Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування

244 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день потреба в інтернеті є у багатьох людей. Хтось виходить в мережу через планшети, телефони. Хтось для цих завдань активно користується комп'ютером або ноутбуком. Але сьогодні все більшу популярність набирає ще один спосіб потрапляння в мережу через телевізор. Звичайно, не всі пристрої підходять для цих завдань. Але такі моделі присутні в магазинах в солідному асортименті. А для виходу в мережу, як правило, застосовується модемна система. І тому все актуальнішим стає завдання: як можна підключити модем до телевізора?

Відповідні телевізори

Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
Інтернет-підключення можливе лише до моделі телевізора, має опцію Смарт-ТВ. У моделях без цієї опції відсутні програми для перегляду відео та відкриття сайтів. Є модифікації без Смарт-ТВ. Однак у них є вихід під мережний шнур – LAN. І вихід в мережу можливий по кабелю. Потрібен маршрутизатор. Але смарт-опції відсутні. Тут порт LAN передбачено не для виходу в мережу, а для перегляду відео - і фотоконтенту і прослуховування аудіофайлів з пристроїв. При цьому процеси відбуваються тільки в рамках локальної мережі. Використовується технологія DLNA.


USB-порт і модем

У сучасних моделях телевізорів є роз'єми USB. І при покупці люди цікавляться, чи можна підключити модем до телевізора такого типу. Фахівці стверджують, що безпосередньо під'єднати пристрій через зазначений порт не вийде. Виробник таку опцію за замовчуванням не передбачає. Але синхронізувати модем з телевізором можна, застосувавши маршрутизатор або кабель. Далі запропоновано методи для практичної реалізації такого підключення.

Самі популярні методи

Їх усього два:
 • Через кабель.
 • Через Wi-Fi.
 • Для їх здійснення потрібен якісний USB-модем. Він повинен підтримувати технологію 4G. І часто люди, що мають в арсеналі це пристрій, задаються питанням: а як підключити модем до телевізора? Адже при цьому повинно вийти і якісне з'єднання. Для цього комплект потрібно поповнити маршрутизатором. А прямий зв'язок модему з телевізором не принесе бажаного результату. Маршрутизатор також іменують роутером. При його покупці потрібно вивчити його функціональні дані. Він повинен сполучатися з тим модемом, який ви задіюєте для підключення.

  Використання Wi-Fi роутера

  Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
  Перед цією операцією ознайомтеся з інструкцією до придбаного телевізору. Подивіться його робочі характеристики. У нових телевізорах є вбудовані механізми бездротового з'єднання. Хоча зустрічаються моделі без цих механізмів. Тоді потрібно зовнішній пристрій. У нього повинен бути той же виробник, що і біля телевізора.


  Зайдіть в налаштування телевізора. Підключіть його до мережі через Wi-Fi. Просто виберіть свою мережу із запропонованого переліку та введіть пароль. Якщо таких налаштувань немає, значить, немає і інтегрованого модуля Wi-Fi. Доведеться використовувати кабельне з'єднання або зовнішній адаптер.

  Кабельне з'єднання

  Як підключити телевізор через модем таким способом? Адже така зв'язок є більш практичною і надійною. Подається сигнал тут сильніший і стабільний. Тільки в приміщенні виходить багато проводів, але їх можна як-небудь заховати. Як підключити модем до телевізора в цій ситуації? Потрібно покроково реалізувати наступні стадії:
 • На роутері є задні порти LAN.
  Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
  Вони так і позначені. Якщо порт всього один і вже використовується, тоді його потрібно «розмножити». Для цього є допоміжні пристосування: хаб і світч.
 • Застосовується патч-корд.
 • Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
  Одне його закінчення встромляється в незайнятий порт роутера. Друге – в інтернет-порт телевізора.
  3. Запускайте обидва пристрої. На пульті від телевізора натисніть «Налаштування» (спеціальна кнопка). В загалом меню зупиніться на пункті «Мережа». Розкривається підменю. В ньому обирайте дротову налаштування мережі. Тисніть «Ок». 4. Налаштуйте мережевий адресу свого телеприемника. З'явиться віконце такого типу:
  Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
  В окремих ситуаціях люди плутаються, як підключити модем інтернет до телевізора, коли не автоматично налаштовується IP-адресу. Зазвичай він не статичний, тобто визначається за замовчуванням, може змінюватись. В інших випадках його потрібно налаштовувати вручну. Це вимоги комп'ютерної мережі. Наприклад, так може статися при наявності нешаблонной маски підмережі. Так чи інакше, спочатку вибирайте «Автонастроювання IP». І телевізор самостійно владнає питання зі своєю адресою і погоджує його з роутером. Питання з DNS-сервером також вирішується без участі користувача в налаштуванні. Натисніть «ОК». Дротова зв'язок встановлено. Телевізор тепер служить виходом в інтернет. Для цього запускається інтегрований браузер. Можна провести додаткову перевірку з'єднання. Спробуйте включити який-небудь відеоматеріал в режимі онлайн. Таке вирішення питання: як підключити модем до телевізора за допомогою кабелю? А щоб з'єднання, що йде через телевізійний приймач, що характеризувалося високою якістю, тарифний план у використовуваного модема повинен мати високу швидкість. Та й маршрутизатор краще брати могутніше.

