Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль: всі способи

1159 0 Новини високих технологій

Використання паролів відійшло на другий план, оскільки багато смартфони обзавелися сканером відбитків пальців. Але якщо система не розпізнає відбитки, вона запитує секретну комбінацію. Тому кожен користувач зобов'язаний знати, як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль.

Захист

Раніше особливою популярністю користувалися цифрові та графічні ключі. Вони допомагали захистити пристрій від сторонніх осіб. З часом з'явилися сканери відбитків пальців. Перший час вони працювали нестабільно. Іноді доводилося повертатися до цифрового шифрування. Зараз стали користуватися популярністю сканер особи людини, що вперше з'явився в iPhone. Але поки що цей варіант захисту не завжди справляється і знову-таки доводиться звертатися за допомогою до звичайних паролів.


Звикнувши до такого простого способу, як сканер відбитків пальців або особи, користувач забуває шифрування. Йому доведеться розбиратися, як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль.

Способи розблокування

Звичайно, найпростішим варто вважати варіант Hard Reset. Але не завжди користувач готовий розлучитися з особистими файлами і конфігурацією. Тому він шукає інші варіанти:
 • використання аккаунта Google;
 • допомога аккаунта Flyme;
 • програма SMS Bypass;
 • консоль ADB Run.
 • Кожен метод має свої нюанси, тому їх варто розглянути і розібратися з тим, як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль.
  Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль: всі способи

  Акаунт Google

  Смартфони Meizu функціонують на операційною системою Android. Тому при першій же завантаження нового пристрою з'являється повідомлення про те, що його потрібно підключити до відповідного облікового запису.


  Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль? Потрібно вводити його до тих пір, поки не з'явиться повідомлення про те, що більше цього робити не можна. Зазвичай у власника є 5 спроб. На екрані з'явиться напис «Забули ключ?». Необхідно використовувати пароль від Google і дані облікового запису для доступу до системи. Після можна буде поміняти шифрування на нове.

  Аккаунт Flyme

  Смартфони Meizu працюють на основі системи Android. Але при цьому розробники створили фірмову оболонку, яка дещо змінює зовнішній вигляд інтерфейсу. Реєстрація в Flyme не обов'язкова, але вона допоможе дізнатися, як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль облікового запису Google. Тому краще здійснити реєстрацію на всяк випадок, щоб не зіткнутися з подібними проблемами. Розблокувати пристрій можна за таким же алгоритмом, як у попередньому варіанті. Потрібно ввести п'ять разів невірний пароль. Після обрати введення даних облікового запису Flyme. Далі просто поміняти шифрування.
  Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль: всі способи

  Програма SMS Bypass

  Деякі люди не використовують і половину опцій смартфона. Тому, зіткнувшись з цим питанням, поняття не мають, що робити. Також деякі просто можуть не пам'ятати дані облікового запису. Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль Flyme і Google? Можна спробувати програму SMS Bypass. Багато рекомендують відразу встановлювати цю утиліту на всякий випадок. Але найчастіше софт потрібен вже після всього, що сталося. Власникові смартфона потрібно завантажити цю програму, але доступу до меню у нього немає. Для цього доведеться використовувати комп'ютер. Потрібно завантажити на нього програму InstallAPK, завдання якої - встановлювати програми на смартфон з ПК.
  Отже, на комп'ютер потрібно завантажити допоміжний софт, а також знайти програму SMS Bypass. Далі потрібно запустити InstallAPK і підключити пристрій до комп'ютера.
  Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль: всі способи
  У конфігурації програми можна буде вибрати смартфон, а праворуч - спосіб підключення. Можна використовувати USB-кабель або Wi-Fi модуль. Далі потрібно клікнути по програмі, яку ми хочемо встановити на смартфон. Коли утиліта буде завантажена, можна вимкнути гаджет від ПК. Тепер необхідно знайти ще один телефон, з якого можна було б відправити SMS-повідомлення на заблокований пристрій з текстом: 1234 reset. Тепер можна ввести рандомные цифри. Смартфон буде приймати будь-які паролі. Варто пам'ятати, що даний варіант підійде в тому випадку, якщо активна опція «Налагодження USB». Лише так вдасться розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль.

  Консоль ADB Run

  Допомагає з даним питанням і популярний сервіс 4PDA. Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль, знають багато користувачів цього ресурсу. Часто йдеться про запуск консолі ADB Run. Цей варіант допомагає в тому випадку, якщо ви не тільки забули паролі від усіх облікових записів, а й на смартфон можна встановлювати сторонні додатки. Тобто в цьому випадку телефон не буде приймати файл APK, навіть з активною налагодженням по USB.
  Для цього методу потрібен комп'ютер. Перед цим бажано до нього підключити смартфон і встановити всі необхідні драйвери для коректної роботи.
  Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль: всі способи
  В інтернеті знаходимо настановні файли для кожної моделі Meizu. Далі достатньо їх розпакувати в папку. Після можна підключити смартфон до ПК, але гаджет повинен бути вимкнений. Далі потрібно перейти в «Диспетчер пристроїв». Зробити це можна через вікно «Мій комп'ютер». Необхідно клікнути правою кнопкою миші по вільній області і вибрати «Властивості». Вгорі буде знаходитися вкладка «Вид», яка допоможе показати всі приховані пристрою. У цьому випадку смартфон відображається в рядку «Інші пристрої». Крім нього там можуть бути ще якісь підключені апарати. В цьому випадку потрібно подивитися на назву. Зазвичай смартфон названий версією мобільного процесора. Після того як ви знайдете телефон, потрібно буде клацнути по ньому і вибрати команду «Оновити». Система зажадає папку з драйверами. Потрібно вказати їй шлях до тієї, в якій зберігаються викачані розпаковані файли. Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль облікового запису Meizu та інші шифрування? Далі потрібно включити пристрій, але не відключати його від ПК. Далі шукаємо в інтернеті ADB Run і встановлюємо консоль. Запускається вона у форматі «Блокнота» від Windows. Тут вказані всі можливі команди керування телефоном. Потрібно ввести цифру "6", щоб перейти в меню Unlock Gesture Key. Після відкриється нове вікно. Тут варто вибирати той варіант, який підходить вам. Якщо був встановлений графічний ключ, можна використовувати перші дві команди, якщо цифрове шифрування, то третю, а четвертий варіант підійде для тих, хто встановив цифровий пароль root-пристрої.

  Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль: всі способи
  Після можна перезапустити пристрій і воно перестане вимагати код.

  Hard Reset

  Цей варіант також допоможе вирішити проблему, як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль. Він найпростіший із запропонованих, але підійде тим, хто готовий розпрощатися зі всіма особистими даними. Скидання до заводських налаштувань призводить пристрій в його первісний стан. Запустити Hard Reset можна за допомогою кнопок включення і збільшення гучності. При цьому смартфон повинен бути відключений. На екрані з'явиться спеціальне меню для відновлення. Потрібно вибрати пункт Clear Data або Wipe Data, і почати видалення даних. Процес займає кілька хвилин, а після пристрій самостійно перезавантажується.
  Як розблокувати телефон Meizu, якщо забув пароль: всі способи
  Скидання - багато в чому панацея від всіх системних проблем. Будь-які помилки або збої, викликані неправильним користуванням або іншими шкідливими програмами, можна усунути таким способом. Смартфон стає "чистим". З нього видаляються всі файли, які не були встановлені спочатку.

  Популярі новини
  Загрузка...