Айфон заблокований: що робити?

25252 0 Новини високих технологій

Зараз світ практично неможливо уявити без нових технологій. Все прагне до більш швидкому розвитку і технології стають все більш уразливі. Тепер майже кожен, хто володіє новим телефоном, ноутбуком або планшетом, воліє захищати свої дані за допомогою добре продуманого пароля. Особливо часто цим користуються ті, хто працює з різними банківськими переказами та особистими даними.

Айфон заблокований: що робити?
Для захисту даних свого айфона більшість користувачів ставлять паролі. Але бувають невеликі прогалини в пам'яті, з-за яких не вдається розблокувати його. Також пристрій може бути заблоковано і іншими шляхами, наприклад, коли стався злам телефонного апарату. Про те, як розблокувати заблокований айфон в тих чи інших ситуаціях ви дізнаєтеся в цій статті.


Як розблокувати айфон без пароля?

Якщо ваш айфон заблокований, то не треба сильно переживати, адже є перевірені способи для його розблокування. Насамперед бажано мати можливість підключення до iTunes на ПК, ноутбук або нетбук.
Айфон заблокований: що робити?
Якщо пароль введений неправильно певну кількість раз, в результаті чого був айфон заблокований, то синхронізувати з iTunes все одно можна. Перш ніж змінити пароль для входу в пристрій, який потрібно підключити телефон до USB за допомогою стандартного кабелю з комплекту. Варто обов'язково синхронізувати всю інформацію, щоб була можливість відновити її.

Кроки для перезапуску айфона

Айфон заблокований, але терміново потрібно ним скористатися? Для цього можна застосувати спеціальний режим DFU. Перезапустіть айфон з допомогою наступних кроків:
 • Одноразово натисніть клавішу блокування і кнопку «Home», потримайте кілька секунд.
 • При появі логотипу на айфоні потрібно відпустити кнопку блокування, але при цьому тримати кнопку «Home».
 • Далі слід дочекатися сповіщення про синхронізацію з iTunes.
 • При виявленні телефону комп'ютером буде видно режим відновлення.
 • Тепер необхідно підтвердити дану процедуру.
 • Тепер айфон заблокований (при втраті пароля) лише на деякий час до закінчення процесу синхронізації. Телефон повернеться в режим DFU, але вже без пароля.


  Айфон заблокований: що робити?
  Процедура розблокування заблокованої айфона без коду захисту проста, але тривала. Найчастіше власники заздалегідь від'єднують телефон від ПК. Це небажано робити, так як при неправильному відновлення вся інформація може повністю стертися. Крім цього, при майбутньої експлуатації можуть виникати системні збої при роботі айфона. Якщо ви зіткнулися з даною проблемою, то вищевикладена методика вам обов'язково допоможе, але пам'ятайте, що розблокувати iPhone без підтримки iTunes нереально.

  Інші способи розблокування

  Безліч користувачів говорить про те, що в працездатності операційної системи iOS існують прогалини, які дозволяють обійти захисний код, зробивши екстрений виклик. Але компанія Apple закрила цю помилку, тому намагатися зламувати айфон без захисного коду не вийде.
  Айфон заблокований: що робити?
  Також є й інша методика - коли через iExplorer рекомендують позбавитися від файлу паролем iPhone, але цей варіант навряд чи допоможе досягти поставленої мети. Деякі власники айфонів, що змінювати пароль на айфоні можливо через спеціальну програму Find my iPhone. На жаль, цей метод також недійсний.

  Айфон 5 S заблокований: що робити

  Як розблокувати айфон 5 S, якщо він заблокований? Апарат можна розблокувати за допомогою джейлбрека. Цей спосіб дуже легкий, всього лише потрібно завантажити програму SemiRestore. Для здійснення скидання потрібно OpenSSH, його можна взяти на різних доступних сайтах. Далі потрібно підключити айфон 5 S, запустити додаток і після роботи програми натиснути в головному вікні програми кнопку SemiRestore.
  Айфон заблокований: що робити?

