Огляд кнопкових телефонів з "Ватсап"

89 0 Новини високих технологій

Так званих кнопкових телефонів стає все менше. Хоч їх і вважають застарілими і функціонально обмеженими пристроями, тим не менше, і сьогодні серед нас є ті, хто віддає перевагу користуватися ними. Тим більше, що зараз є можливість придбати телефон, в якому кнопкова клавіатура сусідить з сенсорним дисплеєм, що дає йому ряд переваг над стандартними девайсами. У цій статті ми допоможемо бажаючим придбати кнопковий телефон з підтримкою "Ватсап".

Про "Ватсап"

Так називається додаток, яке дає можливість людям обмінюватися миттєвими текстовими повідомленнями. За допомогою неї можна також пересилати фотографії, відеозаписи, аудіозаписи. Додаток зробили безкоштовним в 2016 році. Сьогодні кожен сьомий житель Землі їм користується.


Огляд кнопкових телефонів з "Ватсап"

Про телефони

Неважко зрозуміти, що додаток "Ватсап" кнопкових телефонів буде коректно працювати не на всіх пристроях такого типу. Підійдуть з них лише наступні:
 • працюють на операційних системах "Віндовс", Android або iOS
 • мають ОЗП великих обсягів;
 • оснащені камерою, яка вбудована в "тіло" телефону;
 • підключаються до Інтернету.
 • Сьогодні створюються кнопкові телефони, "Ватсап" на яких вже встановлено. Тобто в ці телефони не потрібно завантажувати програму самостійно, а можна відразу ж його задіяти для прийому і передачі текстових даних та ін.

  Відповідні моделі телефонів

  Настав час поговорити про тих моделях телефонів, які або вже мають в своєму функціоналі програми "Ватсап", або володіють можливістю туди його встановити. Перерахуємо деякі з них.


  Elari Safephone

  Цей девайс оснащений сенсорним дисплеєм (його діагональ дорівнює 24 дюйма), незважаючи на те що він кнопковий. Розробники забезпечили цей телефон двома камерами - фронтальній і тилової, а також червоною кнопкою SOS. Пристрій з числа тих, що підтримують 3G.
  Огляд кнопкових телефонів з "Ватсап"

  Sonim XP6

  Цей пристрій має 8 Гб вбудованої і 1 Гб оперативної пам'яті. У нього також як і у вищеназваного аналога є сенсорний дисплей. Телефон підтримує 4G, оснащений акумулятором потужністю 4800 мАч.

  RugGear RG310

  Ще один девайс, на який варто звернути увагу тих, хто хоче придбати кнопковий телефон з додатком "Ватсап". Апарат функціонує на ОС "Андроїд", версія 42. Телефон з двома sim-картами працює з технологіями 3G. Отримавши у користування це пристрій, можна буде застосовувати технології WI-FI і GPS. На RugGear RG310 встановлені дві камери.

  Nokia Asha 300 Red

  У цьому пристрої, продаж якого почалася восени 2011 року, встановлена кнопкова клавіатура і сенсорний екран. На даному телефоні, акумулятор Li-lon типу і пластиковим корпусом, встановлена камера 4.0 Мпікс. Телефон оснастили вбудованою пам'яттю 128 Мб. Пристрій має слот для карти пам'яті. У даній статті ми розповіли лише про кількох кнопкових телефонів, на які є можливість встановити додаток "Ватсап". Насправді, їх набагато більше. Так що проблем з вибором відповідного пристрою у вас виникнути не повинно.

  Популярі новини
  Загрузка...