Як користуватися принтером Canon: покрокова інструкція з експлуатації

260 0 Новини високих технологій

Компанія Canon є світовим лідером по виробництву техніки для роботи з документами, зображеннями і для їх друку. В домашніх умовах принтери корисні для роздруківки паперів, доповідей і навіть щоб робити фотографії. Така техніка будинку стане в нагоді тим, хто ще навчається або працює в офісі, щоб швидко і якісно роздрукувати потрібну інформацію з комп'ютера або flash-носія. Сучасні моделі принтерів відрізняються органічним дизайном і універсальністю, володіють десятками корисних функцій.

Керівництво по експлуатації

Перед початком використання техніки слід ознайомитись з заходами обережності та основними функціями. Важливо знати, як правильно користуватися принтером Canon, щоб техніка працювала безперебійно. На принтері можна друкувати зображення та інформацію виключно для особистого використання, не порушуючи авторських прав видавців.


Як користуватися принтером Canon: покрокова інструкція з експлуатації
Належне поводження з апаратом і виконання правил техніки безпеки допоможе уникнути поломки принтера і нанесення шкоди здоров'ю оточуючих. Для підключення принтера рекомендується використовувати тільки зазначені джерела живлення і не відключати апарат від мережі під час друку. Якщо ж таке сталося, перезапустіть принтер і дочекайтеся, поки папір не вийде. Отримувати листки паперу силовими методами не варто, це може пошкодити внутрішньому устрою техніки. Кілька порад, як користуватися принтером Canon:
 • Щоб уникнути травм не ставте руки всередину принтера, особливо коли він в робочому стані.
 • Не рекомендується встановлювати техніку під прямі сонячні промені, в кімнаті з температурою більше 40 градусів, з підвищеним рівнем вологості або запиленості.
 • Не чіпайте принтер мокрими руками.
 • Перед видаленням пилу з корпусу слід витягнути шнур живлення з розетки.
 • У разі якщо потекла фарба з картриджа, категорично забороняється використовувати для її видалення спирт або будь-який інший розчинник для фарби.


  Підготовка принтера до роботи

  Техніка Canon працює з декількома форматами паперу. Як правило, набір паперу і картриджі з чорнилом купуються окремо. Далі розглянемо, як підготувати принтер Canon до роботи. Касета з чорнилом. Акуратно беремо касету, так щоб не торкатися пальцями листа з фарбою, і вставляємо її у відповідне гніздо на принтері. Лист має бути натягнутим, інакше він порветься під час роботи. Відрегулювати натяг листа з чорнилом можна трохи покрутивши фіксатор на зовнішній стороні касети. Занадто сильно затягнутий фіксатор призведе до того, що фарба для принтера Canon закінчиться дуже швидко. Захистіть картридж від попадання пилу і бруду, це позначиться на якості друку.
  Як користуватися принтером Canon: покрокова інструкція з експлуатації
  Касета для паперу. Формат паперу і картриджа повинен бути однаковим. Відкриваємо кришку касети для паперу, тримаючи листи двома пальцями, укладаємо їх глянсовою стороною вгору. Це спеціальний папір для фотодруку. Звичайні аркуші формату А4 встановлюються у відповідний роз'єм. Закрийте кришку до клацання.

  Підключення принтера

  Після підготовки чорнила і паперу вставляємо касети в установлені для них отвори до упору. Зовнішню кришку на касеті з папером залишаємо відкритими. Розглянемо, як підключити принтер Canon.
  Встановлюємо апаратуру на відведене їй місце: на рівний стіл або будь-яку іншу стійку поверхню. Навколо принтера рекомендується залишити мінімум на 10 сантиметрів вільного простору. Підключаємо штекер блоку живлення у відповідне гніздо і тільки потім включаємо кабель в мережу. Натискаємо і утримуємо кнопку «Пуск», поки не загориться екран.

  Налаштування мови і друку

  Рідкокристалічний екран можна підводити під кутом в 45 градусів. Вибираємо за допомогою кнопок зазначених стрілками меню налаштування і натискаємо «ОК». Також стрілочками вибираємо із запропонованого списку потрібний нам мову введення і підтверджуємо натисканням на кнопку «ОК». Якщо ви не знаєте, як користуватися принтером Canon, можна підглянути опис кнопок в прикладеній до нього інструкції. Ну або попросити когось налаштувати принтер за вас.
  Як користуватися принтером Canon: покрокова інструкція з експлуатації
  Принтери підтримують майже всі формати карт пам'яті і flash-накопичувачів. Для деяких карт пам'яті доведеться придбати спеціальний адаптер. У такому разі вставляємо в карту адаптер і тільки потім підключаємо його до принтера у відповідне гніздо. Отже, як налаштувати принтер Canon для роздруківки інформації. Попередньо підключаємо джерело інформації до принтера. На екрані вибираємо зображення або текст. Для кожного файлу встановлюємо кількість роздруковування примірників. Перевірте, чи все в порядку з чорнилом і паперу в принтері. Для початку друку натискаємо кнопочку у вигляді листка паперу. Якщо примірників багато, вчасно прибирайте їх з області виведення. Скасувати друк можна натисненням на кнопку повернення.

  Догляд за принтером

  Ось кілька порад, як користуватися принтером Canon і доглядати за ним. Для очищення забрудненого корпусу апарату попередньо вимикаємо його з мережі. Чистою, змоченою у воді і добре віджатою м'якою тканиною протираємо поверхню корпусу. Можна використовувати слабкі чистячі засоби, розведені у воді. Коли корпус повністю висохне, можна підключати принтер до електромережі.
  Як користуватися принтером Canon: покрокова інструкція з експлуатації
  Якщо на документах залишаються плями від тонера, очищаємо скло експонування. Також протираємо поверхню чистою вологою тканиною, змоченою у воді. Потім витираємо скло сухою серветкою. Залежно від моделі, з одного боку скла є біла пластикова пластина. Її теж слід протерти.

  Простота застосування і можливості

  Сучасні моделі принтерів дуже прості у використанні, володіють різними функціями налаштування і великими можливостями роботи в мережі Інтернет.
  Як користуватися принтером Canon: покрокова інструкція з експлуатації
  Як користуватися принтером Canon і його функціями:
 • Принтер підключається до інших пристроїв через бездротову мережу.
 • Можна підключити не тільки комп'ютер, але і телефон, планшет, і виводити потрібну інформацію на папір.
 • Датчик наявності папери значно полегшує роботу, тим самим прискорюючи процес друку.
 • За допомогою принтера тепер можна не тільки друкувати, але і сканувати документи і надсилати їх через інтернет.
 • Універсальний принтер без праці залишить відбиток ваших спогадів або документів на папері. Прекрасний засіб для втілення ваших творчих ідей.

  Популярі новини
  Загрузка...