Як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс» будь-якої моделі? Загальна інструкція

105 0 Новини високих технологій

У цьому огляді буде поетапно описано алгоритм того, як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс». Причому як цифрові, так і аналогові телепрограми. При цьому джерелом сигналу передач може бути ефірна антена або кабельне обладнання. Зазвичай новоспечені власники таких пристроїв бояться даної операції і залучають фахівців для її виконання за додаткову плату. Але поетапно виконуючи в подальшому викладені дії, реалізувати її не складе особливої праці.

Як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс» будь-якої моделі? Загальна інструкція

Що таке аналогові та цифрові канали?

До того як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс» будь-якої модифікації, розберемося з тим, у якому форматі зараз транслюються передачі. До недавніх пір програми можна було дивитися тільки в аналоговому мовленні. При такому підході на одній частоті міг перебувати тільки один канал. Діапазон частот при цьому розподілявся на дециметровий і метровий. Всього таких каналів було 60 і цим числом і було обмежено максимальну кількість програм. Також при цьому якість одержуваного зображення було досить низьким.


Зараз же все більша кількість передач переходить в цифровий формат. У цьому випадку телепрограми особливим чином кодуються і на одній частоті може перебувати до восьми каналів. В додаток до цього якість картинки покращується в рази.
Як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс» будь-якої моделі? Загальна інструкція

Що для їх прийому потрібно?

Окремо також варто відзначити ще й той момент, що деякі телепрограми йдуть в ефірному мовленні в аналоговому або цифровому форматі. У першому випадку потрібен звичайний тюнер. А в другому випадку в специфікаціях мультимедійного центру має бути маркування DVB-T2. Це означає, що тюнер в пристрої підтримує цифрове ефірне мовлення. Інші ж телепрограми у вигляді сигналу надходять від обладнання різних кабельних операторів по проводах. У цьому випадку тюнер повинен підтримувати режими DVB-С або ж DVD-С2. Знову-таки передачі можуть йти як в аналоговому форматі, так і в цифровому.


Як результат, не може приймати цифрові передачі старий телевізор «Філіпс». Налаштувати канали неможливо на таких пристроях з тієї причини, що тюнер, встановлений у них, може приймати лише тільки аналогові телепрограми. А ось для прийому цифрових передач потрібна приставка для декодування сигналу. В інших випадках достатньо наявності сучасного телевізора. Також знадобиться сигнальний кабель, по якому телепрограми від обладнання провайдера будуть надходити на вхід пристрою. Також для перегляду ефірних програм знадобиться антена.

Збірка телевізора. Його підключення

Як налаштувати цифрові канали на телевізорі «Філіпс» будь актуальною модифікації на сьогоднішній день? Перший етап такої операції – це його складання за прикладеної інструкції і комутація. Після того, як нова подібний пристрій доставлено, його необхідно дістати з упаковки і зібрати. Далі слід встановити на місце використання. Наступний етап – це підведення комунікацій. Спочатку підводимо силовий кабель від мережі електропостачання отримувати харчування. Потім один його кінець з роз'ємом підключається до відповідного гнізда мультимедійної системи. А другий, на якому знаходиться вилка, підключається до розетки мережі електропостачання.
На завершальному етапі підводимо сигнальний провід і встановлюємо його штекер в гніздо ANT IN. З допомогою останнього і буде надходити картинка телепрограм на мультимедійний центр.
Як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс» будь-якої моделі? Загальна інструкція

Програмний пошук

Наступний етап в тому, як налаштувати телевізор «Філіпс» на прийом каналів в різному форматі. Це пошук доступних трансляцій із застосуванням автоматичного режиму. Для цього досить його включити, увійти в головне меню пристрою і вибрати підпункт «Налаштування». У ньому потрібно вибрати розділ «Канали». Потім вибрати в ньому «Автопошук». Далі з'явиться запит на те, які сигнали пристрій повинен шукати. Тому потрібно задати тип підключення: «Ефірне» або ж «Кабельне». Також ставимо, який формат у одержуваного сигналу, – аналоговий, цифровий або ж аналого-цифровий. Після цього система буде аналізувати весь спектр і знайде всі доступні програми. На це піде від 10 до 15 хвилин. Як бачите, не так вже складно налаштувати канали на телевізорі «Філіпс». Далі потрібно зберегти отриманий список за результатами сканування. Після цього можна почати використовувати за призначенням мультимедійний центр.
Як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс» будь-якої моделі? Загальна інструкція

Висновок

У цьому огляді ми пояснимо, як налаштувати канали на телевізорі «Філіпс». Цей алгоритм універсальний і може бути використаний на будь-такий розважальної системи. Він досить простий, і з його виконанням не повинно виникнути проблем.

Популярі новини
Загрузка...