Новини високих технологій
» » Як оновити телевізор "Самсунг" самостійно?

Як оновити телевізор "Самсунг" самостійно?

7-02-2018, 12:58
1 488
Samsung Smart TV – відмінний вибір. Якщо ви вибрали в якості нового телевізора Samsung Smart TV, то ця стаття – дійсно те, що вам потрібно. Вся інформація про оновлення ПО для телевізора Samsung буде представлена далі, і єдине, що залишиться – виконати необхідні дії.

Особливості марки Samsung

Чому варто вибирати для використання саме ці телевізори, і в чому позитивні особливості марки "Самсунг"? По-перше, звичайно ж, співвідношення ціни та якості. В даній ціновій ніші телевізори "Самсунг" вигідно відрізняються від своїх аналогів наявністю системи Smart TV, яка дає можливість перетворити за допомогою клавіатури нову покупку в повноцінний комп'ютер. Ця унікальна система дозволяє при наявності доступу в Інтернет абсолютно безкоштовно оновлювати контент і завантажувати додатки з Мережі. Таким чином, оновлення "Смарт ТВ" в телевізорах "Самсунг" пропонується, як і оновлення для інших програм, абсолютно безкоштовно.


Дисплей "Супер-PVA"

У всіх телевізорах серії "Смарт" передбачено наявність кращих в світі дисплеїв SPVA. Тобто будь-який елемент серії не тільки містить унікальну начинку, що дозволяє ефективно працювати з Мережею, але і зовнішнє виконання, що перевершує середні очікування. Трохи про технології SPVA (Super-PVA), якою оснащена серія "Смарт ТВ". Її фірмове відміну – збільшення кутів огляду і в цілому вдосконалена технологія РК-панелей PVA. Покращена система організації пікселів дозволяє, в свою чергу, поліпшити якість зображення на будь-якому серійному дисплеї.


Оновлення телевізорів серії "Смарт" через Інтернет

Можна оновити телевізор "Самсунг" самостійно, враховуючи всю складність його начинки і унікальність поєднання компонентів? У цьому черговий плюс марки – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Крім того, для роботи з телевізором можливе використання жестів або голосу. Завдяки технології Smart Interaction, ця можливість з'являється в числі інших.

А тепер безпосередньо про те, як самостійно провести оновлення

Для того щоб дізнатися, як оновити "Самсунг", телевізор 4 серії "Смарт", по-перше, ви повинні підключити його до Інтернету. Є два варіанти підключення: Wi-Fi або по дроту. А) Підключення по вай-фай. Обов'язково наявність назви мережі і пароля доступу. До будь-якої мережі, виявленої пристроєм, краще не підключатися. В залежності від моделі пульта виберіть кнопки Home ("будиночок") або Menu. В обох випадках необхідно буде з даних пунктів перейти в меню «Налаштування». З «Налаштувань» потрібно перейти в «Мережу». У меню «Мережа» знайти «Відкрити налаштування мережі». Натиснувши на «Відкрити налаштування мережі», перейти до вибору мережі. В даному випадку - варіант «Бездротова». З'явилися варіантів виберіть і введіть пароль від мережі. Дочекайтеся повідомлення «Телевізор підключений до бездротової мережі». Якщо телевізор не підключиться, перевіряйте пароль на правильність і Caps Lock. Також можлива перезавантаження вайфай-роутера, проблема може бути в ньому. Як оновити "Самсунг", телевізор 4 серії, без Мережі? У разі повторних випадків відсутності з'єднання зверніться до провайдера. Інтернет обов'язково повинен бути підключений.
При наявності стійкого з'єднання і чинного підключення, дотримуючись інструкції, ви підключите мережа менше ніж за 10 хвилин. Б) Підключення за допомогою кабелю.

Як оновити "Самсунг", телевізор 4 серії "Смарт", через безпроводове підключення?

Воно може бути прямим (не рекомендується): кабель провайдера з'єднується з телевізором відразу. Такий варіант не буде діяти у разі необхідності для підключення до Інтернету введення пароля і логіна. Рекомендований варіант: з'єднання через роутер. Кабель провайдера підключається до роутера, а потім телевізор також включається в нього. Для підключення через роутер: В маршрутизатор вставляється кабель WAN. В телевізор і роутер вставляється кабель LAN. На телевізорі місце підключення кабелю LAN позначено відповідними літерами. Увійдіть в меню телевізора через кнопки пульта Home або Menu (в залежності від моделі пульта). В меню виберіть «Налаштування». В «Налаштуваннях» - «Мережа». Потім потрібно перейти в «Відкрити налаштування мережі». Тип мережі – «Кабель». Зачекайте, поки завершиться підключення і з'явиться напис «Телевізор підключений до Інтернету».

Заключні кроки

Після того, як підключення до Інтернету через будь-які варіанти мереж виконано, питання про те, як оновити "Самсунг", телевізор 4 серії "Смарт", як і раніше залишається актуальним, адже поки ми виконали тільки частина того, що потрібно. У пункті «Меню» (кнопка «будиночок» або Menu) і виберіть пункт «Підтримка». Потім – «Оновлення ПЗ». «Оновити зараз» - телевізор перевірить наявність оновлень. Якщо нові версії є, з'явиться варіант «Оновити зараз?». Виберіть відповідь «Так». Зачекайте, поки телевізор завантажить нову прошивку, не вимикайте його. Після завантаження оновлення телевізор вимикається і вмикається знову сам. Готово! Ви зуміли самостійно встановити оновлення для телевізора Samsung.

На закінчення

Сподіваємося, що стаття була для вас цікавою і ви зуміли знайти відповіді на найскладніші питання. Спасибі за увагу, дорогі читачі.
Цікаво по темі
Дублювання екрану на телевізор
Дублювання екрану на телевізор
У цій статті розглянуто питання про те, як правильно виконати дублювання екрану комп'ютера на телевізор через різні технології, використовуючи
Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
Співають всі: коли хочеться у відкриту порадіти якій-небудь події або ж просто при гарному настрої. І сьогоднішні технології дозволяють заспівати
Телевізори Telefunken. Короткий порядок налаштування і відгуки власників
Телевізори Telefunken. Короткий порядок налаштування і відгуки власників
Поки ще великого поширення на вітчизняному ринку електронної техніки телевізори Telefunken не отримали. Але з урахуванням того, що цей виробник родом
Телевізор "Самсунг" не включається, блимає червона лампочка: можливі причини і їх усунення. Ремонт телевізорів "Самсунг"
Телевізор "Самсунг" не включається, блимає червона лампочка: можливі причини і їх усунення. Ремонт телевізорів "Самсунг"
Стаття про можливі несправності телевізора "Самсунг", при яких екран пристрою не включається, але при цьому моргає світловий індикатор.
Як налаштувати "Смарт ТВ" на телевізор "Самсунг"? Настроювання каналів "Смарт ТВ" на телевізор "Самсунг"
Як налаштувати "Смарт ТВ" на телевізор "Самсунг"? Настроювання каналів "Смарт ТВ" на телевізор "Самсунг"
У цьому матеріалі поетапно і послідовно буде описано, як налаштувати "Смарт ТВ" на телевізор "Самсунг". По суті, наведений далі алгоритм є