Новини високих технологій
» » Телевізор "Телефункен": відгуки покупців, виробник і ціни

Телевізор "Телефункен": відгуки покупців, виробник і ціни

10-01-2018, 17:02
498
Стаття буде присвячена модельному ряду телевізорів "Телефункен". Відгуки їх власників, технічні специфікації даної групи пристроїв, а також універсальний алгоритм їх налаштування будуть детально розглянуті нижче. Також наведемо коротку інформацію про компанії-виробника.

Про виробника

Промислова група "Телефункен" була заснована в Німеччині в 1903 році. Дана компанія спеціалізується на виробництві телерадіоапаратури і засобів зв'язку. Причому в її каталозі є як ексклюзивні пристрою, так і звичайні, повсякденні рішення.


Саме до другої групи більшою частиною і відносяться сучасні телевізори "Телефункен". Виробник найчастіше передає права на цей бренд стороннім фірмам, які виготовляють якісну техніку під контролем німецьких фахівців. Тому а німецький контроль за виготовленням таких мультимедійних центрів здійснюється в повному обсязі.

Позиціонування

Будь-який сучасний телевізор "Телефункен" позбавлений на програмному рівні такої функції як Smart TV. Вже одне це обставина відносить модельний ряд виробника до сегменту пристроїв початкового рівня. Також важливо відзначити той факт, що тип використовуваної матриці в таких мультимедійних пристроїв - це застаріла на поточний момент TN+Film. При цьому дозвіл екрану може бути або 1366Х768 (формат HD), або 1920Х1080 (картинка відповідає специфікаціям стандарту FullHD). Але подібні технічні характеристики істотно знижують вартість всіх без винятку телевізорів "Телефункен". Відгуки власників підтверджують доступність таких мультимедійних розважальних центрів. Молодші моделі цього виробника можна придбати за 7500 рублів, а вартість найбільш просунутих рішень досягає 14500 рублів.


Початковий рівень

Найбільш доступним, на поточний момент, в модельному ряду є такий пристрій, як телевізор "Телефункен", з маркуванням LED19S64T2. Діагональ його екрана дорівнює 195", а максимальний формат картинки складає 1366Х768. Тип встановленої матриці в цьому мультимедійному пристрої початкового рівня - Direct LED. Найбільше значення яскравості останньої може становити 200 кд/м 2 і це досить низьке значення за нинішніми мірками. Аналогічні конкуруючі рішення здатні видавати вже до 300 кд/м 2 . Динамічна контрастність пристрою заявлена на рівні 3000 :1 а час відгуку 16 мс. Безліч запитань викликають можливості вбудованого тюнера. Він може працювати тільки з аналоговим мовленням PAL/SECAM і цифровим DVB-T2. Про підтримку кабельного і супутникового телебачення в цьому випадку мови бути не може. Для прийому такого сигналу необхідно встановлювати додаткову зовнішню приставку. Акустична система складається з 2 динаміків. Окремо кожен з них може видати 5 Вт. Ну, а в сумі це дозволяє отримати в піковому режимі 10 Вт. Функціональні можливості вбудованої програмної оболонки мінімальні і про підтримку SmartTV в цьому випадку і мови бути не може.

Середній сегмент

Номінально до середнього сегменту належить модель LED24S12T2 телевізорів "Телефункен". 24" - це діагональ екрану в даному випадку. Дозвіл у цього пристрою поліпшене і одно 1920Х1080. Тобто, якість зображення відповідає вже стандарту FullHD. Рівень яскравості збільшено до 220 кд/м 2 . При цьому контрастність збільшилася до 5000:1. Матриця пристрою виготовлений за тією ж технологією, що і в молодшої моделі - Direct LED. Час реакції значно скоротилося і у цього рішення воно становить всього 65 мс.
Знову-таки, специфікації вбудованого тюнера точно такі ж, як і у більш доступної моделі телевізора з меншою діагоналлю екрана. Він підтримує аналогові стандарти PAL/SECAM і лише тільки один цифровий DVB-T2. А ось у разі необхідності прийому супутникового сигналу доведеться купувати окремо супутниковий ресивер. Це ж саме потрібно буде зробити, якщо потрібно буде приймати і кабельні телепрограми. Стереосистема, як і програмна оболонка, мають точно такі ж характеристики, як і раніше розглянута модель LED19S64T2. Можна відзначити те, що багато спільного мають між собою 19" мультимедійний центр і телевізор "Телефункен" 24". Відгуки власників високу ступінь їхньої схожості підтверджують.

