Телевізори Hisense: відгуки, характеристики і специфікації

181 0 Новини високих технологій

У рамках даного матеріалу будуть розглянуті телевізори Hisense двох моделей. Одна з них має маркування N42K391 і належить до середнього сегменту таких пристроїв. Друга ж позначається 55M7030UWG і відноситься до ніші преміальних рішень.

Телевізори Hisense: відгуки, характеристики і специфікації

Коротко про виробника. Позиціонування пристрою. Комплектація

У 1969 році на ринку Китаю дебютувала компанія Hisense. Телевізори, кліматична техніка, холодильники, мобільні телефони та смартфони - це далеко не повний асортимент продукції даного виробника на сьогоднішній день. Виробничі потужності цієї компанії знаходяться у КНР. Але її продукція продається по всьому світу.


Як було зазначено раніше, що розглядаються в рамках цього матеріалу LED-телевізори Hisense належать до середнього (модель N42K391) і преміальному (пристрою з маркуванням 55M7030UWG) сегментах. Список поставки пристроїв даного бренду включає наступне:
 • Мультимедійний центр.
 • Набір підставок з системою кріплення.
 • Шнур силовий, з застосуванням якого реалізується електропостачання такого рішення.
 • Фірмовий пульт управління з набором елементів живлення.
 • Керівництво по підключенню, налаштуванні і експлуатації.
 • Гарантійний талон з терміном фірмових зобов'язань 1 рік.
 • Телевізори Hisense: відгуки, характеристики і специфікації

  Основні параметри

  Молодша модель телевізора Hisense N42K391 має діагональ екрану 42". Він здатний виводити зображення у форматі 1080р або ж, як його іноді ще позначають, FullHD. Тип встановленої матриці - EdgeLED. Тип зображення - широкоформатний, а співвідношення сторін - 16:9. Характеристики інтегрованого тюнера вказують на те, що він може працювати з будь-яким типом вхідного сигналу, крім супутникового.


  Звукова система включає 2 стереодинаміки. Загальна її потужність дорівнює 10 Вт, а кожна з вбудованих колонок може видати 5 Вт. Додатково на рівні софта реалізована технологія AVL. З її допомогою можна поліпшити якість звукового супроводу. Програмна ж оболонка цього рішення базується на операційній системі VIDAA U2 яка, в свою чергу, базується на ОС "Андроїд". Комунікаційний список цього мультимедійного пристрою включає всі необхідні роз'єми, серед яких можна виділити USB, HDMI, SCART і RCA. Також є бездротовий спосіб отримання інформації Wi-Fi. Наявністю більш просунутих технічних специфікацій можуть похвалитися флагманські телевізори Hisense. Відгуки при цьому акцентують увагу на доступною ціною. У моделі 55M7030UWG екран збільшено до 55", а його дозвіл може становити 4К, або ж 2160р. Тип встановленої матриці - ULED. Співвідношення сторін екрану у нього ідентичний, як і технічні специфікації вбудованого тюнера. Вбудована акустика реалізована аналогічним чином. Але ось сумарна потужність вбудованих колонок збільшена до 20 Вт. А окремо взятий динамік може видавати 10 Вт звуку. Програмна оболонка аналогічна - VIDAA U2. Якщо точніше, то всі пристрої з технологією Smart TV цього виробника оснащуються саме таким софтом.
  Телевізори Hisense: відгуки, характеристики і специфікації

  Відгуки власників. Ціна пристрою

  Телевізори Hisense на тлі конкуруючих мультимедійних пристроїв можуть похвалитися вигідним поєднанням ціни і технічних специфікацій. Молодшу модель можна придбати за 42000-45000 рублів. Знову-таки модель N42K391 знята з виробництва. Тому купити її можна тільки зі складських запасів. До плюсів даної моделі можна віднести функціональність, наявність просунутої програмної оболонки, розширений комунікаційний список, простий порядок установки і надійність. Також істотним плюсом цього рішення є та особлива технологія AVL, яка дозволяє поліпшити якість видаваного звуку. Мінус же цього пристрою полягає в тому, що даний китайський бренд не отримав широку популярність.
  Ще більш просунутими специфікаціями можуть похвалитися флагманські телевізори Hisense. Відгуки виділяють такі переваги у моделі з маркуванням 55M7030UWG в порівнянні з рішенням середнього рівня:
 • Підтримка 4К.
 • Покращена якість акустики.
 • Ще більш покращений комунікаційний список.
 • Просунута матриця, яка лежить в основі екрану.
 • При цьому вартість у нього не перевищує 50000 рублів.
  Телевізори Hisense: відгуки, характеристики і специфікації

  Висновок

  У цьому матеріалі розглянуто дві моделі телевізорів Hisense. Як молодша з них N42K391 так і більш просунута 55M7030UWG мають відмінні специфікації і підтримують опцію Smart TV. Також вартість у них цілком доступна. У підсумку такі пристрої відмінно підходять для домашнього застосування і дозволяють створювати повноцінні мультимедійні центри. В інших випадках такі функціональні пристрої недоцільно використовувати з тієї причини, що не до кінця їх можливості будуть використовуватися.

  Популярі новини
  Загрузка...