Лазерний принтер Canon LBP-1120. Технологія, комплект поставки, характеристики і відгуки

221 0 Новини високих технологій

Даний матеріал буде присвячений технічним специфікаціям і можливостей лазерної системи друку Canon LBP-1120. Це периферійний пристрій початкового рівня з прийнятними технічними параметрами і вельми демократичними цінником.

Лазерний принтер Canon LBP-1120. Технологія, комплект поставки, характеристики і відгуки

Комплектація. У яких сферах його можна застосувати?

Наступні елементи виробник включив в перелік поставки Canon LBP-1120:
 • Розглянутий в цьому огляді лазерний принтер.
 • Фірмовий комп'ютерний шнур, за допомогою якого інформація буде надходити на систему друку.
 • Лазерний диск, на якому можна знайти документацію, діагностичні програми і, звичайно ж, набір драйверів для різних операційних систем.
 • Силовий провід.
 • Керівництво користувача.
 • Картридж для першого запуску системи друку.
 • Талон з гарантійними зобов'язаннями компанії-виробника.
 • Найбільш оптимально таку невелику локальну підсистему друку можна застосувати в офісі. Але і в домашніх умовах або ж в рамках копіювального центру його теж можна цілком успішно використовувати.


  Основні характеристики. Технологічні особливості

  Як раніше вже було зазначено, розглянута система друку Canon LBP-1120 в процесі роботи використовує лазерну технологію. До її незаперечних переваг можна віднести швидкодію і ресурс друку на місяць. При цьому якість в порівнянні з конкуруючим струминними периферійними рішеннями буде значно гірше. Основний тип використовуваного в даному випадку носія - А4. При цьому найбільшу роздільну здатність становить 600 х 600. Остання технічна характеристика вказує на те, що на такому принтері добре друкувати текстові документи, таблиці або ж простенькі графіки. А ось для виведення зображень або фотографій він абсолютно не підходить. Швидкість роботи такого рішення дорівнює 10 сторінок у хвилину. Щільність аркушів обмежена значеннями 60 г/м 2 знизу і 135 г/м 2 зверху.


  Тип картриджа - ЕР-22. Він заправляється тільки тонером чорного кольору. Тобто розглянутий принтер здатний виводити інформацію лише в монохроматичному режимі. Разової заправки картриджа з маркуванням ЕР-22 вистачить на 2500 сторінок.

  Відгуки. Вартість лазерної системи друку

  Як і у будь-якого іншого бюджетного устрою, є певні недоліки у Canon LBP-1120. Відгуки виділяють такі з них:
 • Підвищений рівень шуму в процесі роботи. По документації даний параметр дорівнює 62 дБ, і в цьому немає нічого дивного.
 • Висока ступінь нагрівання під час друку. Але цій обставині є своє пояснення. Енергоспоживання цієї системи друку складає 250 Вт, за рахунок яких пристрій нагрівається.
 • До плюсів можна віднести швидкість, збільшений ліміт за обсягом друку, низьку вартість, відмінну комплектацію і досить простий порядок налаштування.
  Лазерний принтер Canon LBP-1120. Технологія, комплект поставки, характеристики і відгуки

  Висновок

  Важливо розуміти те, що Canon LBP-1120 - це лазерна бюджетна система друку. Вона відмінно підходить для використання в невеликому офісі. Але також в інших можливих випадках її можна з успіхом використовувати.

  Популярі новини
  Загрузка...