Найпростіші способи поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки без комісії

154 0 Новини високих технологій

Залишитися без зв'язку — задоволення сумнівне. Можна пропустити важливий дзвінок, повідомлення або лист на електронну поштову скриньку. Періодичне відстеження та поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки без комісії або готівкою — потреба будь-якого абонента. Розповімо про декілька способів, як можна оплатити послуги оператора з мінімальними тимчасовими витратами, не використовуючи кеш.

Разове поповнення рахунку "Tele2 банківської картою

Таку можливість надає на своєму веб-сайті сам оператор стільникового. Для цього потрібно виконати перехід на офіційний ресурс компанії. Перегорнувши головну сторінку трохи вниз, можна побачити розділ "Поповнення та перекази". Для вводу даних призначений 2 поля: у першому потрібно прописати номер телефону, у другому ввести бажану суму. Будьте уважні, в шапці розділу повинен бути вибраний варіант "Банківська карта". Для цього способу існує обмеження по сумі. Мінімальний платіж може бути виконаний на 100 рублів. Гранична сума разової транзакції — 15000 рублів.


Клацанням на кнопці "Поповнити" підтверджується правильність вказаних даних. Після цього виконується перехід на нову сторінку, де потрібно ввести інформацію про банківську карту. Галочка навпроти "Зберегти для подальшого використання" дозволяє прив'язати карту для автоматичного застосування реквізитів при повторній оплаті через сервіс. Отримане SMS-повідомлення на підключений до пластику телефон з кодом служить для введення пароля у відповідному полі вікна, що з'явилося. Зарахування коштів відбувається миттєво.

Як оплатити послуги "Теле2" з мобільного банківського додатка?

Другий спосіб передбачає використання додатка, встановленого на смартфоні або планшеті.
Найпростіші способи поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки без комісії
Послідовність процедури поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки Ощадбанку виглядає наступним чином:
 • Слід завантажити додаток.
 • Ввести пароль, що захищає доступ до розрахункового рахунку від третіх осіб.
 • Виконати пошук розділу, призначеного для оплати послуг мобільних операторів.
 • Вибрати оператора, вказати номер телефону, ввести суму платежу і вибрати карту, з якої буде здійснюватися списання.
 • Баланс поповнюється в лічені хвилини за умови відсутності профілактичних робіт на стороні банку.


  Поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки через банкомат

  У разі відсутності доступу до персонального комп'ютера або ноутбука з інтернетом і негативному балансі мобільного телефону можна скористатися послугами банкомата. Спосіб також користується популярністю у людей, які сумніваються в безпеці інтернет-платежів. Для поповнення рахунку достатньо вставити картку в картоприймач, на клавіатурі ввести PIN-код, вибрати розділ оплати послуг.
  Найпростіші способи поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки без комісії
  Аналогічно вказують номер Tele2 і вводять з клавіатури суму платежу. Згоду на транзакцію підтверджується натисканням на кнопку Enter на екрані або клавіатурі пристрою. Якщо банкомат не має проблем з доступом до інтернету, зарахування відбувається моментально.

  Оплата через інтернет-банк

  Цей метод передбачає авторизацію і вхід в особистий кабінет на сайті обслуговуючого банку. Пройти процедуру можна, вказавши ідентифікатор, як у випадку з Ощадбанком, або номер прив'язаного телефону і пароль.
  Найпростіші способи поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки без комісії
  В меню здійснюється пошук відповідного пункту. Також можна ввести в пошуковому рядку назву оператора Tele2 і буде виконана переадресація на відповідний розділ оплати. Як і в інших випадках, вказується номер телефону, особовий рахунок якого потрібно поповнити. Перевірте обмеження щодо мінімальної та максимальної суми платежу. В іншому випадку у проведенні операції буде відмовлено. Оновлення стану рахунку sim-карти оператора відбувається дуже швидко. При використанні цього способу не забувайте регулярно оновлювати антивірусні програми, які відстежують не лише загрози у системі, але і виявляють приховані програми, які призначені для розкрадання даних про реквізити для входу в особистий кабінет.

  Додатковий спосіб платежу з банківської картки

  Якщо в крокової доступності знаходиться салон мобільного оператора Tele2 або мереж "Зв'язковий", "Евросеть", можна звернутися до співробітників для поповнення балансу. Персонал уточнить номер телефону, суму платежу і запропонує розрахуватися за допомогою картки, або готівкою.
  Найпростіші способи поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки без комісії
  У фірмових відділах та абонентських точках прийом платежів завжди виконується без комісії. При оплаті через "Зв'язковий" або "Евросеть" попередньо уточнюйте умови. Періодично вони змінюються. Можуть стягувати комісію в будь-якому разі або при оплаті тільки через оператора. У таких салонах також встановлені термінали, через які найчастіше платежі проводяться безкоштовно. Банківські картки зазвичай приймають безпосередньо на касі магазину.

  Оплата через "Яндекс.Гроші"

  Платіжна система також надає можливість виконати поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки. Можна використовувати пластик будь-якого банку, платіжної системи або віртуальний гаманець в системі. Без наявності облікового запису на "Яндексі" оплатити послуги не вийде. Необхідно пройти реєстрацію або авторизацію в сервісі. Платежі менше 5 тисяч проводяться без зняття комісії. Якщо сума перевищує зазначений ліміт, "Яндекс.Гроші" зніме комісію 2 %. Для проведення транзакції стандартно вказують номер телефону та бажану суму. На другому кроці вибирають, звідки будуть списані кошти: банківська карта або гаманець. Вся процедура займає не більше кількох хвилин. Можна використовувати обліковий запис на сайті або через мобільний додаток, встановлений на девайсі.

  Якщо опинилися в іншій країні

  Таким абонентам стільникового оператора доступні всі способи поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки, крім проведення операції через банкомат та фірмові салони. При використанні сім-карти російської компанії слід заздалегідь уточнити питання щодо тарифікації в міжнародному роумінгу на дзвінки, вхідні і вихідні SMS.
  Найпростіші способи поповнення рахунку "Теле2" з банківської картки без комісії
  І не забувайте, використання автоплатежа може істотно заощадити ризики залишитися без зв'язку.

  Популярі новини
  Загрузка...