Як правильно вибрати діагональ планшета?

240 0 Новини високих технологій

Планшет — це мультимедійний пристрій, один з підвидів комп'ютера. Його відмінною особливістю є екран, який займає майже всю площу гаджета. Він же одночасно і є пристроєм введення. З цієї причини при виборі планшета найбільше уваги звертають на дисплей, а саме, на його розмір. Відображає його така величина, як діагональ. Традиційно вона вимірюється в дюймах. Планшетні комп'ютери виробляються багатьма кампаніями по всьому світу, і в кожній з них є свій погляд на те, якою повинна бути оптимальна діагональ планшета. Це породжує велику кількість моделей різних розмірів. Який же тоді гаджет вибрати для себе? Відповідь на це питання залежить від цілей, для яких пристрій купується. Існує кілька типових діагоналей, яких найчастіше дотримуються виробники.


Діагональ 7 дюймів

Як правильно вибрати діагональ планшета?
Співвідношення сторін 10 х 16. Це найменші планшети, які можна зустріти на ринку (всього 18 сантиметрів). Це може бути перевагою, якщо часто необхідно брати гаджет з собою. Він легко поміщається в кишеню і має малу вагу. Такий планшет добре підходить для ігор, так як пальці дістають до всіх областей екрану. Недоліком є те, що з-за маленького дисплея на ньому незручно працювати. До того ж якщо ви хочете надрукувати текст, то клавіатура займе практично весь екран. Приклади таких планшетів: iPad mini 4 Xiaomi MiPad 2 Samsung Galaxy Tab A.

Діагональ 8 дюймів

Як правильно вибрати діагональ планшета?
Співвідношення сторін 3 х 4. Такий планшет не сильно більше семидюймовим, тому він має схожі плюси: легкість і портативність. Його легко носити з собою, часто він поміщається навіть в кишеню. Його дисплей більш квадратний, що дозволяє зручніше працювати з документами і користуватися браузером. Але з тієї ж причини дивитися кіно на такому пристрої не дуже приємно, так як зверху і знизу екрану з'являються чорні смуги. Багато хто вважає цей формат золотою серединою між великими десятидюймовыми і маленькими семидюймовий моделями.


Приклади таких планшетів: Digma Plane 8540E, Lenovo Tab 4 Huawei Mediapad T3.

Діагональ 97 дюйма

Як правильно вибрати діагональ планшета?
Співвідношення сторін 3 х 4. Це вже дійсно планшет з великим екраном. Він пристосований під набір тексту у дві руки і дозволяє комфортно працювати в різних програмах. Але такий гаджет зазвичай володіє великою вагою і його незручно використовувати на вазі. Під такі планшети існують чохли-підставки, щоб їх можна було вільно ставити на горизонтальну поверхню. Приклади таких планшетів: Samsung Galaxy Tab S3 Ipad.

Діагональ 101 дюйма

Як правильно вибрати діагональ планшета?
Співвідношення сторін 10 х 16. Це теж планшет з великим екраном (25 сантиметрів). Завдяки своєму формату, ідеально підходить для перегляду фільмів. Зображення займає весь екран без чорних смуг. А широкий дисплей з великою роздільною здатністю дозволяє в повній мірі насолоджуватися якісним зображенням. Але у таких планшетів виникає проблема, аналогічна семидюймовим: екранна клавіатура в горизонтальному положенні розташований дуже незручно. Працювати з нею доводиться, коли пристрій розташований вертикально.
Приклади планшетів з діагоналлю 101: Lenovo Yoga Book, Huawei MediaPad M2 Samsung Galaxy Tab A.

Нестандартні діагоналі планшетів

Кожен виробник планшетів намагається зробити свою продукцію індивідуальної, щоб викликати інтерес з боку потенційного покупця. Часто це виражається в тому, що на ринку з'являються моделі з незвичайними діагоналями дисплеїв. Наприклад, 89 дюйма. Але більш цікаві планшети з розміром більше 10". Найбільш часто зустрічається тип — це 129 дюйма. Флагманом таких діагоналей є Apple iPad Pro. Вартість таких пристроїв, звичайно, висока, але вона себе виправдовує. Такий великий розмір і дозволяє встановити більш потужну начинку, підвищуючи продуктивність. iPad Pro спочатку створювався, щоб замінити повноцінні комп'ютери, але із-за своєї операційної системи iOS) і високої ціни він не зміг здобути широку популярність.
Як правильно вибрати діагональ планшета?
Поява на ринку планшета з діагоналлю 129" здивувала користувачів. Але це не межа. У 2017 році компанія Toshiba представила пристрій планшета з діагоналлю 24 дюйми. Це більше, ніж у більшості бюджетних комп'ютерних моніторів. Таке пристрій забезпечений мультитач-интерфесом, який дозволяє розпізнавати більше десяти дотиків одночасно. Це буде корисно, якщо таким планшетом користуються відразу дві людини. Додатково операційна система підтримує функцію запуску відразу двох додатків одночасно з розділення навпіл. Досить грамотне рішення для такої діагоналі.

Підсумки

Як правильно вибрати діагональ планшета?
Яка ж діагональ планшета найкраще? Якщо вам необхідно пристрій для перегляду кіно, то варто звернути увагу на планшети з співвідношенням сторін 10 х 16. Розмір варто вибирати, виходячи з потреби в портативності, допустимого бюджету. Варто враховувати, що чим більше дисплей, тим вище вартість. Для роботи з додатками та документами підійдуть планшети з великою діагоналлю і співвідношенням сторін 3 х 4. Грати зручніше на маленьких пристроях з діагоналлю 7 або 8 дюймів. Якщо від планшета не вимагається високої мобільності, а ви не обмежені бюджетом, то варто звернути увагу на гаджети з ультрависокої діагоналлю, наприклад 129 дюйма.

Популярі новини
Загрузка...