Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

248 0 Новини високих технологій

Меломани, які не люблять займатися справами в тиші, часто цікавляться тим, чи існує кращий плеєр для музики. Насправді однозначної відповіді на таке питання бути не може, так як кожна програма для відтворення аудіофайлів має свої переваги і недоліки. До того ж у кожного користувача-свої уподобання, тому визначити єдиний варіант просто неможливо. У статті представлені кращі плеєри для прослуховування музики на комп'ютері та смартфоні. Нижче можна знайти два рейтингу програм, які регулярно отримують на свою адресу позитивні коментарі, завдяки чому їм вдалося набрати чималу популярність.

Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

Програвачі для комп'ютера

У першу чергу варто спробувати знайти відповідь на питання з приводу того, який найкращий плеєр для музики на ПК. Тут варіантів може бути безліч, тому вибирати з їх числа досить важко. Нижче подано перелік додатків, куди увійшли тільки найкращі та якісні продукти.


Winamp

Це найкращий плеєр для музики є всім відомим програвачем, який легко можна скачати в Інтернеті, не витрачаючи гроші. Він знайомий кожному сучасному користувачу і є на ПК практично у кожної другої людини. Ця програма являє собою досить потужний комбайн, здатний зчитувати будь-які формати і навіть відтворювати без гальмування відеофайли. Популярність вона здобула не лише завдяки безкоштовному скачуванню, але і за висококласний звук, а також прекрасний еквалайзер, що по достоїнству вже не раз оцінили професійні діджеї.
Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

Думка користувачів

Люди часто залишають позитивні коментарі з приводу даного продукту для комп'ютера. Вони вказують на підтримку всіх форматів, зручний і швидкий пошук, доступ до світових радіоточок, російськомовне меню і багато інші переваги. Говорячи про недоліки, користувачі відзначають лише періодичні зависання системи після недавнього оновлення програми, хоча ця проблема вже вирішується розробниками.


Songbird

Ця програма також може розглядатися як найкращий плеєр для музики, тому в рейтингу вона присутня не дарма. Вона прекрасно підходить для операційної системи Windows (XP, 7810). В цілому програвач являє собою поєднання найкращих переваг сервісу iTunes і інтернет-браузера Firefox. З цього можна зробити висновок, що дана програма виступає не просто в якості плеєра, а як повноцінний музичний браузер. На ньому можна прослуховувати файли, збережені на комп'ютері або ноутбуці, а також завантажити їх в Інтернеті.

Що кажуть меломани

Люди вважають, що це найкращий плеєр для музики з тієї простої причини, що у нього є набагато більше переваг, які і відрізняють його від конкурентів. До того ж ці плюси вагомі. Найбільш часто у відгуках про програвачі можна зустріти вказівку на систематичні оновлення, які тільки покращують роботу програми, величезна кількість сучасних і стильних обкладинок, можливість роботи на інших операційних системах і створення "розумних" списків треків, здатних самостійно оновлюватися. Крім того, користувачі позитивно відгукуються про підтримку чималого числа мов, в тому числі російського, українського та білоруського.

Aimp

Це найкращий плеєр для музики на комп'ютер особливо подобається людям, які познайомилися з таким пристроєм у 2000-х. Він вважається одним з кращих російськомовних програм з приємним інтерфейсом і досить потужним функціоналом. Головною перевагою програвача виступає його портативна версія, не вимагає установки. Крім того, важливе значення тут має 32-бітна обробка звуку.
Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

Відгуки

Користувачі завжди з захопленням обговорюють даний програвач. Їм він припадає до душі завдяки своїм дивовижним особливостей. Частіше люди вказують на зручну пошукову систему, можливість вибору обкладинки з широкого асортименту, а також присутність налаштування гарячих кнопок, за допомогою яких перегортати або зупиняти треки можливо на панелі, що працює у фоновому режимі. Крім того, користувачі відносять до переваг цієї програми непоганий по функціональності еквалайзер, до якого спочатку додаються готові режими жанрів.

Aero Glass MP3 Player

Серед кращих плеєрів для Windows 10 для музики цей посідає одне з лідируючих місць. Він подобається користувачам своїм неймовірним оформленням. Хоча на перший погляд здається, що скляний дизайн вже давно застарів, насправді виглядає він досить привабливо. Крім того, його перевагою вважається мінімалізм, від якого в захваті всі любителі простоти.

