Налаштування цифрових каналів на телевізорі Samsung. Універсальна інструкція

117 0 Новини високих технологій

У цьому матеріалі буде викладена універсальна інструкція з налаштування цифрових каналів на телевізорі Samsung будь-якої моделі. Це досить проста операція, виконувати поетапно викладені в подальшому маніпуляції не складе особливої праці. Також будуть наведені рекомендації щодо того, який спосіб підключення в якому випадку найбільш оптимально вибрати.

Налаштування цифрових каналів на телевізорі Samsung. Універсальна інструкція

Комутація

Будь-яка налаштування цифрових каналів на телевізорі Samsung починається з того, що в повному обсязі виконується його складання, а потім комутація. Тобто на першому етапі телевізор необхідно взяти з упаковки. Потім зібрати і встановити на місці експлуатації. Потім потрібно підключити силовий шнур до роз'єму мультимедійного пристрою одним кінцем, а виделкою – до мережі електропостачання. Потім підводимо сигнальний провід і підключаємо його до входу з маркуванням ANT. Знову-таки сигнальний провід може подавати інформацію від антени або ж від обладнання будь-якого кабельного провайдера.


Програмна налаштування

Далі налаштування цифрових каналів повинна бути реалізована на рівні софту. Для цього задаються початкові параметри пристрою, до яким відносяться його розташування, поточні значення місцевого часу і, звичайно ж, дати. Потім необхідно зайти в меню «Налаштування» і вибрати пункт «Канали». Далі активується режим автопошуку шляхом вибору однойменного пункту в меню. Перед його запуском необхідно задати лише джерело телевізійних програм. Це може бути або антена, або кабельний термінал. Далі система здійснить автоматичний пошук і знайде всі доступні програми. Після закінчення даного етапу потрібно буде лише зберегти отриманий список.

Тестування

На завершальному етапі налаштування цифрових каналів на телевізорі Samsung будь-якої модифікації потрібно перевірити список телепрограм і переконатися в їх працездатності. Для цього достатньо пройтися по всім транслюються передач і переглянути якість картинки. Як правило, проблем з цифровим телебаченням не виникає і все налаштовується з мінімальною участю людини. Після цього можна переглядати різні канали.
Налаштування цифрових каналів на телевізорі Samsung. Універсальна інструкція

Висновок

В рамках цього матеріалу викладена коротка інструкція з налаштування цифрових каналів на телевізорі Samsung будь-якої сучасної модифікації. Кабельні програми краще переглядати в містах. А ось бездротовий прийом телепрограм є безальтернативним в сільській місцевості. Саме відштовхуючись від цього умови, рекомендується вибирати джерело телетрансляцій.

Популярі новини
Загрузка...