Як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні? Покрокове керівництво

82 0 Новини високих технологій

У цьому огляді буде послідовно описаний порядок виконання того, як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні. На перший погляд це досить складна операція. Але якщо виконати у повному обсязі викладену в подальшому інструкцію, то впоратися з нею не складе особливої праці.

Як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні? Покрокове керівництво

Способи налаштування. Порядок виконання

Таку операцію, як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні, можна виконати двома способами:
 • За допомогою сервісної служби за додаткову плату.
 • Самостійно.
 • У першому випадку новоспечений власник мобільного пристрою віддає його інженерам сервісної служби для конфігурування, попередньо оплативши їх послуги. Також він висловлює їм свої побажання і рекомендації, і спеціалісти прагнуть максимально можливо реалізувати. У другому випадку девайс перенастроюється без залучення сторонньої допомоги користувачем.


  Загальний порядок виконання даної операції складається з таких етапів:
 • Встановлення SIM-картки.
 • Включення пристрою.
 • Завдання вихідних параметрів.
 • Формування облікового запису.
 • Установка мережевого підключення.
 • Інсталяція додаткового прикладного софту з Apple Store.
 • СІМ-картка. Включення

  На першому етапі необхідно встановити СІМ-картку стільникового оператора. Причому її формат повинен бути nanoSIM. Якщо у неї великі розміри, то її необхідно замінити або ж взагалі придбати новий стартовий пакет. Далі з використанням скріпки витягаємо спеціальний лоток для установки картки. Потім необхідно встановити її в нього. При цьому звертаємо увагу на "ключ" - зрізаний кут СІМ-картки. Він повинен бути в тому ж самому місці, де в лотку знаходиться аналогічний елемент. Також контактні майданчики SIM-картки мають бути повернуті вгору. На наступному етапі встановлюємо лоток назад у смартфон.


  Після цього можна здійснити запуск і включення iPhone 7. Для цього достатньо на 2-3 секунди утримувати затиснутою кнопки включення пристрою.
  Як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні? Покрокове керівництво

  Вихідні параметри. Обліковий запис

  Після завершення завантаження смартфона необхідно ввести PIN-код SIM-картки. Наступний етап - це завдання поточних значень дати, часового поясу, часу і країни знаходження пристрою. Причому необхідно зазначити актуальні дані. Якщо ця умова не виконати, то деякі функції можуть бути недоступні. Потім необхідно підключити девайс до інтернету. Причому реалізувати цю операцію можна за допомогою стільникового зв'язку або ж з використанням передавач Wi-Fi. У першому випадку достатньо активувати передачу даних. А у другому - необхідно просканувати спектр частот і у списку доступних підключень вибрати потрібне. Після цього буде потрібно ввести пароль від бездротової мережі. Далі необхідно створити новий обліковий запис Apple ID, або ж використовувати існуючу. У другому випадку вказується логін разом з паролем, синхронізуємо смартфон з раніше заданою інформацією. Якщо ж створюється нова обліковий запис, то необхідно заповнити всі доступні поля. В них треба вказати ім'я, дату народження та іншу актуальну інформацію. Знову-таки без створення облікового запису Apple ID неможливо скористатися магазином програм Apple Store. Власне на цьому і закінчується даний етап того, як правильно налаштувати сьомий "Айфон". Залишається тільки встановити прикладні програми для власних потреб. Про цієї операції буде розказано в наступному розділі.
  Як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні? Покрокове керівництво

  Установка програм

  Як було зазначено раніше, інсталяція прикладного софту - це завершальний етап в тому, як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні. При його виконанні необхідно зайти в магазин програм компанії Apple. Потім здійснюється пошук необхідного софта і його подальша інсталяція. На цьому етапі користувач сам повинен визначитися щодо того, що він хоче від смартфона. По закінченні операції виходимо з магазину програмного забезпечення. Власне, на цьому закінчується перше включення або як активувати iPhone 7 відразу ж після покупки. Тепер смартфоном потрібно користуватися і отримувати від цього задоволення.
  Як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні? Покрокове керівництво

  Висновок

  В рамках цього огляду був описаний алгоритм виконання такої операції, як налаштувати "Айфон 7" при першому включенні. У більшості власників таких мобільних пристроїв склався стійкий стереотип щодо того, що це складна операція і виконати її під силу лише вузькопрофільним спеціалістам. Але насправді це не так. Розробники Apple спочатку мінімізували можливість помилки в процесі установки. Тому навіть якщо щось піде не так і власник допустити помилку, то з'явиться підказка і дозволить йому вирішити будь-яке питання. Тому недоцільно платити додаткову суму за ініціалізацію і програмну налаштування такого девайса. Її можна зробити без сторонньої допомоги. При цьому ви розберетеся в особливостях роботи свого смартфона і в разі виникнення проблем при подальшій його експлуатації вирішите їх самостійно, а не зверніться в сервісний центр. В останньому випадку знову доведеться платити велику суму за вирішення досить простого питання.

  Популярі новини
  Загрузка...