Найбільш просунута модель

Збільшена діагональ екрану до 315" - це головна відмінність флагманського телевізора "Телефункен". Відгуки користувачів містять у собі коментарі з приводу поліпшеної якості зображення за рахунок цього. Матриця, встановлена в цьому пристрої, виготовлений за тією ж технологією DirectLED. Формат зображення її відповідає вимогам стандарту HD і має максимальна роздільна здатність 1366Х768. Верхня межа яскравості у нього підвищений до 330 кд/м 2 , а контрастність при відтворенні найбільш рухливих сцен досягає 5000:1. Час реакції дорівнює 7 мс, а частота оновлення картинок на екрані зафіксована на значенні в 50 Гц. Ще одним серйозним відмінністю від двох попередніх моделей є можливості програмної оболонки. У цьому випадку вона доповнена операційною системою Android та в повному обсязі підтримує функцію SmartTV.
Звукова підсистема має в своєму складі 2 динаміка по 4 Вт. Тобто в сумі це дозволяє отримати 8 Вт. Комунікаційний набір даного пристрою відмінно збалансований і дозволяє вирішувати будь-які завдання і проблеми. Ще однією важливою його особливістю є наявність передавача WiFi.

Основний порядок налаштування

Стандартний порядок дій треба виконати в процесі установки будь-якого телевізора Telefunken. Відгуки при цьому вказують на те, що з ним може впоратися будь-який. Цей алгоритм включає такі основні етапи: Розпакування мультимедійного пристрою. Витяг всіх компонентів поставки. Збірка телевізора. Підключення до мережі електропостачання та сигнального кабелю від антени. Установка елементів живлення в пульт управління. Включення телевізора. Вхід в меню та запуск пошуку всіх доступних телепрограм. Причому як аналогових, так і цифрових. Збереження списку каналів.

Вартість

Найбільш доступний телевізор "Телефункен" LED19S64T2 який був розглянутий у даній статті, можна придбати за 7500 рублів. Пристрій середнього цінового діапазону з діагоналлю 24" і позначенням LED24S12T2 можна купити вже за 9500 рублів. Ну, а флагман TF-LED32S52T2S обійдеться в 14500 рублів.

Відгуки

Цілий ряд загальних переваг є в розглянутих в рамках цього матеріалу телевізорів Telefunken. У відгуках користувачі, в першу чергу, виділяють такі переваги: Дуже низька вартість; Прийнятні характеристики; Достатня якість звучання; Простий і інтуїтивно зрозумілий порядок налаштування. Особливо власникам таких телевізорів подобається доступна практично для всіх верств населення ціна. Мінуси у цього виробника телевізорів користувачі відзначають наступні: Спрощена програмна оболонка у молодших моделей. Пристрої з діагоналлю 19" і 24" не підтримують опцію SmartTV. Мінімальні можливості вбудованого тюнера. Він може працювати тільки із звичайними програмами. Про підтримку супутникового мовлення та кабельних телеканалів, як було раніше зазначено, мова вже не йде. Деякі власники кажуть, що, при необхідності, дані недоліки можна усунути. Але при цьому власник змушений буде додатково придбати зовнішні відповідні ресивери.

На закінчення

Дана стаття присвячена огляду технічних специфікацій в модельному ряду телевізорів "Телефункен". Відгуки про них, порядок налаштування таких мультимедійних систем теж були розглянуті. Тепер потенційному покупцеві буде простіше визначитися з вибором тієї моделі, яка буде відповідати його вимогам.
Цікаво по темі
Телевізори Hisense: відгуки, характеристики і специфікації
Телевізори Hisense: відгуки, характеристики і специфікації
У рамках даного матеріалу будуть розглянуті телевізори Hisense двох моделей. Одна з них має маркування N42K391 і належить до середнього сегменту
Телевізор "Містері": відгуки, ціни
Телевізор "Містері": відгуки, ціни
Відмінне поєднання ціни, технічних характеристик і специфікацій робить дуже і дуже виправданою придбання такого пристрою, як телевізор "Містері".