Як дістати картридж з принтера HP і Canon - інструкція

548 0 Новини високих технологій

Отже, у вас виникло питання про те, як дістати картридж з принтера Canon, HP або будь-якого іншого, щоб його замінити або перезаправити, але при цьому ви не хочете переплачувати за це майстру? Це вкрай проста процедура, яку може провести будь-яка людина, навіть абсолютно далека від техніки. Головне - робити це акуратно і нікуди не поспішати, інакше можна що-небудь пошкодити в принтері. Як же дістати картридж з принтера? Про це ви дізнаєтеся з цієї статті і здивуєтеся, наскільки в більшості випадків це легко.


Підготовка

Як дістати картридж з принтера HP і Canon - інструкція
Вам знадобиться ліхтарик (бажано яскравий, з білим світлом). В першу чергу, слід звернутися до інструкції. Як правило, в ній наочно і досить докладно пояснено, як дістати картридж з принтера. Ця процедура схожа для різних моделей принтерів, так як їх внутрішнє пристрій кріплення картриджа майже однаково. Тепер вам необхідно включити живлення принтера. Трохи почекайте, перш ніж він запуститься. Потім можете спокійно відкрити кришку. Як правило, після цього друкуюча головка з закріпленим на ній картриджем сама встає у становище, яке дозволяє отримати картридж. Дочекайтеся зупинки роботи механізму і приступайте до отримання картриджа.

Витяг

Як дістати картридж з принтера HP і Canon - інструкція
У більшості моделей принтерів картридж можна витягти, якщо просто потягнути його на себе. При цьому, фіксатор автоматично тримається, і картридж повинен вытаскиваться без проблем. Якщо такий спосіб не дав результату, то не тягніть картридж через силу, бо в іншому випадку ви можете просто зламати. Подивіться уважно, може десь є спеціальний важіль фіксатора? Якщо такий є, то переведіть його в інше положення, після спробуйте витягнути картридж знову - це повинно вийти.


Важливе доповнення

Як дістати картридж з принтера HP і Canon - інструкція
У деяких моделях принтерів для вилучення картриджа необхідно спочатку несильно натиснути на нього до звуку щиглика, а після цього - витягати. Крім цього, існує принтери, які влаштовані дещо складніше, там треба зняти всю друкувальну головку, перш ніж витягати картридж, але, як правило, це принтери промислового призначення - великі і складні, в них краще не намагатися поміняти картридж самостійно, а скористатися послугами майстра, що спеціалізується на даних пристроях. В домашніх і офісних принтерах таких складнощів зазвичай немає. Тепер ви знаєте, як дістати картридж з принтера HP або будь-якого іншого самостійно. Найголовніше - не нервуйте і не поспішайте при проведенні цієї процедури. Не робіть що-небудь через силу. Якщо щось не бажає від'єднуватися - то це не означає, що воно має. Швидше за все, ви робите це неправильно. Ще раз уважно вивчіть інструкцію до свого принтера. Якщо у вас її немає, можете знайти її в Інтернеті. Також ви можете відвідати форуми, присвячені вашої моделі принтера, або офіційний сайт підтримки виробника. У крайньому випадку ви можете звернутися в сервісний центр, де вам точно допоможуть з вашою проблемою, більш докладно пояснять, як дістати картридж з принтера самостійно надалі. Не лякайтеся, якщо вам доведеться робити це вперше. Все вийде.

Популярі новини
Загрузка...