Що робити, коли програвачу Windows Media не вдається відтворити файл?

419 0 Новини високих технологій

Програвач Windows Media player - це плеєр, вшитий спочатку в операційну систему Windows, ви можете використовувати його, не викачувавши. Застосовується для відтворення аудіо, відео та фото. Він оснащений " розумною навігацією, віртуальним сховищем - бібліотекою, з легкістю здатний синхронізуватися з зовнішніми пристроями і незамінний при використанні локальної мережі. Також здатний відкривати файли майже всіх відомих форматів, але все ж нерідко зустрічається помилка, коли програвача Windows Media не вдається відтворити файл. Як усунути цю проблему, описано в даній статті.


Чому видає помилку

Як ви могли помітити, всі файли мають свій певний формат, іншими словами, вид стиснення. Помилка з'являється тому, що програвач просто не може прочитати формат запитуваного файлу. Алгоритми стиснення постійно удосконалюються, і часто плеєри не встигають слідом за ними, тим самим викликаючи проблеми читання даних. Для того щоб усунути цю помилку, вам потрібно оновити вам програвач, завантаживши для нього нові кодеки. Тим самим навчивши його читання раніше йому невідомих форматів.

Завантаження кодеків

Часто помилка, коли програвача Windows Media не вдається відтворити файл, може бути викликана тим, що ви запускаєте файл з форматом, невідомим для плеєра. Зазвичай це формати MOV, DVD VOB, MKV, і вирішити роблему ви зможете, завантаживши пак кодеків, наприклад K-Lite Codec Pack. Після скачування вам потрібно буде встановити його на свій комп'ютер, і вам буде доступно більше форматів для відтворення файлів. Також з даними кодеками в паці Media Classic. Він має простий стилем і інтерфейсом, більш зручним і простим у використанні. Відтворювати або зупиняти відеоряд ви зможете всього лише натисканням клавіші "Пробіл". Вибираючи кодеки, слід враховувати, чи підтримує він потрібні вам формати, інформацію про це можна знайти в його описі.


Що робити, коли програвачу Windows Media не вдається відтворити файл?

Заміна програвача

На жаль, коли програвача Windows Media не вдається відтворити файл, але кодеки не допомагають, доводиться вдаватися до пошуку нового плеєра. На даний момент в інтернеті можна знайти безліч програвачів, які навіть перевершують стандартний, наприклад: GOM Player, KM Player, Media Player Classic - Home Cinema, SMPlayer, VLC. У них ви можете бути впевнені, що у вас не буде рассинхрона звуку з відео, пригальмовувань, фризів і інших неприємних помилок. Також там вшиті кодеки, здатні відкривати формати більш широкого спектру. Після установки такого програвача вам не потрібно буде турбуватися про те, чи підійде вам той або інший файл.
Що робити, коли програвачу Windows Media не вдається відтворити файл?

Висновок

Сподіваємося, вам допомогла ця стаття щодо усунення помилки, коли програвача Windows Media не вдається відтворити файл. Пам'ятайте, якщо ви все ж вирішили завантажити кодеки або повністю замінити програвач, то завантажувати його потрібно тільки на офіційному сайті, так як на сторонніх ресурсах ви можете заразити свій комп'ютер і ще більше погіршити становище. Також, встановлюючи новий плеєр, потрібно переконатися, чи підходить він для вашого пристрою. Цю інформацію ви зможете дізнатися на сайті виробника програвача.

Популярі новини
Загрузка...