Новини високих технологій
» » Докладно про те, як оновити "Флеш Плеєр" на комп'ютері

Докладно про те, як оновити "Флеш Плеєр" на комп'ютері

7-02-2018, 12:18
674
Практично кожен користувач сучасного інтернету стикався з таким додатком Flash Player, але ще частіше з його відсутністю, з-за чого відбувалися помилки, через які не було можливості подивитися анімації і відео на різних сайтах. У даній статті ми докладно розповімо, як оновити «Флеш Плеєр» на комп'ютері. Дана стаття настійно рекомендується користувачам, що використовують операційну систему Windows, адже саме для неї і створювався «Флеш Плеєр».

Що таке Flash Player

Досить велика кількість користувачів щодня користується послугами високошвидкісного інтернет-з'єднання, але лише мала частина замислюється про те, як все це влаштовано, але в даній статті ми не тільки вирішимо проблему з графічними елементами, але і розповімо, що ж таке знаменитий Flash Player.


При створенні інтернету ще ніхто не знав, як же всі дані будуть оброблятися та пересилатися з комп'ютера на комп'ютер, постигалось методом проб і помилок. З кожним роком технології ставали все доступнішими, ціни на комплектуючий нижче, а кількість програмістів буквально зашкалювало, адже деякі починали програмувати трохи чи не з середньої школи. З кожним роком з'являлося все більше і більше стандартів для веб-сторінок, але у певний момент багато великі компанії змовилися використовувати лише один, щоб будь-який пристрій без особливих зусиль могла підключитися до абсолютно будь-якого сервера. Такий же шлях чекав і відеофайли, розширень яких була чимала кількість.


Зараз же прийнято використовувати для різного роду анімацій виключно Adobe Flash Player, адже дана веб-програма може заробити в руках навіть зовсім недосвідченого користувача. Будь-анімація, відео, браузерна гра використовується «Флеш Плеєр», однак, не всі видавці браузерів стандарту вкладають його в браузер, все з міркувань компактності, тому проблема того, як оновити «Флеш Плеєр» на комп'ютері задається з кожним роком все частіше і частіше. У даній статті проблема є повністю вирішеною.

Як оновити в «Яндексі» «Флеш плеєр» (на комп'ютері)

Вище ми вже розповідали, що не всі браузери з «Коробки» обладнані подібним програмним забезпеченням. Не варто переживати, адже даний факт можна досить швидко поправити, потрібно лише мати доступ до високошвидкісного інтернет-з'єднання. Заходимо в інтернет магазин вашого браузера, в нашому випадку це «Яндекс браузер» і у нього немає магазину, тому заходимо в інтернет-магазин Google Chrome, або сайт, на якому поширюються розширення для вашого браузера. Вводимо в пошуковому рядку «Flash Player» і завантажуємо найбільш рейтингову версію. Обов'язково перезапускаємо браузер, щоб всі налаштування оновилися. Якщо вас турбує питання того, як оновити «Флеш плеєр» на комп'ютері «Опери», то там ситуація аналогічна, але не зовсім, адже у Opera є однойменний інтернет магазин розширень, де ви в будь-який момент часу і без реєстрації можете завантажити вищевказане. До речі, кількість скачувань і установок даного ЗА необмежено.

Як правильно оновити «Флеш плеєр» на комп'ютері

Цей підпункт не просто так називається, адже в ньому ми будемо встановлювати не розширення Flash Player, а ціле додаток. Чим вони різняться? При першому варіанті дана програма працює тільки у визначеному браузері, а в другому вона працездатна для всіх, навіть для тих, де не передбачено розширення, але мінусом є те, що доводиться періодично оновлювати «Флеш Плеєр»
Інструкція про те, як оновити «Флеш плеєр» на комп'ютері: Запустіть браузер, після чого перейдіть на офіційний сайт Flash Player. Вас негайно сповістять про те, що ваша версія застаріла і її треба оновити, після чого запропонують завантажити файл. Приберіть всі зайві галочки, а тільки потім скачивайте. Дочекайтесь повного завантаження на ваш комп'ютер. Встановіть програму, забираючи зайві галочки від рекламодавців. Після даних не дуже хитрих дій всі ваші браузери будуть використовувати саму останню версію Флеш Плеєра». До речі, зверніть увагу на кожну галочку і на кожну рядок, з якою ви погоджуєтесь під час установки, адже неуважність може призвести до скачування небажаних програм на ваш комп'ютер.

Шахраї

Якщо вам який-небудь один пропонує завантажити його, то настійно не рекомендуємо переходити за посиланням, оскільки є висока ймовірність зараження вашого комп'ютера вірусами. Хорошим сайт можна вважати, якщо близько посилання в браузері у сайту є зелений значок – він свідчить про позитивні відгуки тисяч користувачів по всьому світу. Якщо значок червоний або жовтий, то рекомендуємо не вводити ніякої паролів, а також нічого не нажити, просто спокійно закрити сторінку. Саме так можна розпізнати оригінальний сайт Adobe Flash Player.

На закінчення

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, як оновити «Флеш плеєр» на комп'ютер, адже даний навик є обов'язковим при активному використанні браузера та інтернету зокрема. Переходьте і скачивайте тільки з популярних і рекомендованих ресурсів, щоб зловмисники не змогли залізти у ваш комп'ютер.
Цікаво по темі
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
У наведеній нижче статті піде мова про те, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері», щоб завжди можна було подивитися будь-яку відеозапис без
Чому не працює флеш-плеєр в "Яндекс Браузері"?
Чому не працює флеш-плеєр в "Яндекс Браузері"?
Флеш-плеєр - програма, з якою стикається майже кожен користувач інтернету. У даній статті ми спробуємо розібратися, чому вона не працює в "Яндекс
Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
Flash Player - модуль, який грає важливу роль для сучасних браузерів. У даній статті буде розказано про те, як його встановити, включити і оновити в
Adobe Flash Player: безкоштовно оновити, або Все про встановлення програми на ПК
Adobe Flash Player: безкоштовно оновити, або Все про встановлення програми на ПК
Adobe Flash Player - дуже корисний модуль, без якого працювати в Мережі майже неможливо. У даній статті буде розказано про те, як встановити,
Adobe Flash Player: як включити. Детальна інструкція
Adobe Flash Player: як включити. Детальна інструкція
Майже кожен користувач стикався з програмою під назвою Adobe Flash Player. Як включити її? Що для цього ...