Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?

291 0 Новини високих технологій

Платіжна система PayPal дуже популярна в багатьох країнах світу. І це не дивно, оскільки з її допомогою можна оплачувати покупки практично у всіх найбільших інтернет-магазинах. На самому початку появи сервіс був доступний тільки в Австралії, США і Західній Європі, трохи пізніше до цього списку приєдналася Росія. З недавніх пір доступ до PayPal відкрили і в країнах СНД, правда, перелік можливостей для них набагато вже. Далі ми розглянемо, як працює PayPal в Білорусі, як зареєструватися та ін.

Що таке PayPal

Платіжна система PayPal є найбільшою світовою онлайн-майданчиком, в дослівному перекладі це звучить як «товариш, допомагає платити». Заснована вона була групою молодих однодумців в 1998 році, трохи пізніше, в 2002 році, сервіс викупила компанія eBay. З того самого моменту бо?більшу частину угод, проводяться на світовому аукціоні, стали здійснювати через PayPal.


Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?
Принцип роботи сервісу простий – людина проходить процес реєстрації на офіційному сайті платіжної системи і прив'язує до особистого кабінету одну або більше банківських карток з функцією оплати в Інтернеті. Після виконання цих умов йому більше не доведеться кожного разу шукати дані карти і вводити їх, достатньо просто увійдіть у особистому кабінеті PayPal і оплатити покупку. По суті, це простий і надійний спосіб вчинення правочинів у Глобальній павутині.

Переваги сервісу

Зручність використання системи для користувачів полягає в наступних моментах:
 • В оплаті беруть участь справжні грошові кошти, а не «титульні знаки», як у більшості подібних платіжних системах.
 • Глобальний охоплення сервісу PayPal дає можливість покупцям здійснювати операції в онлайн-магазинах по всьому світу.
 • Комісія за проведення операції відсутня.
 • Прийом платежів PayPal Білорусі здійснюється практично миттєво.
 • Пропадає необхідність щоразу вносити дані платіжної карти – всі операції відбуваються через особистий кабінет PayPal.
 • Реквізити банківської картки відомі тільки системі, це є гарантією безпеки.
 • PayPal в Білорусі заявляє, що кошти, сплачені за товар, будуть переведені продавцю тільки після того, як підтвердиться факт доставки до місця призначення.
 • Для чого платіжна система PayPal потрібна білорусам? У першу чергу, з її допомогою зручніше здійснювати покупки в Інтернеті, наприклад, на eBay. Жителям Білорусі більше немає необхідності спеціально для покупок в Мережі оформляти пластикову карту в литовському банку. Крім того, ті, хто періодично купує квитки на літак, купують тури або бронюють готелі, швидше за все, стикалися з проблемою, коли не вдавалося здійснити оплату карткою. У цьому випадку PayPal дуже виручає, оскільки найчастіше є альтернативний варіант – оплата через платіжну систему.

  Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?

  PayPal в Білорусі

  Цей сервіс з'явився в Республіці Білорусі відносно недавно, лише в 2014 році, але і досі він функціонує з певними обмеженнями. Перше, що неможливо не помітити з перших секунд перебування на сайті – англомовний інтерфейс, який з'являється при виборі країни Belarus, тобто PayPal російською мовою в Білорусі немає і поки не передбачається. Друге – людям, які проживають у Білорусі, доступний тільки «персональний» тип облікового запису, в той час як в інших країнах існує ще і «корпоративний». І третій недолік полягає в тому, що вивести електронні гроші, як, власне, і отримати переклад всередині самої системи, неможливо, тому що в Білорусі на PayPal прийом коштів не здійснюється. Операція з перерахування грошей на рахунок може бути здійснена в єдиному випадку – повернення через непередбачених проблем з продавцем.
  Оплата покупок з гаманця PayPal в Білорусі здійснюється безкоштовно, за відправку коштів сервіс комісію не стягує. Але потрібно бути уважним, оскільки система не звертає уваги, в якій валюті зберігаються гроші на банківській картці, при проведення операції може бути проведена автоматична конвертація, яка не завжди вигідна власникові облікового запису. За стандартами сервісу вона здійснюється на розсуд системи, за проведення операції списується 4 $ від суми покупки.
  Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?