  Як розблокувати айфон 5 якщо він заблокований

  Зробити це можна за допомогою ще одного способу. Заблокований айфон 5 S можна розблокувати за допомогою сервісу iCloud. Для здійснення необхідних дій потрібно переконатися в працездатності інтернету на ПК. Крім цього, повинна працювати програма Find my iPhone.
 • Перейти в програму пошуку від iCloud.
 • Увійти за допомогою ID і пароля.
 • Переконатися в тому, що даний сервіс знайшов айфон в режимі online (повинен висвітлюватися зелений кружечок).
 • Клікнути по телефону і натиснути клавішу «Стерти».
 • Дана методика видалить всі дані з айфона, тому бажано заздалегідь їх зберегти.

  Боротьба з шахраями

  Якщо айфон заблокований шахраями, що робити? Спочатку потрібно обговорити, як не дати зловмисникам отримати доступ до Apple ID, саме завдяки цьому і виникає вірогідність віддалено блокувати телефон.
 • Не використовувати адреси електронної пошти для Apple ID. Дані адреси легкодоступні для зловмисників.
 • Робити пароль до Apple ID важким, менш доступним для злому. Цей метод рекомендує сама корпорація Apple. Більш того, якщо пароль виявився легкий, то Apple ID, образно висловлюючись, «змусить» поміняти пароль на більш складний, це відбудеться при вході на веб-сторінку управління Apple ID.
 • Айфон заблокований: що робити?
  Тепер перейдемо до основного відповіді на питання. Що робити, якщо висвітилося повідомлення "Блокування айфона".
 • Переконатися в тому, що айфон і правда заблокований, і розблокувати самому не виходить. Для цього потрібно зайти під своїми даними в програму «Знайти iPhone» на офіційному сайті icloud.com. Якщо вийшло зайти в цю програму, то одразу ж треба зняти блокування і швидше змінити пароль до Apple ID.
 • Найчастіше шахраї дуже просто зламують Apple ID, тобто заздалегідь знають пароль до аккаунту, але не одразу змінюють пароль. Тому є великий шанс вирішити швидко і самостійно цю проблему.
 • Якщо "погані люди" серйозно поставилися до цієї справи і змінили пароль на новий, вони можуть вимагати з вас гроші для розблокування. Без всяких роздумів слід звернутися до техпідтримки Apple. У даній службі допоможуть вирішити цю проблему навіть без пред'явлення документів про те, що айфон є особистою власністю.
 • Бувають різні ситуації, і якщо все ж техпідтримка не допомогла, то доведеться передати гроші шахраям, бо телефон більше не розблокувати. Відразу після розблокування гаджета слід поміняти пароль, створити новий і дуже складний.
 • Не варто відразу панікувати і перераховувати певну суму зловмисникам, спочатку треба випробувати всі варіанти рішення, які були викладені вище.

  Розблокування iphone 5 S, якщо забутий Apple ID

  Люди, які забувають Apple ID або адресу поштової скриньки, зустрічаються c незручної ситуацією і змушені доводити, що айфон знаходиться у їх володінні. В цьому випадку потрібно виконати якісь дії.
  Перед продажем телефону слід неодмінно від'єднати прив'язку, а також деактивувати сервіс «Знайти айфон».
  Айфон заблокований: що робити?
  Завдяки цьому майбутній власник зможе без перешкод використовувати всі функції. Під час покупки айфона завжди слід перевіряти дану функцію, вимкнена чи включена вона. Для перевірки необхідно увійти на сайт icloud.com у вкладку activationlock, знадобиться заповнити тільки IMEI апарату, який купуєте. Це допоможе уникнути проблем з активацією айфона при втраті контакту з попереднім користувачем.
  Розблокування айфонів є важким процесом, який не всім дається легко. Найбільш важливим моментом у процесі розблокування є чек, який підтверджує покупку апарату.

  Навіщо потрібна блокування

  Однією з обставин є оновлення iPhone до 7-ї версії iOS, в якої була створена функція «Знайти айфон», покликана зменшити кількість крадіжок айфонів. Але нарівні з шахраями постраждали і користувачі, які придбали пристрій у попередніх власників. Отже, якщо власник айфона при продажу не від'єднає від свого особистого облікового запису, то покупець має великий шанс придбати заблокований телефон. Зараз є багато фахівців, які пропонують послуги по розблокуванню айфонів, але, на жаль, багато хто з них виявляються зловмисниками. Тепер у вас є певні знання щодо того, як бути якщо айфон заблокований. Що робити - тепер ви знаєте!

  Популярі новини
  Загрузка...