Як на одному телефоні встановити два "Ватсапа": основні способи

190 0 Новини високих технологій

Популярність сучасного месенджера WhatsApp обумовлена здатністю обмінюватися безкоштовними дзвінками та повідомленнями. Додаток підтримує встановлення на будь-яку операційну систему, проте деякі користувачі звикли спілкуватися зі смартфонів, які підтримують дві сім-карти. В результаті чого вони почали шукати шляхи вирішення, як на одному телефоні встановити більше одного аккаунта "Ватсап". Розробники месенджера не запровадили подібну функцію при його створенні, однак існують способи, що дозволяють вирішити проблему.

Як працює "Ватсап" на телефон з двома сім-картами?

Як на одному телефоні встановити два "Ватсапа": основні способи
Звичайний смартфон, який підтримує використання двох сім-карт, що дозволяє встановити "Ватсап", використовуючи лише один номер телефону. Розробники не впровадили в функціональні обов'язки програми можливість підтримувати відразу декілька облікових записів на одному пристрої. У підсумку, якщо користувач працює зі стандартною версією програми, то йому доведеться вибрати саме той номер, на який приходить найбільша кількість дзвінків.


Однак для багатьох людей, які користуються одночасно двома сім-картами, така недоробка є досить незручним варіантом. Незважаючи на обмеження, більшість з них прагнуть розібратися у тому, як встановити два "Ватсапа" на один телефон з двома сім-картами.

Допускається використання двох акаунтів "Ватсап" на одному телефоні?

Згідно з офіційною версією месенджера, подібний варіант не передбачений, однак сучасний прогрес в області технологій дозволяє обійти будь-які перешкоди на шляху до досконалості. Тому завжди знайдуться люди, які зможуть обійти всі правила.
Як на одному телефоні встановити два "Ватсапа": основні способи
Важливо враховувати, що способи установки програми відрізняються в залежності від операційної системи, встановленої на смартфоні. В результаті методика, як встановити два "Ватсапа" на один телефон з двома сім-картами на айфон і "Андроїд", буде трохи відрізнятися.


Установка двох акаунтів "Ватсап" на один телефон: "Андроїд"

Сучасні користувачі, які не згодні з діючими обмеженнями застосування, намагаються знайти всілякі методи, щоб дізнатися, чи можна встановити два "Ватсапа" на телефон. Чинне правило «один пристрій – один обліковий запис», як виявляється, можна обійти. Вибір другого способу установки програми залежить від операційної системи.
Як на одному телефоні встановити два "Ватсапа": основні способи
Для пристроїв, що працюють на базі Android, фахівці розробили додаткові утиліти, чого не можна сказати про iOS. Допоміжне програмне забезпечення є безкоштовним і доступно для скачування в офіційних магазинах програми. Як встановити два "Ватсапа" на один телефон? Це цілком актуальна проблема для сучасного світу технологій. Скачати додаток "Ватсап" на два номери, використовуючи операційну систему Android, можна за допомогою таких програм як Parallel Space, GBWA і Disa. Як правило, установка другого примірника програми не є безпечною, і розробники не несуть ніякої відповідальності за збереження даних користувачів. І цей факт варто обов'язково врахувати.

Перший спосіб установки: Parallel Space

Отже, перший спосіб установки другого додатка "Ватсап" на мобільний пристрій полягає у використанні Parallel Space. Програмне забезпечення доступне для скачування в Play Market і дозволяє створювати копії додатків, що робить їх використання набагато ефективніше і зручніше.
Як на одному телефоні встановити два "Ватсапа": основні способи
Після завантаження та установки програми Parallel Space необхідно буде ввести додатковий номер телефону для початку роботи. Якщо ж буде використано той самий номер, то програма не буде нормально функціонувати. Іконка другого примірника "Ватсап" буде помітно відрізнятися від оригіналу, проте не є перешкодою для повного розкриття всіх можливостей програми.

Другий спосіб установки: GBWA

Перед тим як на одному телефоні встановити два "Ватсапа", необхідно завантажити сам додаток GBWA і оновити "Ватсап". Це дозволить створити взаємодія між додатками. Працювати додаток буде без особливих проблем, якщо смартфон підтримує більше однієї сім-карти. В іншому випадку доведеться змінити телефон, вставити другу сім-карту і заново пройти підтвердження через sms-повідомлення. Пройти активацію можна за допомогою голосового виклику, на який слід зареєструватися. Під час здійснення дзвінка буде продиктований спеціальний код, який потрібно буде ввести для підтвердження здійснених дій.

Третій спосіб установки – Disa

Розробники Disa помітно постаралися над створенням програми, завдяки якій можна створити ще один аккаунт "Ватсап". Тому у більшості користувачів не виникає проблем з тим, як на одному телефоні встановити два "Ватсапа". Для установки Disa також потрібно скористатися послугами Play Market, а після установки додати примірник "Ватсап" і пройти перевірку особистості, використовуючи номер мобільного телефону.

Установка копії "Ватсап" на одному пристрої Apple

Як на одному телефоні встановити два "Ватсапа": основні способи
Пристрій Apple практично нічим не відрізняється від звичайних смартфонів. Щоб встановити копію "Ватсап" на iPhone, потрібно зробити наступне:
  • завантажити додаток TuTuHelper з офіційного сайту програми;
  • дозволити завантаження сертифіката в смартфон;
  • в налаштуваннях в панелі управління вибрати Winner Media Co., LTD і відзначити «Довіряти»;
  • відкрити завантажену програму і за допомогою пошуку "Ватсап";
  • через деякий час месенджер буде знову встановлений, після чого необхідно ще раз підтвердити довіру користувача.
  • Виконання перерахованих вище дій приведе до встановлення копії програми "Ватсап" на iPhone. Якщо досконально розглянути, як на одному телефоні встановити два "Ватсапа", те важливо відзначити, що користувач робить всі маніпуляції на власний страх і ризик. Ризик можливий також при використанні стороннього програмного забезпечення, так як є ймовірність скачування вірусів, які можуть нашкодити смартфону і його працездатності.

    Популярі новини
    Загрузка...