  Зміна налаштувань

  В персональному кабінеті користувача є функція, що дозволяє змінити цю настройку, щоб конвертація виконувалася банком, де була оформлена картка. Щоб це зробити необхідно:
 • Увійти в Profile – My money.
 • Знайти рядок My preapproved payments і натиснути клавішу Update.
 • Перейти в розділ Set Available Funding Sources.
 • У переліку, що з'явився на кожній картці клікнути Conversion Options.
 • Далі, натиснути Bill me in the currency listed on the seller's invoice.
 • Зберегти.
 • Реєстрація в PayPal

  Отже, як створити PayPal в Білорусі? Процес реєстрації в цій платіжній системі дуже простий, він складається всього з декількох кроків. До переваг сервісу можна віднести те, що відкриття рахунку та його обслуговування здійснюються безкоштовно, без комісій.

  Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?
  Як вже було зазначено вище, інтерфейс сайту для Білорусі поки тільки англомовний, тому для зручності рекомендується використовувати вбудовану функцію перекладу, яка є в будь-якому браузері. Процес реєстрації складається з наступних кроків:
 • Зайти на офіційний сайт www.paypal.com і натиснути на кнопку Sign Up, розташовану у верхньому кутку праворуч.
 • Вибрати місцерозташування Belarus, але найчастіше це визначається автоматично.
 • Далі, тип рахунку – особистий. Про те, що на сьогоднішній день в Білорусі доступний тільки він, ми говорили вище. Тобто користуватися платіжною системою PayPal в Білорусі мають право лише фізичні особи.
 • Після цього заповнюється реєстраційна форма, допускаються тільки латинські символи. Вся інформація вводиться у відповідності з тим, що зазначене в паспорті, це важливо! А також варто звернути увагу на те, що адреса електронної пошти, вказану під час реєстрації, буде використовуватися в якості Login для авторизації в особистому кабінеті, а також він буде номером рахунку. Тому дуже важливо правильно вказувати e-mail, а ще краще зробити індивідуальну поштову адресу на сервісах gmail.com або yahoo.com.
 • Натиснути клавішу PayPal і пройти перевірку шляхом введення коду, зображеного на картинці.
 • На останньому етапі система запропонує прив'язати в рахунку банківську карту. Про те, як це зробити, читайте нижче.
 • Прив'язка картки до рахунку PayPal

  Щоб здійснювати електронні платежі PayPal в Білорусі, потрібно до особистого кабінету обов'язково прив'язати банківську карту з функцією оплати в мережі. У якій валюті відкрита ваша карта – значення не має, але власнику вигідніше, щоб вона співпадала з грошовою одиницею більшості платежів. Можна для цієї мети використовувати навіть зарплатну картку, але з умовою, що на ній підключені наступні функції: валютно-обмінні та закордонні операції, а також оплата в Інтернеті. Однак слід знати, що підтримуються не всі карти. Тому перед прив'язкою карти слід уточнити інформацію у своєму банку, який видав пластик.
  Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?

  Як прив'язати карту

  Процедура прив'язки карти складається з наступних кроків:
 • У формі реєстрації вказати номер банківської карти, що складається з 16 цифр, період дії та код із трьох цифр, розташований на зворотному боці.
 • Наступний рядок - «Біллінг-адреса». Це адреса, який був вказаний при оформленні самої карти (найчастіше місце прописки) заповнюється автоматично на підставі інформації, введеної при реєстрації рахунку. Для зміни адреси потрібно натиснути клавішу Change. Перед тим як здійснювати операцію по прив'язці карти, необхідно переконатися, що на балансі є сума не менше 3 доларів. Для чого вона потрібна, читайте нижче.
 • Натиснути кнопку Continue. Після цього на екрані вийде повідомлення з привітанням про успішне створення рахунку. В процесі прив'язки карти для її перевірки система списує з балансу деяку суму (приблизно 1 $), але не варто переживати, ці гроші будуть повернуті на рахунок протягом 30 днів. Це потрібно для того, щоб упевнитися в працездатності карти.
 • Далі необхідно зайти в електронну пошту, вказану при реєстрації, знайти там лист від PayPal і перейти за посиланням у ньому для підтвердження адреси.
 • Як бачите, завести гаманець PayPal в Білорусі досить просто – варто лише зареєструватися в системі і додати в свій профіль банківську карту. Однак це ще не все! Після прив'язки картки потрібно пройти процес верифікації, тобто підтвердити те, що саме власник облікового запису є держателем картки. Що це за процедура і як її зробити?
  Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?

