Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"

218 0 Новини високих технологій

В еру сучасних комп'ютерних технологій важко уявити своє перебування в Інтернеті без графічних медіа-файлів, а саме анімації і відео. Без них би Інтернет був навіки застиглою картинкою і не набув такої популярності, яку він має зараз, що навіть обганяє телебачення за переглядами. У наведеній нижче статті піде мова про те, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері», щоб завжди можна було подивитися будь-яку відеозапис без танців з бубном. Стаття рекомендується початківцям користувачам операційної системи Windows.


Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"

Навіщо потрібен «Флеш Плеєр»?

Flash Player – це спеціальний плагін для відтворення різних браузерних ігор і відео. Подібне розширення широко використовується в операційній системі Windows і в браузерах зокрема. Чим гарний такий плагін? Своєю компактністю, багатофункціональністю і малими системними вимогами для власного запуску – саме це і є секрет успіху Adobe Flash Player. До речі, така технологія використовується не скрізь. Наприклад, на комп'ютерах Mac бувають деякі проблеми з відтворенням відео з YouTube, тому що там вони запускаються тільки при наявності останньої версії «Флеш Плеєра». Проте є і мінуси у такого плагіна для браузера – не завжди поставляється в «коробці», тобто разом із встановленим браузером. Тому доводиться заходити на однойменний сайт, після чого завантажувати нову версію, і вже тільки тоді ви зможете отримати доступ до браузерних ігор і відео. До речі, остання версія HTML досить сильно догнала «Флеш Плеєр». Від чого творці заявили, що в майбутньому перестануть випускати свій продукт, але коли – невідомо. У наступній частині статті ми докладно розповімо, як включити і оновити Flash Player.


Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"

Як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері»

Таке питання задають багато користувачів цього браузера. А всі вже тому, що прямо з «коробки» він вам не поставляється. Все це робиться з міркувань швидкості установки і необхідного місця на жорсткому диску. Тому всі великі браузери мають на своєму борту інтернет-магазин, в якій ці додатки та можна скачати. Але сьогодні мова про Flash Player. Інструкція по тому, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері»:
 • Запустіть браузер, після чого дочекайтеся його повного завантаження в оперативну пам'ять. Це займе приблизно 5 секунд.
 • Тепер натисніть лівою кнопкою миші на значок з трьома горизонтальними смужками в правому верхньому куті.
 • Відкриється меню опцій браузера, серед усього іншого, потрібно знайти «Розширення» - це місце, де відображаються всі діючі плагіни.
 • Відкриється спеціальна сторінка, де будуть різні плагіни, серед них знайдіть Flash Player і поруч з ним кнопка «Включити», якщо він у вас з якоїсь причини відключений.
 • Якщо у вас немає такого плагіна, то рекомендуємо подивитися наступний пункт статті, де ми будемо оновлювати і встановлювати такий плагін.

  Як увімкнути оновлення «Флеш Плеєра» для «Яндекс. Браузера»

  Подібним питанням часто задаються ті користувачі, які ось-ось встановили чистий образ операційної системи, або з якихось причин Flash Player не хоче оновлюватися сам по собі, хоча в ньому така функція присутня. Інструкція по тому, як оновити і встановити «Флеш Плеєр» для «Яндекс. Браузера»:
 • Відкрийте браузер, після чого введіть в рядку пошуку Adobe Flash Player.
 • Перша сторінка буде необхідною. Далі вам буде запропоновано завантажити інсталяційний файл. Зробіть це. Однак поряд зніміть галочку, що ви хочете завантажити, крім цього, ще якийсь додаток. Вони бувають різні.
 • Коли файл повністю завантажено, відкрийте його подвійним клацанням миші, після чого прочитайте угоду і встановіть.
 • Закрийте браузер і дочекайтеся установки. Вітаємо, тепер ви користувач самої останньої версії «Флеш Плеєра».
  Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
 • На закінчення

  Сподіваємося, що, прочитавши нашу статтю, ви зрозуміли, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері». Наведені вище інструкції повністю підходять і для інших браузерів під операційну систему Windows.

  Популярі новини
  Загрузка...