Коментарі

У відгуках реальних людей досить часто зустрічаються відмітки про зручний еквалайзер, а також опції швидкої паузи, яка дозволяє зупиняти програвання одним тільки наведенням курсору в потрібну точку. Більш того, користувачі залишають позитивні коментарі з приводу зчитування будь-яких форматів, а також барвистою візуалізації. Всі ці моменти настільки сильно подобаються людям, що звання лідера це додаток не втрачає вже довгий час, і навряд чи йому доведеться з ним колись розпрощатися.

Foobar 2000

Відповідаючи на питання про те, який плеєр краще для музики, варто сказати і про цю програму. Вона вважається однією з кращих з тієї причини, що зовнішній вигляд вікна виконаний в мінімалістичному стилі. Крім того, це додаток працює швидко, не створює додаткове навантаження комп'ютера або ноутбука і відмінно підходить для будь-якої операційної системи Windows. Крім усього іншого, варто відзначити головна перевага плеєра. Воно полягає в тому, що плеєр має досить скромні вимоги до системи. Це дозволяє не турбуватися користувачам зі слабкими ПК і ноутбуками. Саме з цієї причини багато користувачів встановлюють собі саме цю програму, коли у них не виходить нормально працювати з іншими, більш "голодними" до системних ресурсів.
Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

Думку про програвач

Люди нерідко коментують роботу плеєра і його зовнішній вигляд. Що стосується другого, про нього частіше надходять негативні відгуки, так як його простота влаштовує далеко не всіх користувачів. В іншому ж власники комп'ютерів і ноутбуків з цим плеєром бачать тільки переваги. Наприклад, вони нерідко говорять про його непорочне звучанні, можливість самостійного створення плейлистів, налаштування гарячих кнопок, витягу з архівів і так далі. Загалом, суттєвих мінусів в цьому програвачі користувачі знайти не можуть, але зате плюсів вони виділяють досить багато.

JetAudio Basic

Один з найкращих варіантів для справжніх меломанів має єдиний недолік, який полягає в його розмірі - сам по собі файл важить близько 38 Мб, в той час як інші схожі програми обмежуються максимум 5 Мб. Але пояснюється така величина наявністю чималої кількість цікавих функцій. Тут є чудовий еквалайзер, можливість слухати музику в режимі караоке, робота по заздалегідь виставленим таймеру, контроль швидкості програвання і конвертер аудіофайлів. Цей перелік не можна назвати вичерпним, але знайти і випробувати всі здібності плеєра краще самостійно, щоб більше зрозуміти його функціональність і перевагу перед конкурентами.

Відгуки людей

Користувачі, які використовують цей додаток, відзначають не тільки достатню кількість функцій, але і прекрасний дизайн, а також легке і зрозуміле управління. Крім того, приємно дивує людей підтримка багатоканального звуку і навіть субтитрів, чого від звичайного плеєра ніхто не очікував.

Windows Media Player

Завершує рейтинг кращих програвачів музики на комп'ютері стандартна утиліта, яка є на всіх платформах Windows. Вона відтворює як аудіо, так і відео. На сьогоднішній день цей програвач дуже непогано працює і приємно дивує користувачів новими поліпшеннями, хоча не так давно багато людей скаржилися на його гальмування, велика вага і інші недоліки виробника.

Чим подобається користувачам

Меломани, прослуховують музику саме через цю програму, відгукуються про неї добре. Вони стверджують, що їм цілком зручно весь день використовувати стандартну утиліту, і жоден інший плеєр ніяк не зможе її замінити. Хоча спочатку програма була розрахована для не надто частих запусків, насправді воно чудово справляється зі своєю роботою і може безперервно приносити задоволення користувачеві.

Що вибрати для смартфона

Окремий рейтинг складають програми для Андроїд-пристроїв. Хоча в нього входить не дуже багато варіантів, знайти найкращий плеєр для музики на смартфоні серед них зможе абсолютно кожен користувач. Найцікавіше, що всі ці програми повністю відповідають головним вимогам сучасних користувачів і задовольняють їх бажання без проблем.
Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

Poweramp Music Player

Досить хороший плеєр для музики на "Андроїд" вважається найпопулярнішим серед усього асортименту. На щастя, завантажити його можна в звичайному "Плей Маркеті", а не шукати на просторах Інтернету, чого вимагають деякі інші додатки. Тут присутні всі функції, які можуть знадобитися сучасному користувачеві. Що стосується зовнішнього вигляду, виглядає плеєр досить непогано. Він оформлений в темних тонах і має простий інтерфейс. Також перевагою можна назвати функціональність плеєра - там є 10-ти смуговий еквалайзер, посилення як високих, так і низьких частот, безперервне відтворення файлу та інші можливості.