  Верифікація

  Підтвердити факт належності картки необхідно наступним чином:
 • Зайти в особистий кабінет і натиснути у вікні повідомлень на клавішу Link and confirm credit or debit card.
 • У віконці з'явиться повідомлення про списання з карти невеликої суми (приблизно 15 євро), натисніть Continue.
 • Після цього відкриється нова сторінка, де система запросить у користувача транзакційний код з 4 символів. Де його взяти? Якщо на карті підключена послуга СМС-оповіщення про проведені операції, то прийде повідомлення із сумою списання і кодом. Ще цю інформацію можна дізнатися в інтернет-банкінгу шляхом перегляду виписки операцій. Якщо ні тієї, ні іншої послуги не підключено, то завжди можна отримати виписку в терміналі банку, у співробітника підрозділу або по телефону.
 • Важливо! Для проходження верифікації надається тільки три спроби, тому варто заздалегідь подбати про наявність грошей на рахунку, а також упевнитися в працездатності карти. Після введення коду транзакції процес верифікації вважається завершеним. Рахунку присвоюється статус Verified, що в перекладі означає "підтверджений".

  Як поповнити баланс PayPal

  Не знаєте, як оплатити PayPal в Білорусі? Потрапляючи в особистий кабінет користувача, ви завжди будете бачити нульовий баланс, але не варто лякатися цього, оскільки сума доступних коштів визначається загальним значенням на всіх прив'язаних платіжних картах. Тобто поповнювати рахунок облікового запису не потрібно, достатньо лише вносити кошти на карту. При здійсненні оплати гроші списуються безпосередньо з банківського рахунку, який прив'язаний до гаманця.

  Висновок засобів

  Як вже було зазначено в самому початку, грошовий висновок PayPal в Білорусі на банківські картки неможливий безпосередньо, але існує альтернативний спосіб переведення коштів у готівку. Це єдиний варіант, що дозволяє вивести гроші, але він супроводжується значними втратами, оскільки потрібно оплатити кілька видів комісії. Крім того, що система PayPal надає можливість оплачувати товари і послуги по всьому світу шляхом відправлення грошей продавцю на його гаманець, вона також дозволяє переказувати кошти на рахунок інших платіжних сервісів, в числі яких знаходиться WebMoney. Цим можна скористатися наступним чином – з PayPal виконується переклад ресурсів на електронний гаманець системи WebMoney і вже звідти проводиться переведення на банківську картку.
  Гаманець PayPal в Білорусі: як ним користуватися?
  Незважаючи на те що процедура складається з декількох кроків, і здається складною, в результаті заощадження надходять на рахунок практично миттєво. Але є у цього способу негативний момент — оплата комісії за кожну дію:
 • За проведення операції по виведенню коштів на гаманець іншого сервісу.
 • За поповнення картки з рахунку WebMoney.
 • Внутрішня конвертація валют (при необхідності).
 • Додаток для мобільного телефону

  Щоб користувачам було зручніше здійснювати операції і користуватися системою постійно, було випущено додаток PayPal для мобільного телефону, доступно воно для трьох основних операційних систем: Android, iOS і Windows Phone. Правда, і тут для жителів Білорусі можливості дуже обмежені – вони можуть тільки переглядати історію операцій і дізнатися про залишок коштів на рахунку.

  Популярі новини
  Загрузка...