Новини високих технологій
» » Як видалити карту з "Аліекспрес": способи

Як видалити карту з "Аліекспрес": способи

16-03-2017, 21:49
1 049
Китайська майданчик торгівлі – "Аліекспрес" зараз користується величезною популярністю по всьому світу, тому як там можна за незначну суму придбати не тільки товари, але і продовольчі продукти. Дизайн інтернет-магазину настільки простий і зрозумілий, що навіть у людини, яка вперше опинилася на сайті не виникає проблем в пошуку товарів. Але коли мова заходить про оплату товарів або заміні платіжних даних, тут з'являються питання навіть у досвідчених користувачів.

Нюанси

Як видалити карту з "Аліекспрес"? Всі фінансові операції на торговому майданчику відбуваються в сервісі «Мій Alipay». Після здійснення першої закупівлі до акаунта користувача автоматично прив'язується банківська карта, з якою здійснювалась виплата. Якщо відомості карти застаріли/помінялися або ви просто її не використовуєте, рекомендується відв'язати або внести зміни.


Як видалити карту з "Аліекспрес"

Увійдіть в особистий кабінет під своїм логіном і паролем. Знайдіть розділ «Мій Alipay», навіть якщо раніше ви не проходили у ньому процес реєстрації. Далі перед вами з'явиться анкета, яку потрібно заповнити, вказавши особисті і паспортні дані. Після реєстрації стане доступна сторінка платіжної системи. На вказану раніше електронну пошту вам буде спрямована посилання для підтвердження реєстрації, пройдіть по ній та активуйте сервіс «Мій Alipay». Увійдіть в особистий кабінет Alipay і відкрийте розділ Settings (Налаштування), розташований вгорі на панелі завдань. Там знайдіть пункт Manage your cards ("Управління картами"). Як видалити дані карти з "Аліекспрес"? Перед вами з'явитися перелік карток, прив'язаних до вашого аккаунту. Необхідно вибрати ту, що слід виключити і натиснути клавішу Remove ("Видалити"), розташовану поруч. З'явиться спливаюче віконце, де потрібно знову натиснути клавішу Remove ("Видалити"), підтвердивши тим самим операцію.
Якщо всі дії виконані правильно, то інформація автоматично оновиться, а ви побачите порожній екран з написом, що до вашого аккаунту не прив'язаний ні однієї банківської карти.

Як внести зміни щодо даних карти на "Аліекспрес"

Як вже говорилося раніше, система торговельної площадки автоматично зберігає інформацію про банківських картах і звертається до них при подальших оплатах. У деяких випадках може знадобитися оновити ці дані, наприклад:


Ви перейшли на обслуговування в інший банк, значить, поміняли дані. Тепер вам потрібно шукати, як видалити карту з "Аліекспрес". Період дії картки закінчився, і вам видали нову з іншим номером, і інше. Якщо в момент оплати ви не станете схвалювати запропонований системою номер колишньої карти, а введете нову, то дані зміняться автоматично і гроші спишуться з неї.

Як внести зміни щодо даних карти

Виберіть товари і відправте їх у кошик. Заповніть всі необхідні рядки (адресу доставки та інше). Натисніть клавішу «Оплатити товар», тим самим підтверджуючи покупку. Виберіть засіб оплати – банківська карта. Як видалити карту з "Аліекспрес"? Зітріть з поля заповнені механічно дані колишньої карти і напишіть нові: Ф. В. О; номер банківської карти; період дії; CVV код, що складається з трьох чисел, що знаходяться із зворотного боку картки поруч з магнітною смугою.
6. Виконавши всі операції, натисніть «Оплатити замовлення». 7. Введіть код підтвердження, відправлений у вигляді СМС на прив'язаний до банківської карті номер телефону. Дані нової карти збережені, залишилося очистити інформацію про колишньою. Як видалити номер карти з "Аліекспрес", описано вище. В принципі, видаляти попередню банківську карту зовсім не обов'язково, платіжною системою «Мій Alipay» передбачена можливість збереження до п'яти різних банківських карт (Visa, Maestro, MasterCard). При оплаті покупки на "Аліекспрес" вам буде запропоновано вибрати одну з прив'язаних карт, операцію необхідно підтвердити паролем. Приємного користування системою платежів «Мій Alipay» для покупок на Aliexpress!
Цікаво по темі
Як видалити карту з «Аліекспрес»: покрокове керівництво
Як видалити карту з «Аліекспрес»: покрокове керівництво
Багато користувачі набувають якісні та недорогі товари на сайті «Аліекспрес». Після оформлення першого замовлення за акаунтом покупця закріплюється
Поняття Alipay: що це і як ним користуватися?
Поняття Alipay: що це і як ним користуватися?
Сучасний шопінг вже давно вийшов за межі торгових центрів і модних бутиків. Інтернет-користувачі все ...
Як відв'язати карту від Aliexpress швидко і зрозуміло
Як відв'язати карту від Aliexpress швидко і зрозуміло
Важко зараз знайти людину, яка не зробила хоча б одне замовлення через інтернет-магазин. Одним з найбільш ...
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
"Аліекспрес" - інтернет-гіпермаркет, про якого знають по всьому світу. З кожним роком сайт лише набирає популярності у людей зі всього світу, а
Як на «Аліекспрес» відновити пароль, якщо клієнт забув?
Як на «Аліекспрес» відновити пароль, якщо клієнт забув?
Ситуація з втратою пароля досить буденна в сьогоднішньому світі інтернет-користувачів. І іноді ця задача стоїть досить гостро. Чому? Найчастіше в
Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах
Як відв'язати карту від Aliexpress в сучасних умовах
В даний час електронна комерція все глибше входить у життя кожної людини, що живе в нашій країні. Кількість покупок, що здійснюються через