Телевізори Telefunken. Короткий порядок налаштування і відгуки власників

746 0 Новини високих технологій

Поки ще великого поширення на вітчизняному ринку електронної техніки телевізори Telefunken не отримали. Але з урахуванням того, що цей виробник родом з Німеччини і на світовій арені у нього є вже певні досягнення, поширення їх на вітчизняному ринку є питанням часу. Саме порядок налаштування таких пристроїв буде детально далі викладено. Також будуть наведені основні технічні характеристики деяких моделей тількі їх власників.

Телевізори Telefunken. Короткий порядок налаштування і відгуки власників

Коротко про бренд

Дана компанія була заснована в далекому 1903 році в Німеччині. Спочатку вона спеціалізувалася на розробці телеграфного устаткування. Потім її асортимент пристроїв поступово заповнював всі доступні ніші ринку електронної техніки. До недавніх пір всі її виробничі потужності розташовувалися в Німеччині. Зараз пристрої даного бренду виготовляються у різних кінцях земної кулі. Навіть на території Російської Федерації є таке підприємство.


Знову-таки, німецькі представники в обов'язковому порядку контролюють якість продукції. Тому відгуки про телевізорах Telefunken в більшості своїй указують на відсутність у них істотних недоліків. Все-таки німецька якість дає про себе знати.

Загальний порядок налаштування

Тепер розберемося з тим, як налаштувати телевізор Telefunken, в загальному вигляді. Дана операція включає такі основні етапи:
 • Збірка мультимедійного центру.
 • Комутація пристрою.
 • Пошук доступних телеканалів.
 • Якщо телевізор підтримує функцію Smart TV, то необхідно встановити мережне підключення і додаткові міні-програми.
 • Саме так надалі буде викладено алгоритм налаштування і підключення такого мультимедійного центру.


  Телевізори Telefunken. Короткий порядок налаштування і відгуки власників

  Етап 1: складання

  На першому етапі необхідно витягти з транспортної коробки і потім зібрати телевізор Telefunken. Даний етап складається з таких дій:
 • Уважно вивчаємо написи на картонній коробці. Необхідно знайти верхню сторону мультимедійного центру. Саме з цієї сторони за допомогою канцелярського ножа розрізаємо скотч.
 • Витягуємо всі компоненти поставки з транспортної коробки. При цьому сам телевізор акуратно укладаємо екраном вниз на рівну поверхню, поверх якої знаходиться матерія. Також не забуваємо зняти транспортні кріплення.
 • На нижній стороні телевізора фіксуємо опори за допомогою шурупів.
 • Встановлюємо мультимедійний пристрій на горизонтальну поверхню столу, на якому в подальшому буде відбуватися його експлуатація.
 • Етап 2: комутація

  Тепер розберемося з тим, як підключити телевізор Telefunken. Ця операція складається з двох дій. Спочатку підключається силовий шнур до розетки і гнізда електропостачання. Потім підводимо кабель з телевізійним сигналом і підключаємо до гнізда ANT IN. В деяких випадках при використанні проводового підключення до обчислювальної мережі необхідно також підвести до мультимедійного центру виту пару з наконечником. Вона підключається до порту RJ-45 який має LAN.

  Етап 3: пошук телепрограм

  Далі необхідно включити телевізор Telefunken і дочекатися закінчення завантаження. Потім переходимо в меню налаштування і запускаємо процедуру автопошуку телепрограм. При цьому не забуваємо вказати тип вхідного сигналу. Останній може бути цифровим або аналоговим. Також може бути звичайне мовлення або формат кабельних програм.
  По закінченні операції автопошуку зберігаємо зміни. Якщо в «оболонці» пристрою відсутня підтримка Smart TV, то настройка завершена. В іншому випадку необхідно реалізувати ще один етап, який далі буде викладений.
  Телевізори Telefunken. Короткий порядок налаштування і відгуки власників

  Етап 4: налаштування оболонки і установка міні-додатків

  Всі телевізори даного виробника з підтримкою Smart TV функціонують під управлінням AndroidOS. При налаштуванні в даному випадку необхідно виконати такі дії:
 • У меню налаштування вибираємо пункт «Мережа» і задаємо відповідні параметри. При дротове підключення, як правило, ніяких змін вносити не потрібно. У випадку ж використання WiFi вибираємо назву мережі і вводимо пароль для отримання доступу до неї.
 • Потім потрібно зайти в Play Market і створити обліковий запис.
 • Потім встановлюємо всі необхідні додатки. По закінченні процесу інсталяції останніх налаштування завершено.
 • Відгуки власників

  В якості прикладу розглянемо модель даного виробника LED19S64T2. У неї діагональ дорівнює 19", і картинку вона виводить у форматі HD. В додаток до цього вона оснащена хорошим комунікаційним переліком і просунутої акустичною системою. А ось підтримки Smart TV у неї немає. Відгуки про телевізорах Telefunken даної моделі вказують на такі її переваги:
 • Надійність.
 • Функціональність.
 • Низька вартість.
 • Хороша якість.
 • Найбільш оптимально використовувати в якості другого телевізора, який встановлений на кухні. Ще моделлю даного бренду, яку можна зустріти на вітчизняному ринку, є TF-LED24S38T2. Єдина її відмінність - це збільшений розмір екрану. Все інше те ж саме, як і переваги. А от недоліків у них з урахуванням вартості немає.
  Телевізори Telefunken. Короткий порядок налаштування і відгуки власників

  Висновок

  В рамках цього огляду були розглянуті телевізори Telefunken. Був наведений порядок їх налаштування. Також були наведені специфікації конкретних моделей, вказані їх сильні і слабкі сторони.

  Популярі новини
  Загрузка...