Відгуки

Користувачі часто відгукуються з позитивної сторони про дизайн сторінок в додатку, а також простоті інтерфейсу. З таким плеєром легко справляється будь-яка людина, незалежно від його віку. Також власників смартфонів з таким доповненням радує безоплатність цієї програми, що зараз є рідкістю, а особливо на такі гарні утиліти.
Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

Player Pro

Кращий МП3-плеєр для музики на телефоні славиться зрозумілим інтерфейсом, шикарним оформленням, а також досить потужними можливостями конфігурації. Тут є можливість вибору з кількох непоганих плагінів, що надаються абсолютно безкоштовно. Саме ці переваги і допомагають додатком утримуватися в Топі вже більше двох років підряд, що зовсім не викликає подиву у користувачів, що встановили його вже давно. Також варто відзначити стрімкий розвиток програвача, адже з кожним новим оновленням він стає все краще, а будь-які недоліки виробник швидко усуває, не завдаючи при цьому шкоди пристрою користувача.

Думка користувачів

Дійсно найкращий плеєр для прослуховування музики на "Андроїд" подобається людям своїм функціоналом, доступністю у "Плей Маркеті", а також розкішним оформленням сторінок. Користувачі щодня викачують програвач, що дозволяє їм насолоджуватися улюбленими музичними творами. На думку людей, це додаток дає найчистіший звук і не гальмує, як його "колеги", особливо після оновлень.

Neutron Music Player

Даний варіант програвача здатний успішно протистояти самим іменитим представникам плеєрів. Він прекрасний своїм високоякісним звуком, 64-бітним движком і чудовим дизайном. Крім того, встановити хороший плеєр для музики на свій смартфон можна абсолютно безкоштовно. Це також є суттєвою перевагою даного додатка. Ця програма позиціонує себе як ідеальний варіант для справжніх меломанів, які не можуть ні дня прожити без улюблених музичних творів і справді по-достоїнству оцінюють якість звучання.

Коментарі

В цілому користувачам все подобається в цьому додатку. Коли новачки запитують у досвідчених слухачів про те, який плеєр для Андроїда" краще для музики, вони вказують саме на цей варіант. До головних переваг користувачі відносять сучасне оформлення додатка, його явну перевагу над іншими, більш популярними програмами, відомими на світовому рівні. Більш того, їм подобається його малий розмір, завдяки чому установка не займає багато часу. Крім переваг люди виділяють і деякі недоліки. Як правило, вони скаржаться на періодичні баги, які часто виникають після оновлень. Хоча, якщо подивитися з іншого боку, цей мінус не настільки великий, адже через кілька днів ця проблема зникає. Крім цього нюансу, негативних сторін плеєра поки нікому відшукати не вдалося.

n7player Music Player

Завершує перелік найкращий плеєр для музики на "Андроїд", який створений розробниками, прагнучи не упустити сучасних тенденцій. Ця програма відноситься до категорії інноваційних, тому вносить у життя кожного користувача свіжий струмінь. Тут працює власний алгоритм сканування твору, який можна налаштувати вручну. Крім того, цей програвач відрізняється від конкурентів тривимірним інтерфейсом, який вміщує в себе величезну кількість тегів, стіну з обкладинками і чимало анімаційних ефектів. Також такий додаток радує аудиоэффектами, можливістю самостійного або автоматичного скачування обкладинок для альбомів, таймер сну, редагування тегів та іншими доповненнями.
Найкращий плеєр для музики: огляд, характеристики і відгуки

Що кажуть люди

Думка реальних користувачів з приводу цього додатка хочуть дізнатися багато людей. Насправді вони зовсім нічого не говорять про негативні сторони програвача, так як їх просто неможливо знайти. Але зате про переваги користувачі пишуть досить часто. Вони виділяють можливість автоматичного об'єднання збірників, скроблінг, вбудовану функцію пошуку файлів та інші функції.

Популярі новини
Загрузка...