  Питання по телевізору без смарт-опцій

  Підключають модем до телевізорів, які не належать до категорії Смарт? Відповідь негативна. Це питання вирішується підключенням спеціальної приставки.
  Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
  Для її підключення до телевізора використовується HDMI-кабель. На приймач приставка виводить зображення. Сама вона функціонує на Android. Таким способом телевізор перетворюється в своєрідний планшет. Зазвичай виробники подібних приставок створюють дуже комфортний інтерфейс користувача для налаштувань. Також операційна система пристроїв оптимізована для експлуатації на великому екрані. У магазинах такі приставки присутні у величезній кількості. Є моделі з різними параметрами і потужністю. Одні можуть підтримувати 4k, інші – ні. Їх цінники демократичні. Лідером продажів є модель Xiaomi Mi Box 3 що працює з 4K. Не менш популярні такі модифікації: 1.MAG 410. 2. Dune HD Neo 4K. 3. OzoneHD. 4. Apple TV. Такий апарат підключається одним із класичних способів: через кабель або Wi-Fi. Далі в якості докладного прикладу представлено підключення п. 4.

  Підключення моделі Apple TV

  Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
  В її комплекті є:
 • Сама модель.
 • Провід для харчування.
 • Пульт.
 • Цей арсенал треба доповнити кабелем HDMI. Інший варіант – компонентний видеопровод з аналоговим аудиокабелем. Для виходу в мережу потрібен доступ до мережі Wi-Fi, обліковий запис iTunes Store. Для роботи приставки необхідні такі системні критерії:
 • MAC OS X 1047.
 • iTunes 7.6
 • Підключення через кабель HDMI

  Цей кабель йде у відповідний порт (HDMI) приставки. Підключається провід живлення. При відсутності такого порту триває робота з компонентним відеокабелем.
  Як підключити модем до телевізора: особливості підключення, інструкція, налаштування
  Принцип підключення роз'ємів з одного боку до роз'ємів телеприемника такий:
 • Роз'єм зеленого кольору підключається до роз'єму Y.
 • Синій роз'єм – до Pb.
 • Червоний – до Pr.
 • Роз'єми з іншого його боку йдуть до підходящим гнізд приставки. Її аудіопорти з'єднуються з відповідними портами приймача. Для цього потрібен аналоговий аудіокабель. Підключається і шнур живлення.

  Варіант настройки через Wi-Fi

  У приставки є підменю "Налаштування мережі". У ньому в запропонованому переліку ви побачите свою мережу. Введіть пароль, якщо необхідно. Вкажіть потрібні дані:
 • IP-адреса,
 • маску підмережі,
 • ваш роутер,
 • сервер DNS.
 • Збережіть змінені опції. Зачекайте. Для налагодження контакту потрібно близько 2-3 хвилин. Якщо вихід в мережу реалізується за допомогою інтернет-кабелю, то додатково налаштовувати приставку не треба.

  Останній етап

  На ньому потрібно синхронізувати систему з iTunes. Відкрийте цей ресурс на комп'ютері. Натисніть на іконку Apple TV, а потім на напис "Натисніть для налаштування". Піде процес автоматичної настройки. Він вимагатиме введення пароля з п'яти знаків. Введіть його. Та після цього процесу він відображається на телевізорі. Назвіть цю мережу, як побажаєте. Збережіть зміни. Ситуація: модема немає, є кабель. Коли модем відсутній, а є лише кабель, наданий компанією-провайдером, ситуація ускладнюється. Для вирішення дилеми є два шляхи:
 • Пряме під'єднання до телевізора за допомогою кабелю. Обов'язкові умови: формат підключення від провайдера через «Динамічний» або «Статичний» айпішнік. При другому варіанті прописуйте вручну необхідні дані, що надаються провайдером. Це адреси шлюзів, DNS і т. д.
 • Застосування роутера. До цього шляху необхідно вдатися, коли для виходу в мережу потрібно вводити логін і пароль.
 • Популярі новини
  Загрузка...