Телевізори 8K: огляд, характеристики, відгуки

228 0 Новини високих технологій

На даний момент існує мода на створення великих функціональних можливостей телевізорів. Слід зазначити, що найбільш відомою серед них є чіткість зображення. Пристрої з величезним дозволом екрану на даний момент знаходяться на піку популярності, так як картинки низької якості вже не в моді. На зміну таким прийшла техніка, яка працює з чіткістю 4K. Потрібно зауважити, що даний показник буде в 4 рази більше, ніж у Full HD. При цьому багато компетентні професіонали, заявляють, що незрозуміло, чому саме розв'язанню приділяється велика увага. Адже є величезна кількість інших параметрів зображення, які сильно впливають на сприйняття самої картинки. Однак слід зауважити, що число продажів все ж більше пристроїв, що мають хороше дозвіл. Далі розглянемо сучасну розробку - пристрої з новітнім показником 8K (7680x4320).

Телевізори 8K: огляд, характеристики, відгуки

Покоління 8К

Телевізори 8K зараз є новинками. Слід бути впевненим: велика кількість співробітників компаній і наукових дослідників були зайняті розробкою саме таких пристроїв. Дивний той факт, що продаж такого приладу вже почалася навіть з тим нюансом, що зараз він розрахований на елітний сегмент ринку. Телевізори з таким дозволом мають просто неймовірна якість зображення, що підтверджується пристроями від компанії LG, Samsung, Sharp. При цьому зображення практично навіть не піддається словесному опису. Якщо використовувати екран на 80 дюймів, де є понад 33 млн точок, то помітити елементи, складові картинку у вигляді пікселів, просто неможливо. Слід сказати, що глядач побачить величезна зображення, а очей сприйме її як реальну.


Чи потрібно?

Однак фахівці задаються питанням, чому ж ще немає впевненості, що технологія 8K дійсно необхідна зараз? По-перше, для того, щоб користуватися такими перевагами, потрібно встановити величезний екран. Якщо говорити про сьогоднішні 4K, то їх буде цілком достатньо для перегляду на дисплеї, який має розмір до 65 дюймів. Іноді цей параметр, в залежності від характеристик самого екрану, може досягати 75". По-друге, на даний момент практично немає ніякого відеоконтенту, який може зображуватися з параметрами 8K. Слід зауважити, що технологія 4K була випущена близько 4 років тому. Навіть на сьогоднішній момент у багатьох творців відео існує головний біль, пов'язана з обробкою величезного обсягу даних для перегляду вмісту в такій якості. Саме тому інструкція, яку буде необхідно дотримуватися для того, щоб перетворити картинку дозвіл 8K, справді вразить будь-кого.

Телевізори 8K: огляд, характеристики, відгуки

Олімпіада в ультрависокої чіткості

В Японії одна з місцевих телекомпаній планують до 2020 року мовити Олімпійські ігри з якістю 8K. Вже в серпні буде знято 180 годин цього заходу у відмінному дозволі. У такому ж як відбудеться трансляція церемонії закриття і відкриття. Враховуючи, що на даний момент 8K практично не поширений, то звичайні мешканці зможуть побачити олімпіаду або в Full HD, або в масштабированном 4К. Слід зауважити, що для роботи з якістю 8K доведеться використовувати потужні відеопроцесори, так як більш слабкі подібне зображення не потягнуть.

CES 2016

Роблячи огляд телевізорів 8K, необхідно сказати про компанії Samsung і LG. На виставці CES 2016 яка була проведена в Лас-Вегасі, представлені телевізори з такою характеристикою. Якщо говорити про компанії Sharp, то вона вже на той момент початку продажі в Азії. Вартість такого пристрою складає від 16 тис. доларів.
Телевізор Sharp 8K Aquos LED був представлений в 2015 році на тій же виставці. Даний пристрій працює на спеціальній технології, яка ділить пікселі на 4 частини. Саме за рахунок цього була досягнута реалізація дозволу 8K. На сьогоднішній момент пристрій ще не може працювати з повноцінним контентом, розрахованим саме на таку якість. Зараз телевізор здатний відображати знімки в надвисокої чіткості. При цьому збільшення дозволу легко досягти тільки в тому разі, якщо будуть глядачі занадто близько знаходитися до екрану.

