кристалів по відношенню до заднього фільтру в той час, коли припиняється подача струму на контакти транзисторів. При такій умові виходить натуральний, чорний колір. В даній технології реакція рідких кристалів на дію проходить напруги відбувається повільніше, ніж у попередньому варіанті. Однак цю проблему вирішують за допомогою системи, розрахованої на динамічне підвищення минаючого струму. Як працює система? Вона надає дію на певні ділянки поверхні, реакція яких сповільнена. Дана технологія дозволяє таким типам РК-телевізорів з VA-матрицями ставати більш прийнятними для колективних переглядів і для застосування їх в якості медійних засобів комунікацій на презентаціях і показах.

  IPS

  Це на сьогодні найдорожча технологія, чия назва перекладається як «плоске вимикання». Цю технологію розробили в компанії Hitachi, але тепер її використовує як LG, так і Piliphs. На сьогоднішній день це вважається найбільш якісною розробкою, яку застосовують у різних типах LED-екранів. Чудове кольорове наповнення та широкі кути огляду найкраще підходять для демонстрації тонкощів графічних робіт та розглядання деталей на фотографіях.
  Типи телевізорів: види з описом, порівняльна характеристика, відгуки

  Висновок

  Який тип телевізорів краще? Вирішувати тільки вам. У статті було розглянуто, які бувають типи телевізорів та їх матриці. Завдяки різноманітності моделей кожен може вибрати оптимальний телевізор, який би відповідав усім вимогам і вкладався в певний бюджет.

  Популярі новини
  Загрузка...