Особливості

Розглядаючи особливості телевізорів 8K, також необхідно сказати про їх параметрах. В цілому 8K-прилади на даний момент функціонують на "Андроїд", вони сумісні з великою кількістю технологій, які дозволяють передавати відео з відмінними параметрами. Це дає можливість працювати з контрастом. Телевізори чудово передають велику кількість відтінків, навіть якщо мова йде про темних тонах.

Потрібно зауважити, що у вересні минулого року був презентований 85-дюймовий телевізор "Шарп", який продається в Сінгапурі, Японії, Малайзії. Планується розширити ринок на всі країни Азії. Також презентовано ще один пристрій, який називається LV85001. Воно вироблено компанією Sharp. Його ЖК-дисплей розрахований на дозвіл 7680x4320 пікселів. При цьому даний прилад можуть придбати тільки багаті і досить великі підприємства, так як пристрій коштує 133 тис. доларів. Якщо говорити про телевізорі від Super Vision Hi, то, як правило, для їх створення ця компанія використовує спеціальну технологію оксиду індію та деяких інших речовин. За рахунок цього при низькому споживанні електроенергії можна передавати велику кількість хвиль.
Телевізори 8K: огляд, характеристики, відгуки

98-дюймовий екран від LG

Слід також розглянути відгуки про телевізорі 8K від LG. Нещодавно був презентований 98-дюймовий прилад, який зараз має спеціальний інтерфейс SuperMHL. Останній вперше був представлений компанією Samsung. Тут використовується технологія, що дозволяє створити тонкий дисплей. Також є сворачиваемая функція, яка вже була презентована в телевізорах від "Шарп" на виставках у 2012 і 2014 роках. На жаль, пристрій ще не повністю висвітлена в ЗМІ, тому можна виділити лише основні опції. Тут вбудована РК-панель, яка дозволяє створити широкий кут огляду, також є кілька хороших функцій. Вони дають можливість поліпшити яскравість і контрастність, а ще збільшити спектр колірної гами. За рахунок платформи WebOs 3.0 навігація в цьому пристрої максимально легка, а до контенту є простий доступ.
Телевізори 8K: огляд, характеристики, відгуки

8K від Samsung

Samsung також представив телевізор 8K. Він працює з 10-бітними квантовими точками. Пристрій має спеціальну технологію, яка називається Black Ultra. Вона дозволяє звести відблиски практично до нуля, а також отримати чітке зображення. Пристрій не має обрамлення, у нього вигнутий дизайн, а ще вона підтримує інтернет-функцію. Дозвіл телевізора 98 дюймів.
Телевізори 8K: огляд, характеристики, відгуки

Квантові точки

Квантові точки в телевізорах 8K дозволяють поліпшити яскравість і перенесення кольорів. Особливо якщо мова йде про ЖК-екранах. Коли в пристрої потрапляють фотони від синього LED, тобто від зовнішнього світу, то з'являється хвиля, відтінок якої повністю залежить від габаритів кристала. Нанокристали випромінюють червоне світло, якщо мають великі розміри, і зелений в інших випадках. За рахунок того, що вони з'єднуються з основним (синього) кольором, відтіняюча картинка стає максимально природною і повноцінною. Саме тому характеристики таких екранів набагато краще тих, які були презентовані раніше.
Телевізори 8K: огляд, характеристики, відгуки

Рано?

Багато фахівців відзначають, що поява технологій 8K завадить тільки зароджується ринку 4K. Однак люди спокійно набувають саме останню версію, так як новітня розробка ще не по кишені. Але думки про те, що така характеристика буде доступна широкому споживачеві, тішить будь-якого покупця. Треба визнати, що вартість подібного пристрою ще не скоро знизиться, тому людям доведеться купувати саме 4К.

Популярі новини
Загрузка...